Od września 2020 roku widzowie mogą oglądać duet Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący tworzą też parę w życiu prywatnym. Gwiazdy przywitali fanów w piątkowym wydaniu magazynu porannego TVP radosną nowiną. Powodem do szczęścia pochwalił się Maciej Kurzajewski, a ukochana pogratulowała mu na antenie.

Reklama

Maciej Kurzajewski ma wielkie święto. Katarzyna Cichopek pogratulowała partnerowi

To było szczególne wydanie "Pytania na śniadanie" z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Ciesząca się sympatią widzów TVP para przekazała radosne wieści. Prezenter świętuje trzydziestolecie pracy w telewizji. Gwiazdor podziękował kolegom i koleżankom, z którymi rozpoczynał swoją przygodę zawodową.

Zobacz także: Wiadomo, z kim Katarzyna Cichopek poleci do USA? W tle ślubne plany

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Mateusz Jagielski/East News
Jeśli pytacie państwo, czy to będzie dobry dzień, to tak zapewniamy, że będzie. Korzystając z okazji, chciałbym z tego miejsca pogratulować i podziękować moim kolegom i koleżankom, z którymi 30 lat temu zaczynałem pracę w Telewizji Polskiej
— powiedział Maciej Kurzajewski.

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" był wyraźnie wzruszony całą sytuacją, co było widać w trakcie podziękowań. W tej szczególnej chwili mógł liczyć na wsparcie swojej wybranki. Katarzyna Cichopek pogratulowała partnerowi, zaczęła bić brawo i delikatnie przytuliła ukochanego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski VIPHOTO/East News
Gratulacje! 30 lat
— powiedziała Katarzyna Cichopek.

W trakcie piątkowego wydania prezenterka jeszcze kilka razy wspomniała o wyjątkowym dniu Macieja Kurzajewskiego. To jeszcze nie wszystko. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" zapowiedzieli, że z tej okazji zamierzają zorganizować imprezę. Jednak jak na razie nie zdradzili szczegółów dotyczących wydarzenia.

Zobacz także
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski TVP GO/Pytanie na śniadanie

Zobacz także: Paulina Smaszcz znów uderza w Kurzajewskiego i Cichopek. "Manipulacje i okradanie"

Reklama

Przypominamy, że ostatnio internauci zachwycili się zdjęciem Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. Para zapowiedziała już odliczanie. My również gratulujemy prezenterom.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama