W trzeciej edycji "Hotelu Paradise" Bibi i Simon byli nierozłączni od samego początku. Choć fani kontrowersyjnego show nie kryli swojego smutku, kiedy dziewczyna nagle odpadła z programu, Bibi wróciła w wielkim stylu i razem ze swoim partnerem dotarła do samego finału! Ostatecznie to Krystian i Basia otrzymali możliwość rozbicia złotej kuli, jednak nikt nie miał wątpliwości, że to ich konkurenci zgarnęli największą wygraną - miłość. Nagle okazało się, że po powrocie z Zanzibaru pomiędzy tą dwójką nie zawsze było kolorowo, a podczas jednej z imprez Simon dopuścił się małego skoku w bok. Czy to wpłynęło na ich relację? Uczestnik "Hotelu Paradise 3" w końcu odniósł się do całej sprawy i zdradził, czy on i Bibi zdecydują się na wspólne mieszkanie, czy ich drogi jednak się rozejdą.

Reklama

"Hotel Paradise 3": Simon o zdradzeniu Bibi. Po wszystkim zamieszkają razem?

W "Hotelu Paradise 3" Bibi i Simon nie szczędzili sobie wielkich słów i poważnych deklaracji, a oglądając rozwój ich relacji w programie, wszyscy zastanawiali się, czy ich związek przetrwał. Choć po finale oboje przyznali, że są nadal razem i nie mogli się doczekać, by w końcu móc przestać się ukrywać i powiedzieć fanom całą prawdę, okazało się, że tych dwoje przeszło prawdziwą próbę.

Uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise 3" mogą pochwalić się ogromną rozpoznawalnością, która niestety dostarcza również wielu problemów. Jak się okazuje, kiedy jakiś czas temu Simon bawił się w jednym z warszawskich klubów, został przyłapany na gorącym uczynku - całując Monikę z Teamu X. Bibi o wszystkim się dowiedziała i postanowiła wybaczyć chłopakowi, który - jak sama mówiła w rozmowie z portalem Jastrzabpost, był bardzo skruszony.

Uważam, że każdy powinien dostać tą drugą szansę. Po prostu to się wydarzyło po pijaku i tyle. Szymonowi było bardzo przykro, przepraszał mnie. Dość długo po tym między nami była ciężka atmosfera, gdzieś to zmierzało bardziej ku końcowi niż progresowi. Natomiast jesteśmy tylko ludźmi, tak się wydarzyło - skomentowała.

Jak się jednak okazuje, Simon wcale nie uważa tego za zdradę! Uczestnik trzeciej edycji "Hotelu Paradise" postanowił urządzić na swoim profilu na Instagramie "Q&A" i odpowiedzieć na pytania fanów. Kiedy jeden z jego obserwatorów zapytał, czy to prawda, że zdradził Bibi, ten stanowczo temu zaprzeczył.

Nieprawda. Nikt nikogo nie zdradził - odpowiedział.

Co na to Bibi? Fani tej pary zdecydowanie obawiają się, że ostatnia sytuacja jednak mogła wpłynąć na ich związek bardziej, niż może nam się wydawać. Kiedy kolejna osoba zapytała Simona, dlaczego nie mieszka z Bibi, ten postanowił zdradzić całą prawdę.

Zobacz także

Aktualnie szukamy mieszkania w KRK - napisał.

Wygląda na to, że wszelkie obawy są zbędne, a Bibi i Simon trudne chwile mają już całkowicie za sobą, a co więcej ich związek właśnie wszedł na kolejny etap. Jak zdradził uczestnik, planują razem zamieszkać w malowniczym Krakowie. Spodziewaliście się tego?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Internauci martwią się o Bibi. Odcięła się od uczestników?

Kiedy w sieci pojawiły się pogłoski o zdradzie Simona z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", fani nie kryli swojego szoku. Głos w sprawie zabrała już sama Bibi, a teraz na swoim Instagramie wszystko postanowił skomentować Simon. Chłopak jednak uważa, że nikt nikogo nie zdradził, a to co mówią inni nie jest prawdą.

simonprice_hotelparadise3

Fani tej pary jednak mogą być spokojni. Wygląda na to, że pomiędzy Simonem i Bibi wszystko układa się najlepiej jak może, bo właśnie szukają wspólnego mieszkania w Krakowie! Jaki będzie kolejny krok w ich związku? Robi się bardzo poważnie.

simonprice_hotelparadise3
Reklama

Choć ostatecznie Bibi i Simon nie wygrali finału "Hotel Paradise 3", to oni tak naprawdę okazali się największymi zwycięzcami programu. Po powrocie z Zanzibaru miłość tej dwójki kwitnie - w przeciwieństwie do Basi i Krystiana, którzy oficjalnie potwierdzili, że zakończyli swoją relację.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama