Karolina Gilon
ons

"Love Island": kto odpadł tuż przed finałem? Fani nie mogą w to uwierzyć

Karolina Gilon
ons

Kolejny odcinek trzeciej edycji "Love Island" za nami. Znów było bardzo gorąco! Atmosfera się zagęszcza, ponieważ już w najbliższą niedzielę poznamy laureatów programu Polsatu. Odcinek wyemitowany w środę 7 kwietnia był również pełen emocji, ponieważ z programem pożegnała się jedna z par początkowo uważana za faworytów. Dla kogo był to ostatni odcinek "Love Island"?

Zobacz także: Love Island. Mamy stare zdjęcie Stelli sprzed 6 lat! Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie przypomina samej siebie

"Love Island" - kto odpadł tuż przed finałem?

W ostatnim odcinku sporo się działo. Arsen i Angela trafili do kryjówki. Arsen stwierdził, że coraz bardziej się wkręca w ich relację - widać, że Angela też nie udaje! "Ja się serio chyba zakochuję" - stwierdziła przed kamerami.

W odcinku pary zabawiły się w wesele, każda z par miała do wykonania kilka zadań, które przypominały zabawy weselne, m.in. tor z przeszkodami czy przenoszenie kieliszków z wodą, tak żeby wylać jak najmniej ich zawartości. Caroline i Mateusz okazali się zwycięzcami. Gratulacje!

Co się działo później? W "Kręgu ognia" dowiedzieliśmy się, kto pożegnał się z programem. W finale zabraknie... Angeli i Arsena!

Angela i Arsen na randce
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 3": Waleria ostro podpadła fanom programu! Czy ktoś musiał opuścić rajską willę? 

Kiedy finał "Love Island"? Gdzie i o której oglądać?

To już ostatnie chwile uczestników w programie "Love Island". Trzecia edycja programu "Love Island" wystartowała pod koniec lutego 2021 roku i dostarczyła nam wielu emocji. Po raz kolejny uczestnicy show zameldowali się w hiszpańskiej willi. Kiedy będziemy mogli obejrzeć finał 3. edycji "Love Island"? Wszystko wskazuje na to, że ostatni odcinek tej odsłony show zostanie wyemitowany już w niedzielę 11 kwietnia o 22:10 na antenie telewizji Polsat! Będziecie oglądać?

Zobacz także: "Love Island 3": Ulubiona para widzów przechodzi do finału!

"Love Island": kto odpadł tuż przed finałem? Fani nie mogą w to uwierzyć
Instagram/Love Island

Więcej na temat Karolina Gilon Love Island
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27