Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
TV-Show

Rogalska odchodzi z "Kocham Cię Polsko"

Producenci szukają nowej gwiazdy

Przed nami kolejna edycja "Kocham Cię Polsko!". Z informacji podanej przez TVP wynika, że w zbliżającej się edycji zabraknie lubianej współprowadzącej show Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka, której przyszło rywalizować z Katarzyną Zielińską zostanie zastąpiona przez nową gwiazdę:

- Zielińska jest teraz jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie, więc pozbycie się jej z programu byłoby strzałem w kolano. Dlatego producenci uznali, że z programu zniknie właśnie Rogalska.

Producenci zdecydowali się odświeżyć formułę programu. Ma im w tym pomóc wymiana jednej z liderek, które co tydzień zapraszają gwiazdy do swoich drużyn. Wciąż nie wiadomo, kto mógłby zastąpić Marzenę Rogalską. Podobno TVP stawiało na Joannę Liszowską, z którą nawet rozpoczęto pierwsze rozmowy, jednak gwiazda nie przyjęła propozycji stacji.

Będziecie tęsknić za Marzeną Rogalską?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Stankiewicz w niebieskiej marynarce
TV-Show
Za nami drugi odcinek "Kocham Cię, Polsko"! Co wydarzyło się w odcinku?
Za nami drugi odcinek "Kocham Cię, Polsko"! Co wydarzyło się w odcinku?
Gwiazdy w Kocham Cię Polsko
TV-Show
Co wydarzy się w szóstym odcinku "Kocham Cię, Polsko"? Zobacz ZDJĘCIA
Co wydarzy się w szóstym odcinku "Kocham Cię, Polsko"? Zobacz ZDJĘCIA
Anna Mucha i Katarzyna Zielińska
East News
Newsy
Co za zwrot akcji! Katarzyna Zielińska zastąpi Annę Muchę w show! 
Co za zwrot akcji! Katarzyna Zielińska zastąpi Annę Muchę w show! 

Wielkie zmiany w programie "To był rok!". Okazuje się, że Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski zostaną nowymi kapitanami drużyn! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl widzowie telewizyjnej Jedynki już za kilka tygodni będą mogli zobaczyć drugą edycję show. "To był rok!" ma ruszyć 15 marca - program będzie emitowany w niedziele o godzinie 21:15. Ale czy w drugim sezonie zmieni się również prowadząca show? Co z Marzeną Rogalską? Kto poprowadzi "To był rok! 2"? Program "To był rok!" zadebiutował na antenie telewizyjnej Jedynki wiosną 2019 roku. Początkowo show było pokazywane w piątkowe wieczory, ale władze TVP szybko podjęły decyzję o przeniesieniu programu na niedzielę. W pierwszej edycji "To był rok!" kapitanami drużyn byli Anna Mucha i Antoni Królikowski- show prowadziła wówczas Marzena Rogalska. Teraz, według informacji portalu wirtualnemedia.pl, program wraca do ramówki TVP, ale już bez Muchy i Królikowskiego w roli kapitanów zastąpią ich Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski. Drugą edycję show ponownie poprowadzi Marzena Rogalska!  Cieszycie się z powrotu programu "To był rok!"? Myślicie, że Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski sprawdzą się w roli kapitanów?  Przypominamy, że ostatnio okazało się, że Anna Mucha zostanie jurorką w innym programie TVP- aktorka będzie oceniać uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance". Zobacz także:   Anna Mucha oficjalnie jurorem w "Dance, dance, dance 2"! Kto jeszcze będzie oceniać uczestników? Program "To był rok!" wraca na antenę TVP. W drugiej edycji kapitanami drużyn zostaną Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski.    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner