W ostatnich tygodniach to zmiany w "Pytaniu na śniadanie" budziły najwięcej emocji, ale jak się teraz okazało, rewolucje nie ominęły również i innego formatu. Norbi i Izabella Krzan po kilku latach znikną z "Koła fortuny"! Kto zajmie ich miejsce? Widzowie mogą się nieźle zdziwić.

Reklama

"Koło fortuny" traci dotychczasowych prowadzących

Chociaż zdawało się, że wdrażanie zmian w Telewizji Polskiej powoli dobiega końca, właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnych. Z początkiem roku to "Pytanie na śniadanie" przeżyło istną rewolucję, tracąc wszystkich dotychczasowych prowadzących. Na ich miejsce błyskawicznie zaczęli pojawiać się nowi, którzy jednak nie mieli co liczyć na ciepłe przyjęcie ze strony widzów. Czy tym razem będzie podobnie?

Jak podaje Pomponik, kolejnym programem, który dotkną zmiany, jest "Koło fortuny"! Od 5 lat rolę prowadzącego sprawował tam Norbi, który zajął miejsce Rafała Brzozowskiego. U jego boku występowała Izabella Krzan, która głównie pełniła rolę hostessy. Z przekazywanych informacji wynika, że produkcja zakończyła już nagrania nowego sezonu formatu z udziałem Izy i Norbiego, dlatego jeszcze w ciągu najbliższych miesięcy widzowie będą mogli oglądać ich na ekranie. Później już jednak ich nie zobaczymy!

Izabella Krzan i Norbi w Kole fortuny
Izabella Krzan i Norbi w Kole fortuny AKPA/Niemiec

Według nieoficjalnych doniesień Pomponika, miejsce Norbiego ma zająć Robert El Gendy, który ostatnio został nowym współprowadzącym "Pytania na śniadanie"! Iza Krzan z kolei już jakiś czas temu rozwiązała umowę z TVP, czego nie ukrywała. W krótkim komunikacie na Instagramie wyznała:

Czuje w kościach, że niebawem spotkamy się TU lub TAM i mam nadzieje, że wyruszycie w tę podróż ze mną

Kto zatem ma zająć jej miejsce? W tym temacie pada kilka nazwisk, m.in. Blanka Tichoruk, czyli pogodynka z "Pytania na śniadanie", Milena Sadowska, która jest Miss Polonii z 2018 roku oraz Agnieszka Dziekan, również od kilku lat związana z "PnŚ". Która z nich realnie ma szansę zająć miejsce Izy Krzan? Przekonamy się o tym w najbliższych miesiącach.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Tomasz Tylicki z "Pytania na śniadanie" jest w związku z inną gwiazdą śniadaniówki TVP. Niedawno przeżyli osobistą tragedię

Izabella Krzan i Norbi w Kole fortuny
Izabella Krzan i Norbi w Kole fortuny AKPA/Niemiec
Izabella Krzan i Norbi w Kole fortuny
Izabella Krzan i Norbi w Kole fortuny AKPA/Gałązka
Reklama
Reklama
Reklama