Monika Mazur


Imię: Monika

Drugie imię: -

Nazwisko: Mazur

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Bliźnięta

Data urodzenia: 1991-06-05

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 166

BIO: Monika Mazur - urodzona we Wrocławiu aktorka telewizyjna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończyła w 2016 roku. Na zajęcia teatralne uczęszczała od siódmego roku życia, a w wieku 13 lat po raz pierwszy stanęła na planie filmowym. Popularność przyniosła jej rola ratowniczki medycznej Martyny w serialu paradokumentalnym TVP2 "Na Sygnale". Wcześniej można ja było oglądać m.in. w "Sali samobójców" Jana Komasy, "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach" oraz serialach "Licencja na wychowanie", "Galeria" i "Ojciec Mateusz". W 2016 roku Monika Mazur wzięła udział w programie TVP2 "Przygarnij mnie". W 2017 roku Monikę Mazur będzie można zobaczyć w spektaklu "Single po japońsku", w którym zastąpi Annę Muchę.
Uwielbia niespodzianki do tego stopnia, że gdyby złapała Złotą Rybkę, to bez spełnienia życzeń wpuściłaby ja z powrotem do wody.
Monika Mazur prywatnie
Monika Mazur jest zaręczona z aktorem Teatru Powszechnego Tomaszem Chrapustą. Razem wzięli udział w programie "Przygarnij mnie", w którym zaadoptowali psa Charliego. Para poznała się podczas nauki w krakowskiej PWST. Łączy ich zamiłowanie do aktywności i podróży.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index