Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News

Finał "The Voice Senior" wywołał ogromne emocje wśród internautów! Jak fani komentują zwycięstwo sióstr Szydłowskich?

Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News

Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów? Wielki finał pierwszej edycji talent show dla osób po 60. roku życia już za nami. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku o tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów,  50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych walczyli: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. W ścisłym finale znaleźli się już tylko: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie. W wielkim finale to widzowie głosowali na swoich faworytów- ostatecznie okazało się, że najwięcej głosów otrzymały siostry Szydłowskie! Niestety, nie wszyscy fani show są zadowoleni z takiego wyniku.

Finał "The Voice Senior" podzielił fanów show

Tuż po ogłoszeniu wyników w sieci pojawiło się sporo komentarzy. Część fanów gratulowała zwycięstwa Elżbiecie, Krystynie i Jolancie, a niektórzy nie ukrywali zdziwienia takim zakończeniem programu- dlaczego? Kto według internautów powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior"? Zdania są podzielone!

- Gratulacje, ale Pan Janusz i Pan Władek to były najlepsze głosy.
- Dla mnie faworytką była zdecydowanie Bogusia, przy utworze "Jaka róża taki cierń" uroniłam łzę :) Ale gratuluję wszystkim finalistom! Siostry również wspaniałe ❤️
- Szkoda, bo nie wygrał najlepszy, a najbardziej faworyzowane od początku siostry. Ich śpiew nie był najlepszy...
- No nieeeee...Jestem rozczarowana wynikiem.... Pan Władysław dla mnie był najlepszy 😍
- Siostry miały najlepsze występy. Wszystko dopracowane, z wdziękiem, świetnie zaśpiewane. Wszystkie komentarze o ustawce po prostu żenujące. Trzeba umieć przegrywać. Proponuję wyluzować i brać przykład ze swoich idoli - oni zachowują się z klasą- komentowali internauci. 

A Wy jesteście zadowoleni ze zwycięstwa sióstr Szydłowskich w finale show? Od samego początku były Waszymi faworytkami pierwszej edycji "The Voice Senior"? Zobaczcie ich występ z przesłuchań w ciemno!

Zobacz także:  "The Voice Senior" wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności mówią wszystko!

Siostry Szydłowskie zachwyciły podczas przesłuchań w ciemno.

 

 Elżbieta, Krystyna i Jolanta wygrały pierwszą edycję "The Voice Senior".

Siostry Szydłowskie w The Voice Senior
Jan Bogacz/TVP

Więcej na temat The Voice Senior
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56