Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
TV-Show

Czego Dawid Kwiatkowski nauczył się od Magdy Stużyńskiej? Nie zgadniecie:) WIDEO

O czym rozmawiają jurorzy show "SuperDzieciak"? Okazuje się, że Roma Gąsiorowska i Magda Stużyńska matkują młodemu Dawidowi Kwiatkowskiemu.

Jaka panuje atmosfera na planie nowego show SuperDzieciak? Czy jurorzy się lubią i najważniejsze, o czym rozmawiają w przerwach między ujęciami? Teraz już wiadomo. Roma Gąsiorowska i Magda Stużyńska zdradzają sobie nawzajem, jakich kremów używać, żeby wyglądać młodo. A najbardziej lubią radzić Dawidowi Kwiatkowskiemu I najwyraźniej lubią mu matkować, bo podpowiadają wokaliście, co ma robić, żeby... nie marzły mu dłonie i jak wywabić plamy z barszczu! Jurorki SuperDzieciaka zrobiły nawet podział, czego będą uczyć młodego wokalistę.

Rozmawiamy o Dawidzie, że dojrzał przy nas, rozwinął się, wielu rzeczy mógł się od nas nauczyć, dowiedzieć - mówiła Magdalena Stużyńska. - Ja będę Dawidowi mówiła o dobrych manierach i jak wywabić plamę z barszczu - dodała.

Ja o całej reszcie! - dopowiedziała Roma Gąsiorowska.

Jak na wyznania jurorek zareagowali Dawid Kwiatkowski i Dariusz Michalczewski? Zobaczcie wideo.

Zobacz: Fantastyczny gest Dawida Kwiatkowskiego na koncercie. Wzrusza do łez

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Daria Kowalska, SuperDzieciak, Dariusz Michalczeski, Dawid Kwiatkowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska
WBF
Newsy
W sobotę rusza show "SuperDzieciak". Zobaczcie występ 11-letniej Darii! Nas rzucił na kolana!
Musicie to zobaczyć!

Już w tę sobotę 10 października o godz. 20.00 w Polsacie zobaczymy pierwszy odcinek show z udziałem utalentowanych sportowo, tanecznie czy naukowo dzieci - " SuperDzieciak ". I musimy przyznać, że jeżeli będą one prezentować takie występy, jak 11-letnia gimnastyczka Daria Kowalska - to show naprawdę będzie hitem! Daria już odnosi sukcesy na zawodach w randze Mistrzostw Polski. A niedawno otrzymała także powołanie do kadry narodowej na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 ! Przypominamy - ma tylko 11 lat... Pierwszy występ z programu "SuperDzieciak" Daria, która ćwiczy pięć razy w tygodniu po kilka godzin dziennie, zaprezentuje się w pierwszym odcinku show "SuperDzieciak". Zobaczymy ją m.in. na równoważni. Jej umiejętności zapierają dech w piersiach! Na filmie widać, że jurorzy również byli pod wrażeniem jej występu. Jesteście ciekawi, co powiedzieli Darii? Oglądajcie jej występ w najbliższą sobotę! Naszym zdaniem Daria jest jedną z kandydatek do głównej nagrody. O co walczą  SuperDzieciaki? Za występ dostają stypendium w postaci 5 tys. zł, a w finale wygrają dodatkowo 30, 50 i 100 tys. złotych!   Występy w sumie 40 SuperDzieciaków oceniać będą Roma Gąsiorowska , Dawid Kwiatkowski , Magda Stużyńska ,  Dariusz Michalczewski , ale nie tylko. Oprócz nich także 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem. Program poprowadzą Katarzyna Ankudowicz i Wojciech Łozowski .   Zobacz: Gwiazdy nowego show Polsatu "SuperDzieciak" podczas nagrywania pierwszego odcinka!

Gwiazdy na planie "SuperDzieciak"
ONS
TV-Show
Gwiazdy nowego show Polsatu "SuperDzieciak" podczas nagrywania pierwszego odcinka!
ONS
Newsy
Czy Dawid Kwiatkowski nadal jest singlem? Znamy prawdę!

Dawid Kwiatkowski (19) naprawdę może budzić zazdrość! Jest młody, przystojny, piekielnie zdolny i nieprzyzwoicie bogaty, a do tego ma tysiące fanek , które gotowe są za nim pójść w ogień. Ale najciekawsze jest to, że choć zrobił oszałamiającą karierę, to woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Nadal jest sympatycznym chłopakiem, mimo że stał się  …bożyszczem nastolatek .  Ale czy  juror nowego talent show w Polsacie  "SuperDzieciak" jest nadal  gorącym singlem? Tak, nie mam dziewczyny i na razie raczej nie będę jej miał, bo jak coś robię, to na sto procent. A teraz, ze względu na brak czasu, nie ma na to najmniejszych szans - zapewnia Dawid.  Mimo wszystko jego najnowsza, czwarta płyta, będzie o miłości. Dlaczego? Przez ten rok miałem parę "doświadczeń", więc w końcu będę wiedział o czym śpiewam - zapewnia. Cały wywiad z Dawidem Kwiatkowskim w najnowszym numerze "Flesza".    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner