Marta Manowska udzieliła wywiadu na temat śmierci Cezarego z programu "Sanatorium miłości". Cezary Mocek odszedł w wieku 67 lat, a o jego śmierci poinformowała produkcja programu w specjalnym oświadczeniu na Facebooku. 

Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary…

Przyczyną śmierci Cezarego Mocka było obustronne zapalenie płuc. Choć trafił do szpitala, lekarzom nie udało się uratować mu życia. 26 lutego w Łodzi odbył się pogrzeb Cezarego, na którym pojawiła się m.in. Marta Manowska, która bardzo przeżyła śmierć jednego z uczestników show. Co na temat Cezarego i jego choroby powiedziała nam Marta Manowska?

Marta Manowska bardzo przeżyła śmierć Cezarego

Marta Manowska

Zobacz także: Marta Manowska zna już szczegóły nowego sezonu "Rolnik szuka żony"! Będą niespodzianki