Nathalia zamieszkała z uczestnikiem "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

Nathalia już pocieszyła się po Marcinie? Zamieszkała z innym przystojniakiem z "Hotelu Paradise 3"! 

Jak się okazuje, niektórych uczestników "Hotelu Paradise 3" łączą bardzo bliskie relacje. Po tym jak Kara i Marcin ogłosili, że są w związku, wyszło na jaw, że Nathalia wcale nie mieszka sama!

Choć trzecia edycja "Hotelu Paradise" już dobiegła końca, prawdziwe emocje dopiero się zaczęły. Po emisji programu jego uczestnicy w końcu mogą przestać się ukrywać, a fani kontrowersyjnego show dowiedzieć się, czyje relacje przetrwały, a kto postanowił na dobre zapomnieć o tym, co działo się na Zanzibarze. Jednym z największych zaskoczeń okazał się rozpad związku Krystiana i Basi, a także potwierdzenie związku przez Karę i Marcina. Wygląda jednak na to, że to nie koniec nowinek. Jak się okazuje, w życiu Nathalii również wiele się zmieniło, a dziewczyna właśnie zamieszkała z jednym z przystojniaków z "Hotelu Paradise 3". Już pozbierała się po Marcinie? 

"Hotel Paradise 3": Czy Krystian chce znów być z Basią? "Niewykluczone, że do siebie wrócimy"

Nathalia zamieszkała z uczestnikiem "Hotelu Paradise 3"

Od czasu zakończenia emisji "Hotelu Paradise 3" Nathalia nie przestaje być zalewana przez internautów licznymi pytaniami. Uczestniczka kontrowersyjnego show TVN 7 postanowiła nie trzymać ich dłużej w niepewności i odpowiedzieć na te najbardziej nurtujące. Nathalia zdradziła, jaki ma kontakt z Karą i Marcinem po programie, a także podzieliła się nowinkami ze swojego życia. Ku zaskoczeniu jej obserwatorów, okazało się, że do jej mieszkania w Warszawie wprowadził się pewien przystojniak z "Hotelu Paradise 3", który w programie układał sobie życie z zupełnie inną dziewczyną! 

Na nagraniu, które Nathalia opublikowała na swoim InstaStory widać, jak na kanapie w salonie śpi... Simon. Co więcej, dziewczyna sama przyznała, że uczestnik wcale nie przyjechał w odwiedziny, a wręcz przeciwnie - są współlokatorami.  Wszystko wyszło na jaw, kiedy fani zapytali ją o jej relację z Bibi.  

Dzisiaj nas odwiedza Bibi. Jest w Warszawie, dzisiaj chce się spotkać z nią. Między innymi też odwiedzi Simona, a że Simon ze mną mieszka i jest moim współlokatorem - tłumaczyła na opublikowanym filmiku. 

Dlaczego Simon mieszka z Nathalią, a nie z Bibi? Fani "Hotelu Paradise 3" mogą być spokojni. Pomiędzy finalistami programu, mimo ostatnich wieści o zdradzie Simona, wszystko układa się w jak najlepszym kierunku, a uczestnik ostatnio wyznał, że on i Bibi szukają wspólnego mieszkania w Krakowie! Wygląda więc na to, że jego wspólne mieszkanie z Nathalią to jedynie okres przejściowy, jednak trudno nie zauważyć, że tych dwoje naprawdę świetnie się dogaduje. Jak widać w "Hotelu Paradise 3" zawiązały się nie tylko związki, ale również prawdziwe przyjaźnie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bibi nie podzieliłaby się wygraną z Krystianem. "My nic im nie wisieliśmy" 

Simon wprowadził się do Nathalii! Jak przyznała uczestniczka "Hotelu Paradise 3", partner Bibi właśnie został jej współlokatorem i obecnie mieszka z nią w Warszawie. Wygląda na to, że Nathalia i Simon bardzo zżyli się ze sobą w programie, a na opublikowanej relacji widzimy, że świetnie się ze sobą dogadują. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Nathalia zamieszkała z uczestnikiem
nathalia_fok

Nagrywając filmiki w mieszkaniu, Nathalia żartobliwie zdradziła, że Simon ciągle śpi a ona tylko we wszystkim mu przeszkadza. Cóż, wygląda na to, że tych dwóje długo razem nie pomieszka, bo uczestnik przyznał, że obecnie razem z Bibi szuka mieszkania w Krakowie. 

Nathalia zamieszkała z uczestnikiem
nathalia_fok

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" okazała się naprawdę przewrotna, a tego jak wygląda życie uczestników po programie, wielu się nie spodziewało. Widać, że cała paczka bardzo się ze sobą zżyła i choć każdy ma swoje obowiązki, wszyscy starają się razem spotykać i chętnie wybierają się na wspólne wyjazdy. 

Czy Bibi i Simon są parą?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Fani martwią się o związek Bibi i Simona. W ogóle się nie widują! To koniec?!
Choć Bibi i Simon ostatecznie nie wygrali "Hotelu Paradise 3", nikt nie miał wątpliwości co do ich uczuć - aż do teraz. Simon wyznał, jak naprawdę wygląda jego relacja z Bibi. Fani są mocno zaniepokojeni.

Kiedy tylko Bibi i Simon zobaczyli się w " Hotelu Paradise 3 ", pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło. Fani kontrowersyjnego show z odcinka na odcinek mogli obserwować, jak ich relacja nabiera powagi, aż w końcu doczekali się szczerych, miłosnych wyznać i to Bibi i Simon jako pierwsi uczestniczy powiedzieli sobie magiczne "Kocham Cię". Para dotarła razem do wielkiego finału, jednak ostatecznie decyzją pozostałych uczestników to Krystian i Basia - którzy już nie są razem - stanęli na ścieżce to wygrania głównej nagrody. I mimo że emisja trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już dobiegła końca, widzowie wciąż śledzą losy uczestników. Ku uciesze wszystkich Bibi i Simon ogłosili, że wciąż są parą, jednak fani nagle zaczęli mocno niepokoić się o ich związek. Uczestnik w końcu postanowił wyznać, jak naprawdę wygląda ich relacja. Czy Bibi i Simon okażą się kolejną parą, która ogłosi swoje rozstanie?  "Hotel Paradise 3": Simon szczerze o związku z Bibi. W ogóle się nie widują! Kiedy "Hotel Paradise 3" dobiegł końca, fani programu w końcu mogli poznać wszelkie smaczki z prywatnego życia jego uczestników. Szybko okazało się, że Basia i Krystian nie są razem , a dziewczyna związała się Krzysztofem . Ogromnym zaskoczeniem okazał się również związek Kary i Marcina , a to, co wydarzyło się pomiędzy Simonem i Bibi dosłownie zszokowało internautów. Nagle wyszło na jaw, że para ma za sobą pierwsze trudne chwile, bo przystojniak z Kalifornii odwiedzając Polskę zaliczył wybryk i skok w bok . Choć Bibi mu to wybaczyła, czy aby na pewno pomiędzy tą dwójką jest wszystko w porządku? Fani zauważyli, że Simon, który postanowił wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i obecnie mieszka z Nathalią , wcale nie widuje się ze swoją...

"Hotel Paradise 3": Dlaczego Nathalia nie stanęła za Bibi i Simonem?
Mat. prasowe/simonprice_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Dlaczego Nathalia nie stanęła za Bibi i Simonem? Fani nie mieli o tym pojęcia!
Finał "Hotelu Paradise 3" dla wielu okazał się prawdziwym zaskoczeniem, a wszystko przez to, że zdecydowana większość uczestników postanowiła stanąć za Basią i Krystianem. Nathalia wyznała prawdę, dlaczego to zrobili.

Bibi i Simon byli największymi faworytami widzów " Hotelu Paradise 3 ". Fani programu, którzy obserwowali jak z odcinka na odcinek narasta uczucie pomiędzy tą dwójką, nie mieli wątpliwości, że to właśnie oni będą mieli szansę na rozbicie Złotej Kuli. Ku ogromnemu zaskoczeniu, kiedy doszło do podjęcia ostatecznej decyzji okazało się, że wszyscy uczestnicy - poza Karą i Marcinem - zdecydowali się stanąć za Basią i Krystianem, typując ich na zwycięzców trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Dlaczego? Choć Bibi była pewna, że Nathalia nie stanęła za nią i Simonem przez sytuację z Karą i Marcinem, uczestniczka w końcu postanowiła zdradzić, co naprawdę nią kierowało. O tym nie mieli pojęcia nawet najwierniejsi fani kontrowersyjnego show! Nathalia zdradziła, dlaczego stanęła za Basią i Krystianem Finał "Hotelu Paradise 3" przyniósł prawdziwy ogrom emocji. Decyzją uczestników, to właśnie Krystian i Basia dostali szansę na rozbicie Złotej Kuli, a co więcej Krystian postanowił sam rozbić kulę.  Uczestnik stając na polu 100 tysięcy złotych wypuścił ją z rąk i ku zaskoczeniu widzów, stwierdził, że ma zamiar podzielić się wygraną z Simonem, Bibi i oczywiście Basią. Widzów wciąż jednak zastanawiał fakt, dlaczego za Bibi i Simonem stanęli jedynie Kara i Marcin. Co więcej, w rozmowie z portalem Jastrząb Post uczestniczka przyznała, że gdyby to ona miała w rękach Złotą Kulę, nie oddałaby nagrody drugiej finałowej parze.  Krystian i Basia mieli też inną sytuację, bo parę dni wcześniej, gdyby nie my, to by odpadli z programu. Krystian zachował się honorowo. Ale my nic im nie wisieliśmy. I w ogóle nikt by z nas też kulą nie rzucił, bo nie było takiej potrzeby - stwierdziła Bibi.  Szybko jednak okazało się, że...

"Hotel Paradise": Nathalia i Kuba są razem?
kubawojcik_official
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem po programie?! Zostali przyłapani w czułych objęciach!
Choć w programie wiele ich nie łączyło, teraz w sieci pojawiło się ich czułe nagranie. Czyżby Nathalia i Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" spotykali się ze sobą?

Choć emisja " Hotelu Paradise 3 " wciąż trwa, uczestnicy już dawno wrócili do domów i swojej codzienności, którą z zaciekawieniem obserwują ich fani. Internauci są bardzo ciekawi, czyje przyjaźnie przetrwały po programie i którzy z jego uczestników są razem, a którzy nie. Ostatnio w sieci pojawiły spekulacje, jakoby Kara mieszkała z Marcinem , a widzowie coraz bardziej martwią się o związek Bibi i Simona. Ogromne zainteresowanie wzbudza również Nathalia, która przez dłuższy czas w "Hotelu Paradise 3" tworzyła parę z Marcinem. Czyżby po jego zdradzie, zaczęła spotykać się z innym uczestnikiem kontrowersyjnego show? W sieci pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna jest z... Kubą! "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba spotykają się po programie? Nathalia nie miała zamiaru ukrywać, że to co wydarzyło się po jej odejściu z "Hotelu Paradise 3" pomiędzy Karą i Marcinem, sprawiło jej ogromną przykrość. Uwielbiana uczestniczka dostała od swoich fanów ogromne wsparcie i jak widać, nie ma zamiaru dłużej rozpaczać. Dziewczyna wraz z Basią, Krzyśkiem, Simonem, Kubą, Sarą, Justyną i Mariuszem wybrali się na wspólny wyjazd do Krakowa, podczas którego - ku zaskoczeniu internautów - zabrakło Krystiana i Bibi ! Jednak jak się okazuje, na krótkich wakacjach zacieśniły się więzy pomiędzy innymi uczestnikami. Choć w "Hotelu Paradise 3" Nathalii i Kubie było zdecydowanie nie po drodze, wygląda na to, że po programie bardzo się do siebie zbliżyli. Na wyjeździe spędzili sporo wspólnego czasu, a na Instagramie kontrowersyjnego uczestnika, który na Zanzibarze bardzo podpadł pozostałym mieszkańcom rajskiej willi , pojawiło się nagranie z Nathalią, na którym obydwoje siedzą przytuleni! - Kubuś...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik