Małgosia Borysewicz w seksownej stylizacji na chrzcie córki. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak prezentowała się na wyjątkowej, rodzinnej uroczystości. Małgosia Borysewicz w krótkiej spódnicy połączonej z przezroczystą koszulą pochwaliła się świetną figurą. Zobaczcie sami!

Reklama

Biały total look Małgosi Borysewicz

W minioną niedzielę Małgosia i Paweł Borysewiczowie z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" ochrzcili swoją córeczkę. Dumna mama podczas relacji na InstaStories pokazała piękne ubranko małej Blanki - dziewczynka miała na sobie uroczą, elegancką sukieneczkę z długim rękawem i ozdobnymi aplikacjami, złote buciki z kokardami i ciepły biały płaszczyk.

Teraz Małgosia Borysewicz pokazała w sieci krótkie nagranie z uroczystości, na którym pozuje razem z siostrą. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" zaprezentowała się w seksownej stylizacji w białym kolorze. Krótką, rozkloszowaną spódnicę połączyła z przezroczystą koszulą spod której było widać biały stanik. Look Małgosi Borysewicz uzupełniły szpilki w zwierzęcy wzór. Stylizacja podkreśliła świetną figurę młodej mamy!

Zobaczcie, jak na chrzcinach córki wyglądała Małgosia Borysewicz! Podoba się Wam look uczestniczki czwartej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach?

Zobacz także: Tak intymnego zdjęcia z mężem Małgosia Borysiewicz z ''Rolnik szuka żony'' jeszcze nigdy nie pokazała!

Małgosia Borysewicz ochrzciła córkę. Na uroczystości młoda mama zaprezentowała się w seksownej stylizacji. Kreacja podkreśliła szczupłą figurę Małgosi.

Instagram

Córeczka Małgosi i Pawła urodziła się we wrześniu 2020 roku.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama