Małgorzata Borysewicz
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w prześwitującej mini na chrzcinach córki. Oto seksowna wersja rolniczki!

Małgorzata Borysewicz
Instagram

Małgosia Borysewicz w seksownej stylizacji na chrzcie córki. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak prezentowała się na wyjątkowej, rodzinnej uroczystości. Małgosia Borysewicz w krótkiej spódnicy połączonej z przezroczystą koszulą pochwaliła się świetną figurą. Zobaczcie sami!

Biały total look Małgosi Borysewicz

W minioną niedzielę Małgosia i Paweł Borysewiczowie z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" ochrzcili swoją córeczkę. Dumna mama podczas relacji na InstaStories pokazała  piękne ubranko małej Blanki - dziewczynka miała na sobie uroczą, elegancką sukieneczkę z długim rękawem i ozdobnymi aplikacjami, złote buciki z kokardami i ciepły biały płaszczyk. 

Teraz Małgosia Borysewicz pokazała w sieci krótkie nagranie z uroczystości, na którym pozuje razem z siostrą. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" zaprezentowała się w seksownej stylizacji w białym kolorze. Krótką, rozkloszowaną spódnicę połączyła z przezroczystą koszulą spod której było widać biały stanik. Look Małgosi Borysewicz uzupełniły szpilki w zwierzęcy wzór. Stylizacja podkreśliła świetną figurę młodej mamy!

Zobaczcie, jak na chrzcinach córki wyglądała Małgosia Borysewicz!  Podoba się Wam look uczestniczki czwartej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach?

Zobacz także: Tak intymnego zdjęcia z mężem Małgosia Borysiewicz z ''Rolnik szuka żony'' jeszcze nigdy nie pokazała!

Małgosia Borysewicz ochrzciła córkę. Na uroczystości młoda mama zaprezentowała się w seksownej stylizacji. Kreacja podkreśliła szczupłą figurę Małgosi.

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w białej stylizacji
Instagram

Córeczka Małgosi i Pawła urodziła się we wrześniu 2020 roku.

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48