Michał Szpak nie ukrywa, że jest zachwycony rolą jurora w ósmej edycji programu "The Voice od Poland". Gwiazdor nie ukrywa, że po zakończeniu nagrań do muzycznego show Telewizji Polskiej, bardzo tęskni za chwilami spędzonymi na planie zdjęciowym. Zapytaliśmy Michała Szpaka, czy w kolejnej edycji programu znów wystąpi jako juror!
Zobacz też: Michał Szpak dał czadu na scenie! Posłuchajcie, jak śpiewał na gali Mister Supranational!
Posłuchajcie, co piosenkarz powiedział przed kamerą Party.pl!
Michał Szpak doskonale radzi sobie w roli jurora "The Voice of Poland".

mat. prasowe
Czy w kolejnej edycji znów zobaczymy gwiazdora?

mat. prasowe
















