Michał Szpak komentuje nową edycję programu "Agent Gwiazdy". Sam wziął udział jako uczestnik w pierwszej. Poczuł delikatne ukłucie zazdrości przy drugiej, ponieważ z chęcią pojechałby do Argentyny. A co sądzi o uczestnikach drugiej edycji programu? I dlaczego nie oglądał pierwszego odcinka? Zobaczcie naszą rozmowę z Michałem Szpakiem!
Zobacz także: Michał Szpak miał wypadek! Co się stało? Wokalista wydał oświadczenie
Michał Szpak chciałby pojechać do Argentyny.
Zobacz także:

ONS
















