Love Island 3: Stella i Piotr
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Widzowie żałują, że Stella odpadła z programu. Obwiniają Piotra: "Jest winny swoim despotycznym zachowaniem"

"Love Island": wiadomo już, że program ostatecznie opuścili Stella i Piotr. Widzowie są zawiedzeni tym wyborem mieszkańców wyspy. Jednak bardziej niż Piotra jest im żal Stelli.

W "Love Island" w końcu poznaliśmy finałowe pary. Arsena i Angelę wyeliminowali widzowie, natomiast Stellę i Piotra pozostali wyspiarze. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto odpadnie, widzowie typowali, że Ania i Czarek ze względu na to, że krótko są ze sobą, jednak Waleria i Piotr zadecydowali, że eliminują Piotra i Stellę. Widzowie mają podzielone zdania co do tego wyboru. Zdecydowanie bardziej niż Piotra, jest im żal Stelli...

"Dance Dance Dance": Roxie Węgiel popłakała się na próbach! Co wydarzyło się przy Agustinie Egurroli?!

"Love Island" widzowie żałują, że Stelli i Piotra nie ma w programie?

Widzowie mają zdecydowanie mieszane uczucia co do związku Piotra i Stelli. Niektórzy są zdania, że emocje, jakie były między parą, nadawały im wiarygodności i obrazowały prawdziwe budowanie relacji. Inni z niechęcią wspominają "toksyczne" zachowania Piotra i zdecydowanie jego obwiniają za to, że nie udało im się dojść do finału. Niektórzy twierdzą nawet, że Stella i Piotr zostali wyeliminowani przez Walerię i Piotra, ponieważ stanowili dla nich zbyt duże zagrożenie. 

- Jest to przykre, ale prawda jest taka, że Piotrek jest winny wyniku swoim despotycznym zachowaniem
- Są najbardziej dojrzali i faktycznie budują związek, a nie wakacyjną przygodę 🤫
- To była jedyna szczera para. Waleria i Piotr jedyne co robią, to się całują i to nazywają związkiem. Między Czarkiem a Anią jest i będzie tylko przyjaźń. Mati jest tu tylko dla kasy i rzuci Caroline nie długo po programie.
- Najbardziej szkoda Stelli
- To nie oni powinni odejść 😡
- Najmocniejsza pare trzeba było wyeliminować. Zaczyna się walka👏 Buziolki dla Stelli i Piotra😍 - komentują fani.

Co więcej, wiele osób zauważa, że głosowanie było niesprawiedliwe. Ostatecznie Piotr i Stella byli ze sobą od początku programu, a Ania i Czarek budują swoją relację jedynie tydzień i nawet nie są oficjalną parą... Widzowie dostrzegają, że między uczestnikami zaczęła się mocna gra, a Waleria i Piotr wyeliminowali po prostu swoją konkurencję:

- No Piotr i Waleria się nie popisali. Na pewno pozbyli się konkurencji
- A Waleria znowu się śmiała, jak typowali Stelle i Piotra... Wrr
- Wydawało im się, że to są ich przyjaciele. Tymczasem wyeliminowali ich, bo byli największym zagrożeniem. 
- Szkoda Stelli...  A co do Ani sama ja namawiała na Piotra, a teraz nie widzi szans na związek... 😂
- Anka wbiła nóż w plecy Stelli, mogla zagłosować na Walerię i Piotrka... fałszywa od samego początku.
- Wredna obgadywaczka Waleria powinna odpaść. Przez nią Stella i Piotr mieli kryzys
- To niesprawiedliwe, bo Ania i Czarek nie są prawdziwą parą...

A Wy jak sądzicie? Naprawdę związek Stelli i Piotra nie miał szans na miłość? Będziecie za nimi tęsknić?

Zobacz także: Love Island. Mamy stare zdjęcie Stelli sprzed 6 lat! Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie przypomina samej siebie

Stella i Piotr byli faworytami wielu widzów. Trudno jednak zapomnieć o tym, jak bardzo Piotr podpadł i Stelli i widzom właśnie, gdy był zbyt ostry dla swojej partnerki.

Stella i Piotr
Mat. prasowe

Widzowie sądzą, że Waleria i Piotr wyeliminowali swoją konkurencję...

Waleria i Piotr
Mat. prasowe

Zdaniem widzów to niesprawiedliwe, że w finale znaleźli się Ania i Czarek, którzy nie są parą tak długo jak Stella i Piotr. 

Ania i Czarelk
Mat. prasowe

Zobacz także
"Love Island": Laura z Casa Amor

"Love Island": Laura załamana zachowaniem uczestniczek. Dowiedziała się jak obgadywały ją w programie! Padły gorzkie słowa 

"Love Island": Karolina Gilon

Kiedy finał "Love Island 3"? To już lada moment! 

 

"Love Island": Karolina Gilon
Mat. prasowe
TV-Show
Jak uważnie oglądasz 3. edycję "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie! Tylko dla prawdziwych fanów

Już po raz trzeci na antenie telewizji Polsat możemy śledzić program "Love Island". Ta edycja już została okrzyknięta przez fanów jako najlepsza z dotychczasowych! Na Wyspie Miłości dzieje się naprawdę wiele, między innymi po raz pierwszy w historii polskiej wersji show, ruszył projekt Casa Amor. Oprócz tego uczestnicy dostarczają nam całej gamy emocji - byliśmy już świadkami zgrzytów i kłótni, ale także także romantycznych randek i czułych gestów. 

Z tego też względu postanowiliśmy przygotować dla Was quiz! Odpowiedzcie na kilka pytań i sprawdźcie, czy na pewno uważnie śledzicie 3. edycję "Love Island". Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: "Love Island": Marcin odszedł z programu, by ratować Angelę?! Fani wściekli na zachowanie dziewczyny: "Nawet nie podziękowała"

Już po raz trzeci na antenie telewizji Polsat możemy śledzić program "Love Island" . Ta edycja już została okrzyknięta przez fanów jako najlepsza z dotychczasowych! Na Wyspie Miłości dzieje się naprawdę wiele, między innymi po raz pierwszy w historii polskiej wersji show, ruszył projekt Casa Amor . Oprócz tego uczestnicy dostarczają nam całej gamy emocji - byliśmy już świadkami zgrzytów i kłótni, ale także także romantycznych randek i czułych gestów.  Z tego też względu postanowiliśmy przygotować dla Was quiz! Odpowiedzcie na kilka pytań i sprawdźcie, czy na pewno uważnie śledzicie 3. edycję "Love Island". Nie przedłużając - zaczynajmy! Zobacz także:  "Love Island": Marcin odszedł z programu, by ratować Angelę?! Fani wściekli na zachowanie dziewczyny: "Nawet nie podziękowała"

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" znów są razem! Po tym jak Igor związał się z nową uczestniczką Magdą i definitywnie skreślił szansę na związek z Oliwią, dziewczyna nie kryła łez. Oczywiście wsparcie znalazła w Mikołaju, który wyraźnie wciąż coś do niej czuje. Fani programu uważają jednak, że Oliwia manipuluje uczuciami chłopaka i kiedy poczuła, że u Igora nie ma już szans, to postanowiła do niego wrócić. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"   Oliwia z drugiej edycji  "Love Island" to uczestniczka, która niewątpliwie wzbudza najwięcej emocji wśród widzów programu. Jeszcze do niedawna to ona rozdawała karty - chociaż czuła coś do Igora, to jednak zdecydowała się związać z... Mikołajem. Obydwaj panowie byli bardzo zainteresowani dziewczyną, ale Oliwię mimo wszystko zawsze bardziej ciągnęło w stronę Igora. Kiedy będąc w związku z Mikołajem na jego oczach czule całowała się z Igorem, było już jasne, że dziewczyna nie pokłada nadziei w rozwijaniu relacji z obecnym partnerem. Wtedy też Mikołaj stwierdził, że ich związek nie ma szans na dalszy rozwój. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do gry weszła przepiękna Magda! Dziewczyna wybrała Igora na swojego partnera, a ten totalnie stracił dla niej głowę i wygląda na to, że chłopak nie widzi już szans na stworzenie relacji z Oliwią. Z tego też względu odtrącona dziewczyna zaczęła znów walczyć o względy Mikołaja, a ten nie pozostał obojętny na jej łzy...  Fajnie, że Mikołaj mnie po prostu zrozumiał i jednak chyba to prawdziwe uczucie, to jest ze strony Mikołaja, a nie Igora  - powiedziała Oliwia.  Wygląda na to, że po poważnej rozmowie z Oliwią, Mikołaj ponownie chce dać jej...

Love Island: Bartek i Karol
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Mocne słowa Bartka do Karola po przeparowaniu! Czy to początek sporu?
"Love Island": Mocne słowa Bartka do Karola po przeparowaniu! Czy to początek sporu?

W ostatnim odcinku "Love Island" widzowie zdecydowanie nie mogli narzekać na brak emocji. Poznaliśmy decyzję panów podczas ceremonii przeparowania. Niewątpliwie największym zaskoczeniem okazał się być wybór Karola, który zdecydował się spróbować stworzyć związek z Julią, dotychczasową partnerką Bartka. W szoku byli dosłownie wszyscy, a Bartek po przeparowaniu nie szczędził mocnych słów Karolowi. Zobaczcie co dokładnie powiedzieli sobie uczestnicy!  Zobacz także:  "Love Island": Do programu wchodzi kolejny uczestnik! Poznajcie przystojnego Mikę! "Love Island": Mocne słowa Bartka do Karola po przeparowaniu! "Szmacia****e zachowanie" Karol podczas ostatniego przeparowania podjął zaskakującą i szokującą decyzję. Chłopak dotychczas był związany z Alicją i wydawało się, że tworzą zgrany duet. Nieoczekiwanie jednak uczestnik postanowił wybrać na swoją nową partnerkę Julię, z którą do tej pory by Bartek.  Mój wybór jest pewnie logiczny i każdemu tutaj znany. Ta kobieta kusi mnie codziennie swoim pięknym uśmiechem. Jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Uwielbiam jej uśmiech, całą osobowość, taka jaka jest na co dzień. Jest osobą wydaje mi się szczerą. I tą osobą jest... Julia - powiedział Karol. Oczywiście wybór uczestnika zszokował wszystkich, a najbardziej zaskoczony był sam Bartek. Tuż po ceremonii przeparowania, gdy panowie zasiedli w męskim kręgu, Bartek nie szczędził Karolowi mocnych słów!  - Co to k***a był za pomysł w ogóle?! No k***a no! Ale k****a, no, ale każdego. Ale mi, tak k*** niesmacznie? Nie lubisz mnie? To powiedz mi to w r*j! - powiedział Bartek do Karola.  - Od paru dni się dobrze dogadujemy i po prostu coś tam... - odpowiedział Karol.  Teraz to k***a...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik