Katarzyna Dowbor w programie Nasz nowy dom po raz drugi wyremontuje dom pani Beaty
East News

"Nasz nowy dom": Pani Beata straciła w pożarze dom wyremontowany w programie, Katarzyna Dowbor i ekipa jeszcze raz pomogą kobiecie

Katarzyna Dowbor w programie Nasz nowy dom po raz drugi wyremontuje dom pani Beaty
East News

W lipcu uczestniczkę programu „Nasz nowy dom” spotkała ogromna tragedia. Jej dom spłonął, a o podpalenie został oskarżony bliski znajomy pani Beaty. Mężczyzna przyznał się do winy i w areszcie czeka na wyrok. Co dziś dzieje się z panią Beatą i jej synami? Kto pomógł jej w odbudowie domu? Jak się okazuje po raz kolejny pomoc zaoferowała Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom"!

Katarzyna Dowbor i ekipa programu po raz drugi wyremontują dom pani Beaty

Panią Beatę widzowie programu poznali w 2017 roku. Ekipa "Nasz nowy dom" i jej szefowa Katarzyna Dowbor postanowili wtedy pomóc kobiecie wychowującej samotnie dwóch synów. 

Nie chciałam, żeby dzieci słuchały krzyków i kłótni. Postanowiłam, że będę sama i sama wychowam synów - wyznała szczerze kobieta w programie.

Uczestniczka otrzymała nowy dom i wydawałoby się, że teraz jej życie zacznie się układać. Niestety, w 2020 po pożarze mieszkanie kobiety doszczętnie spłonęło. Na szczęście mogła liczyć na pomoc dobrych ludzi i dziś może cieszyć się nowym domem, który obecnie jest w stanie surowym.

Jak informuje Fakt.pl, w marcu dom ma być gotowy na to, aby mogły rozpocząć się prace wykończeniowe. Wtedy też ponownie ma wkroczyć do niego ekipa programu "Nasz nowy dom"! Dalsze losy pani Beaty po raz kolejny zobaczymy w programie Katarzyny Dowbor. 

Zobacz także: Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową

Nasz nowy dom
Facebook/Gmina Ciechanowiec

Po pożarze ruszyła pomoc dla pani Beaty i jej dwóch synów, w którą zaangażowało się mnóstwo osób. 

 

Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar...

Opublikowany przez Gmina Ciechanowiec Poniedziałek, 20 lipca 2020

 

W lipcu 2020 pani Beata straciła wyremontowany dom. Teraz zaledwie pół roku od pożaru kobieta stoi już w nowym dom, co prawda jeszcze w stanie surowym, ale prace na budowie są prowadzone w ekspresowym tempie. 

Nasz now dom ekipa programu ponownie wyremontuje dom pani Beaty
East News

Kiedy zakończą się prace budowlane, do akcji ma po raz kolejny wkroczyć ekipa Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom".

Nasz now dom ekipa programu ponownie wyremontuje dom pani Beaty
East News

Co prawda poprzedni dom kobiety został wyremontowany w 2017 roku, ale dramat, jaki spotkał panią Beatę sprawił, że ekipa programu "Nasz nowy dom" ponownie urządzi wnętrza nowego domu uczestniczki. 

Nasz now dom ekipa programu ponownie wyremontuje dom pani Beaty
East News

Odcinek z udziałem pani Beaty zostanie pokazany w programie "Nasz nowy dom".

 

 

Więcej na temat Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08