Natalia Paździor z "MasterChefa" nagrała filmik, który w kilka godzin stał się hitem sieci. To wszystko przez to, że przymierzyła swój fartuch z programu. Od jej debiutu minęło ponad 4 lata. Internauci początkowo nie rozpoznali w pięknej 17-latce zwyciężczyni 1. edycji kulinarnego show dla dzieci.

Reklama

Dopiero w fartuchu Cię poznałam!

Koniecznie musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Dziś finał "MasterChef Junior! Oto jak zmienili się zwycięzcy poprzednich edycji! Oto Natalia, Julka, Bartek, Paulina i Gaja

Jak wygląda dziś Natalia Paździor z "MasterChef Junior"?

Natalia Paździor wygrała 1. edycję "MasterChefa Juniora". W programie pojawiała się także w późniejszych edycjach, jednak już jako gość specjalny i inspiracja dla młodszych kolegów i koleżanek z programu. Podczas zmagań o wymarzoną statuetkę pierwszego polskiego "MasterChefa Juniora", 12-letnia wówczas uczestniczka, nie miała sobie równych. Była bardzo utalentowana i pewna swoich umiejętności. Doskonale radziła sobie ze stresem i zawsze była gotowa pomóc kolegom i koleżankom w zmaganiach.

12-letnia Natalka wiedziała, po co przyszła do programu i udało jej się spełnić marzenia. To właśnie ona została laureatką pierwszej polskiej edycji programu kulinarnego dla dzieci. Dziś Natalia Paździor ma już 17 lat i wyrosła na przepiękną nastolatkę. Prowadzi profil na Instagramie, który śledzi prawie 90 tysięcy osób! Nastolatka jest również aktywna na Tik Toku, a jej ostatni filmik, w niecałe 24 godziny zdobył ponad milion odtworzeń! Nastolatka wyciągnęła z szafy swój programowy fartuch z "MasterChefa Juniora" i pokazała, jak dziś w nim wygląda. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Zobacz także

Zobacz także: "MasterChef Junior": Julia Cymbaluk wygrała 2. edycję i zmieniła się nie do poznania! Jest teraz prześliczną nastolatką

Od debiutu Natalii Paździor na ekranach TVN w "MasterChefie Juniorze" minęło już ponad 4 lata. Poznalibyście w niej tę rezolutną 12-letnią dziewczynkę?

Patrzcie, co znalazłam podczas sprzątania... Zazdroszczę odwagi 11-letniej wersji siebie - napisała

Mat. prasowe, Instagram @nataliapazdzior

Natalia Paździor zmieniła się nie do poznania. Jest bardzo popularna w sieci, a na Instagramie nie brakuje zdjęć z pazurem! Jednak niektórzy przyznali, że skojarzyli ją z MasterChefem Juniorem dopiero, gdy ubrała fartuch:

- Wiedziałem, że skądś kojarzę tę twarz!
- To Ty, że co tak serio?! Jezu ale glow up, co jest!
- Ale Ty wyrosłaś!
- Dopiero w fartuchu Cię poznałam!
- AAAA! Co za niespodzianka!

Reklama

Piękna dziewczyna!

Instagram @nataliapazdzior
Reklama
Reklama
Reklama