Marietta z "Hotelu Paradise" niedawno po raz pierwszy została mamą. Zwyciężczyni 1. edycji hitowego show stacji TVN7 od pierwszych chwil po porodzie chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia świeżo upieczonej mamy. Ostatnio postanowiła pokazać relację ze spaceru z mężem i synkiem i niespodziewanie wywołała burzę. Internauci zasypali ją wiadomościami, a Marietta postanowiła im odpowiedzieć. O co poszło?

Reklama

Marietta z "Hotelu Paradise" wywołała poruszenie swoją relacją ze spaceru z synkiem. Musiała się tłumaczyć

Marietta Witkowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Hotel Paradise". Zwyciężczyni 1. edycji show w dalszym ciągu cieszy się sporą sympatią fanów, którzy chętnie śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. W kwietniu 2022 roku Marietta wyszła za mąż za Patryka Świdowskiego, a niedawno zakochani powitali na świecie swojego synka. Marietta z "Hotelu Paradise" przekazała radosne wieści o narodzinach Mikołaja pod koniec czerwca 2024 roku. Od tamtej pory regularnie wrzuca na swój Instagram zdjęcia i nagrania z pociechą. Ostatnio jednak jej instagramowa relacja ze spaceru z synkiem i mężem wywołała spore poruszenie wśród fanów.

A wszystko przez jeden szczegół. Część internautów pomyślała bowiem, że mąż Marietty spaceruje obok wózka z... papierosem w ręce.

Mariettko, ten papieros męża przy wózku... Coś okropnego
- napisała jedna z internautek

Marietta postanowiła szybko wyjaśnić fance, że to nie papieros, a... patyczek od loda.

To patyk od loda. My nie palimy, pozdrawiam
- odpisała Marietta

Wygląda jednak na to, że dużo więcej osób pomyślało podobnie, jak internautka, która napisała wiadomość do Marietty, dlatego też świeżo upieczona mama postanowiła udostępnić swoją odpowiedź publicznie.

Zobacz także
Wstawiam oficjalnie, bo jest poruszenie
- dodała Marietta
Marietta z Hotelu Paradise odpowiada internautce
Instagram/marietta_witkowska

Ta historia to idealny przykład, że zawsze warto wszystkiemu dobrze się przypatrzeć i nie oceniać nikogo zbyt pochopnie. A Wy, śledzicie losy Marietty z "Hotelu Paradise"?

Reklama

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" pochwaliła się figurą tuż po porodzie: "Jest naprawdę fajnie"

Marietta z Hotelu Paradise pokazała figurę kilka dni po porodzie
Instagram @marietta_witkowska
Reklama
Reklama
Reklama