Marietta z Hotel Paradise o zdradzie

Marietta z "Hotel Paradise" szczerze o zdradzie na YouTubie: "Każdy partner mnie zdradzał!"

Marietta z Hotel Paradise o zdradzie

Marietta z "Hotelu Paradise" postanowiła wykorzystać swoją wielką popularność i prawie miesiąc temu założyła kanał na YouTube! Każdy jej filmik cieszy się sporym zainteresowaniem, a uczestniczka zdobyła niemal 20 tysięcy subskrybcji! Ten najnowszy wywołał jednak ogromne poruszenie wśród jej fanów, dotyczy bowiem... zdrady! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta o Chrisie: "Dziękuje że byłeś!" Co na to fani?

Marietta z "Hotelu Paradise" o zdradzie!

Wszyscy zastanawiają się, czy jak daleko Marietta i jej partner, Chris, zajdą w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise" (finał w najbliższy piątek, 17.04). Czy ich relacja przetrwała? Czy są razem po, a może zakończyli swój związek? Pytania fanów Witkowska zbywa milczeniem, a to sprawia, że wszyscy z ciekawością obejrzą finał show!

Czyżby jednak Marietta dawała sygnały właśnie filmami na YouTube? W najnowszym opowiada o... zdradzie! Już na samym początku uczestniczka zdradziła:

Chciałam porozmawiać o zdradzie. Pytacie się mnie czy wybaczyłabym. Wybaczałam nie raz, każdy partner mnie zdradzał, każdą zdradę wybaczyłam, każdą. Dlaczego? Chyba mam dużo męskich cech w sobie - tłumaczy Marietta.

Marietta w ośmiominutowym filmie na YouTubie mówi:

Kierujcie się swoim sercem. Jeśli partner się przyzna, albo sami się dowiecie - usiądźcie sami ze sobą i pomyślmy, czy nie daliśmy otwartej furtki, czy moglibyśmy coś zmienić, czy chcieliśmy, czy jesteśmy silni, żeby to skończyć.  [...] Rozmowa, pogodzenie się ze sobą i absolutnie, nie myślcie, że jesteście gorsi/gorsze. Często jest tak że mężczyźni zdradzają piękne kobiety z tymi brzydszymi, tak często się zdarza. 

Marietta wystosowała apel do fanów:

Apeluję. Nie zdradzajcie! Jeśli czujecie potrzebę spróbowania czegoś nowego - to odejdźcie od swojego partnera, nie marnujcie jego czasu, szanujcie go.

Oczywiście uczestniczka nie zdradziła nic na temat swojej relacji z Chrisem, mimo że fani cały czas o to ją dopytują. Pokazała jednak na Instagramie zdjęcie z mężczyzną i napisała:

Różni Nas wiele, łączy Nas jedno ❤️ i znów jest wszystko ok 🥂 zobaczymy co życie pokaże w kolejnym odcinku

Co o tym sądzicie? My wiemy jedno - Marietta jest bardzo tajemnicza! 

Nowy film na kanale Marietty o zdradzie!

Trzymacie kciuki za Mariettę i Chrisa?

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58