Dance, Dance, Dance Dance, Dance, Dance Dance, Dance, Dance Dance, Dance, Dance Dance, Dance, Dance
Dance, Dance, Dance
Instagram

Przed nami kolejny odcinek "Dance, Dance, Dance". O godzinie 20.05 na antenie TVP2 zrobi się naprawdę bardzo gorąco! Wiadomo już, że jeden z uczestników wcieli się w seksownego striptizera i rozerwie przed publicznością swoją koszulkę. Ale czy sądząc po ostatnich ostrych słowach Ewy Chodakowskiej w kierunku Pauliny Krupińskiej jury będzie z tego zadowolone? Przypominamy, co wydarzyło się do tej pory w tanecznym show. Dziś jeden z duetów zatańczy po raz ostatni.... Macie już swojego faworyta?

Zobacz także: Ewa Chodakowska zostanie jurorką tanecznego show! Znamy szczegóły

1/5
Dance, Dance, Dance
Instagram

Wiadomo już, że w drugim odcinku partner Kasi Dziurskiej, Emil Gankowski zatańczy scenę z filmu "Magic Mike". Mistrz sportów sylwetkowych zerwie z siebie koszulkę i zaprezentuje publiczności swoją klatę! Po minie prowadzącej, Basi Kurdej-Szatan można wnioskować, że jury będzie zachwycone. Czekacie na ten występ?

To jak różnorodny i nieprzewidywalny jest "Dance, Dance, Dance" przekonacie się sami już jutro! Żarty się skończyły! Jeszcze więcej emocji, doskonałych choreografii i nas w nowych odsłonach! - napisał Emil na swoim Instagramie.

2/5
Dance, Dance, Dance
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w 1. odcinki wykonali choreografię do utworu z klipu Pink "What about us". Emocjonalny taniec zachwycił widownię. Para otrzymała największą liczbę punktów! Czy Marcelina Zawadzka, która tańczy z Rafałem Maślakiem pokonają dziś gwiazdy z "Rodzinki.pl"? Wszystko okaże się już za kilkadziesiąt minut! 

3/5
Dance, Dance, Dance
Instagram

Ewa Chodakowska w "Dance, Dance, Dance" ocenia uczestników wraz z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem. Występ Pauliny Krupińskiej i Klaudii Halejcio nie przypadł jej do gustu. Na scenie dziewczyny zaprezentowały choreografię z klipu "To the Rhythm" Katy Perry. 

Ty się nie zastanawiaj tylko trenuj! Nie ma czasu - upominała Klaudia Paulinę Krupińską podczas treningów.

Jak skomentowała to trenerka fitness?

 

4/5
Dance, Dance, Dance
Instagram

Choć Klaudia upomniała Paulinę w żartach, to Ewa Chodakowska odebrała to i występ kobiet całkiem inaczej. 

Bardzo podoba mi się uwaga Klaudii: ćwicz, nie gadaj. Jesteś osobą, która dostała w pakiecie urodę, ciało. Ty nic naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, może nawet trochę łez… Muszę wiedzieć, że ci zależy - powiedziała Ewa.

Paulina odpowiedziała jurorce, że gdyby jej nie zależało to nie zatańczyłaby w programie. Jak się okazało, fizjoterapeuta zabronił modelce występu.

Czy choreografia z drugiego odcinka spodoba się Ewie?

5/5
Dance, Dance, Dance
Instagram

W drugim odcinku z programem pożegna się jedna z par. Komu kibicujecie, aby został?

Zobacz także: Nowe taneczne show z Chodakowską i Nowakowską będzie hitem TVP?