Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News
Newsy

Finał "The Voice Senior" wywołał ogromne emocje wśród internautów! Jak fani komentują zwycięstwo sióstr Szydłowskich?

Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów?

Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów? Wielki finał pierwszej edycji talent show dla osób po 60. roku życia już za nami. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku o tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów,  50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych walczyli: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. W ścisłym finale znaleźli się już tylko: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie. W wielkim finale to widzowie głosowali na swoich faworytów- ostatecznie okazało się, że najwięcej głosów otrzymały siostry Szydłowskie! Niestety, nie wszyscy fani show są zadowoleni z takiego wyniku.

Wróżka na scenie "The Voice Senior"?! Do jednej z jurorek powiedziała: "Jesteś bardzo kontrowersyjna"

Finał "The Voice Senior" podzielił fanów show

Tuż po ogłoszeniu wyników w sieci pojawiło się sporo komentarzy. Część fanów gratulowała zwycięstwa Elżbiecie, Krystynie i Jolancie, a niektórzy nie ukrywali zdziwienia takim zakończeniem programu- dlaczego? Kto według internautów powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior"? Zdania są podzielone!

- Gratulacje, ale Pan Janusz i Pan Władek to były najlepsze głosy.
- Dla mnie faworytką była zdecydowanie Bogusia, przy utworze "Jaka róża taki cierń" uroniłam łzę :) Ale gratuluję wszystkim finalistom! Siostry również wspaniałe ❤️
- Szkoda, bo nie wygrał najlepszy, a najbardziej faworyzowane od początku siostry. Ich śpiew nie był najlepszy...
- No nieeeee...Jestem rozczarowana wynikiem.... Pan Władysław dla mnie był najlepszy 😍
- Siostry miały najlepsze występy. Wszystko dopracowane, z wdziękiem, świetnie zaśpiewane. Wszystkie komentarze o ustawce po prostu żenujące. Trzeba umieć przegrywać. Proponuję wyluzować i brać przykład ze swoich idoli - oni zachowują się z klasą- komentowali internauci. 

A Wy jesteście zadowoleni ze zwycięstwa sióstr Szydłowskich w finale show? Od samego początku były Waszymi faworytkami pierwszej edycji "The Voice Senior"? Zobaczcie ich występ z przesłuchań w ciemno!

Zobacz także:  "The Voice Senior" wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności mówią wszystko!

Siostry Szydłowskie zachwyciły podczas przesłuchań w ciemno.

 

 Elżbieta, Krystyna i Jolanta wygrały pierwszą edycję "The Voice Senior".

Siostry Szydłowskie w The Voice Senior
Jan Bogacz/TVP

Zobacz także
The Voice senior

Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"!

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej!

Jurorzy w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Jurorzy Voice Senior kłócili się na planie programu? Sprawdźcie, co zdradziła nam Urszula Dudziak!
Urszula Dudziak zdradziła nam, czy jurorzy kłócili się na planie "The Voice Senior"! 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja muzycznego talent-show w którym biorą udział osoby po 60. roku życia.

Urszula Dudziak zdradziła nam, czy jurorzy kłócili się na planie "The Voice Senior"! 7 grudnia ruszyła pierwsza edycja muzycznego talent-show w którym biorą udział osoby po 60. roku życia. Jak już wiemy, nowy program Telewizyjnej Dwójki okazał się prawdziwym hitem. Po pierwszym odcinku "The Voice Senior" Jacek Kurski poinformował, że show przyciągnęło 4 miliony widzów! Jak już wiemy uczestników programu ocenia jury w składzie: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. My postanowiliśmy zapytać Urszulę Dudziak, czy podczas nagrań dochodziło między nimi do konfliktów. Co zdradziła nam astystka? Posłuchajcie, co o pozostałych jurorach powiedział Urszula Dudziak!  Zobacz także:   Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej! Urszula Dudziak opowiedziała o współpracy z pozostałymi jurorami w "The Voice Senior".  

Urszula Dudziak w The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Ten występ poruszył jurorów The Voice Senior! Zobaczcie fragment show TVP!
Występ i historia Janusza Sztybera poruszyła jurorów "The Voice Senior! 7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia.

Występ i historia Janusza Sztybera poruszyła jurorów "The Voice Senior! 7 grudnia ruszy nowe talent show dla osób po 60. roku życia. Program z utalentowanymi seniorami poprowadzi m.in. Marta Manowska, a uczestników będą oceniać: Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Już dziś wieczorem zobaczymy pierwsze przesłuchania w ciemno, podczas których wystąpił m.in. Janusz Sztyber. 67-letni uczestnik show zachwyci swoim głosem, a jego historia poruszy jurorów "The Voice Senior"! Janusz Sztyber ukończył szkołę muzyczną w Warszawie i w młodości marzył o wielkiej karierze, która prawie się ziściła… Były lata 70. Pan Janusz wygrywał kolejne konkursy wokalne a wśród osób, które pisały dla niego piosenki był sam Andrzej Zaucha!  W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki. Za to osiągnięcie był udział w Debiutach Opolskich. Andrzej Zaucha napisał mi piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa. Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę… - wspominał w „The Voice of Poland” Sztyber. Zobaczcie wyjątkowy fragment pierwszego odcinka "The Voice Senior" w którym występi Janusz Sztyber! Zobacz także:  Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej! Janusz Sztyber zachwycił jurorów "The Voice Senior".

Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Kto wygrał "The Voice senior"? Wielki finał show TVP już za nami!
Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia?

Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia? Po kilku tygodniach muzycznej walki dowiedzieliśmy się, który uczestnik zdobył tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów. Zwycięzca wygrał 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. W finale usłyszeliśmy: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. Kto zachwycił swoim głosem w finale i wygrał show? Finał "The Voice Senior" Finał "The Voice Senior" został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowało się dwoje uczestników z drużyny każdego trenera. Po ich występach jurorzy musieli zdecydować, który wokalista przejdzie do drugiego etapu. W ścisłym finale znaleźli się: - Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego - Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej - Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka - Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak W drugim etapie finału show, który był już emitowany na żywo, to widzowie decydowali, który uczestnik powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior". Najwięcej głosów od widzów zdobyły siostry Szydłowskie! Jacek Kurski w finale show zaprosił siostry Szydłowskie na wielki sylewstrowy koncert TVP2.  Serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"! Siostry...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner