Bruno, Arek i Andzia w Love Island 4
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island" Bruno ujawnia prawdziwy powód kłótni Andzi i Arka. "Nikt nie chce słuchać o byłych"

Kontrowersyjna kłótnia Andzi i Arka poruszyła nie tylko widzów. Bruno zdradził, dlaczego najmocniejsza para programu się rozpadła. Okazuje się, że Arek popełnił jeden błąd!

Widzowie 4. edycji "Love Island" nie mogą narzekać na nudę. Uczestnicy walczą o swoje relacje i szczerze rozmawiają o swoich uczuciach, a te przecież nie zawsze są pozytywne. Fani już od dawna przeczuwali, że najbardziej zdawałoby się romantyczna i zżyta para, jaką byli Andzia i Arek wcale nie jest taka szczęśliwa. Andzia od jakiegoś czasu okazywała dwie sprzeczne reakcje na uczucie Arka i siłą rzeczy musiało dojść do eskalacji  konfliktu między parą. Widzowie zdecydowanie wzięli stronę uczestnika, ale jak się okazuje, nie jest on bez winy. Bruno wyjawił, co tak naprawdę było przyczyną rozpadu tego związku. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o udziale w "Hotelu Paradise" i "Love Island"

"Love Island" Bruno surowo ocenia Arka: "za dużo wraca do przeszłości"

Bruno do "Love Island" wszedł w towarzystwie Arka. Obu panów od początku połączyła przyjaźń i wspólna komitywa. Arek nie krył swojej przykrości, gdy okazało się, że Bruno odpada z programu, zresztą z powodu decyzji swojej eks. Uczestnik tymczasem zdawał się być zadowolony z takiego obrotu sprawy, bo jak przyznał, nie mógłby patrzeć, jak Angelika próbuje zbudować swoją relację z kimś innym. Bruno na początku swojego udziału w "Love Island" zresztą bardzo podpadł fanom, ale wystarczyło, że sparował się z Angeliką, w której był bardzo zakochany i dla której nawet zgolił brodę, by fani dali mu drugą szansę, a nawet uznali go za jednego z najlepszych mieszkańców willi miłości. 

Angelika i Bruno z Love Island rozstaną się?
mat. prasowe

Odkąd uczestnik wrócił do Polski i zaczął być aktywny na swoim Instagramie, widzowie wciąż proszą go o komentarze dotyczące tego, co dzieje się właśnie w programie. Tak też jest w przypadku bardzo kontrowersyjnej kłótni Andzi i Arka. Ponieważ Bruno był powiernikiem wszelkich rozterek swojego kolegi i był z nim blisko, fani postanowili wypytać Brunona, co sądzi o konflikcie w związku swojego przyjaciela. Bruno okazał się być bardzo surowy w swojej ocenie, ale też ujawnił jedną rzecz, która w programie niemal w ogóle nie została pokazana!

Btw. Andzia i Madzia dla mnie to najdojrzalsze dziewczyny na wyspie. Obie wiedzą, czego chcą od życia i od faceta. Arek kawał wielkiego chłopa z wielkim sercem, ale za dużo wraca do przeszłości, zamiast cieszyć się tym, co jest teraz… A myślę, że nikt nie lubi słuchać o byłych swojego faceta... - komentuje Bruno.

Opinia Brunona zaskakuje nie tylko dlatego, że tak pozytywnie ocenia Andzię, za którą widzowie nie przepadają, ale przede wszystkim tym, że Arek tak chętnie wraca do przeszłości. Oczywiście w programie każdy uczestnik opowiadał o swoich związkach, wadach oraz zaletach swoich byłych relacji. Z historii Arka wynikało, że z ostatnią dziewczyną rozstał się z własnej winy, ponieważ "nie doceniał tego, co ma". Co więcej, w rozmowie z chłopakami przyznał, że bardzo tego rozstania żałuje...

Andzia i Arek na randce
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 4": Kontrowersje po kłótni Andzi i Arka. Fani: "Oby koniec... To jest jakiś cyrk"

Arek był zakochany w Andzi od samego początku i od razu przyznał, że marzy o prawdziwym, trwałym związku oraz że chce założyć rodzinę. Z początku Andzi to nie przeszkadzało, a nawet z radością zgodziła się za bycie w oficjalnej parze z Arkiem, jednak ostatnio bardzo często dawała mu sygnały, że czuje się przytłoczona jego miłością. Arek zupełnie tego nie rozumiał i nie ukrywał, że ma żal do uczestniczki, że jest odrzucany za swoje ogromne uczucie... Jeśli jednak tak jak mówi Bruno, Arek jednocześnie naciskał na poważny związek i wracał wspomnieniami do byłych relacji, to Andzia naprawdę mogła mieć tego dość.

A Wy, jak myślicie, kto tak naprawdę zawinił?

Andzia i Arek w Love Island 4
Mat. prasowe

Love Island: Arek
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Arek odchodzi z programu po awanturze z Andzią?! 
Internauci są zszokowani zachowaniem Andzi! Fani programu naprawdę ostro krytykują byłą partnerkę Arka.

Kolejny odcinek "Love Island" za nami! W ostatnim odcinku największe emocje wśród widzów wywołała ostra kłótnia Andzi i Arka, którzy zaledwie dzień wczesniej ogłosili, że zostali parą. Czy w najnowszej odsłonie randkowego show Andzia i Arek wszystko sobie wyjaśnili i doszli do porozumienia? A może Szymon postanowił wykorzystać sytuację i podczas przeparowania wybrał właśnie piękną brunetkę? Sprawdźcie, co działo się w "Love Island"! Arek odchodzi z "Love Island" po awanturze z Andzią?! Do tej pory fani mogli zobaczyć 16. odcinków "Love Island", a w tym czasie w programie nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. I chociaż jeszcze kilka dni temu wydawało się, że uczestnicy w końcu znaleźli swoje wymarzoych partnerów, to teraz wiemy już, że chwilowy spokój był tylko ciszą przed burzą. Największe emocje wśród widzów wywołali Andzia i Arek, którzy planowali wspólną przyszłość i głośno mówili, że chcą być razem po programie. Niestety, w ostatnim odcinku okazało się, że Andzia wcale nie jest szczęśliwa u boku swojego partnera. Doszło do ostrej awantury, a internauci ostro krytykowali piękną brunetkę.  W obronie Andzi stanął... Bruno, który na Instagramie skomentował kłótnię Andzi i Arka.  Btw. Andzia i Madzia dla mnie to najdojrzalsze dziewczyny na wyspie. Obie wiedzą, czego chcą od życia i od faceta. Arek kawał wielkiego chłopa z wielkim sercem, ale za dużo wraca do przeszłości, zamiast cieszyć się tym, co jest teraz… A myślę, że nikt nie lubi słuchać o byłych swojego faceta... - komentował Bruno. W najnowszej odsłonie "Love Island" doszło do kolejnej ostrej rozmowy między Arkiem a Andzią. Andzia podtrzymała swoją decyzję i powiedziała byłemu...

Andzia i Arek w Love Island
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Kontrowersje po kłótni Andzi i Arka. Fani: "Oby koniec... To jest jakiś cyrk"
Po kłótni Andzi i Arka w "Love Island" w sieci zawrzało! Internauci stoją po stronie uczestnika i nie wierzą w to, co robi Andzia. Jej zachowanie zostało bardzo ostro skrytykowane. Słusznie?

Andzia i Arek niedawno oficjalnie potwierdzili, że są razem i szybko stali się jedną z najmocniejszych par w 4. edycji  "Love Island". Uczestniczka zapewniała, że jest szczęśliwa, choć internauci nie do końca wierzyli w jej słowa! W ostatnim odcinku doszło do wielkiej kłótni między nimi i padły naprawdę mocne słowa, a Andzia ostatecznie wyznała, że nie jest szczęśliwa w tej relacji: Nie jestem szczęśliwa. Duszę się w nim. Masz coś takiego w sobie,  że ty po prostu za wszelką cenę chcesz kobietę przy sobie udusić. (...) Nie zamkniesz mnie w złotej klatce - powiedziała na wstępie Andzia. Arek wyraźnie był zaskoczony tym, co usłyszał i bardzo emocjonalnie potraktował słowa Andzi dotyczące tego, że ona "dusi" się w tej relacji: Dobrze, to ja Ci dałem 100% siebie, 100% swoich uczuć. Jeżeli Cię duszą moje uczucia to nie wiem, może znajdź sobie kogoś, kto będzie miał bardziej wyj***.  To był dopiero początek awantury między Andzią a Arkiem! Potem mężczyzna usłyszał jeszcze, że przez ich relację Andzia czuje się ograniczana i nie może uczestniczyć w rozmowach z nowym uczestnikiem. Ta kłótnia jeszcze bardzie podzieliła uczestników na dwa obozy, a internauci nie mają wątpliwości, że w tej edycji to mężczyźni są bardziej fair! W tej edycji faceci są o wiele lepsi niż kobiety. Nie są fałszywi i nie obgadują się za plecami tylko po prostu wspierają Zobacz także:  "Love Island": Arek i Andzia ogłosili, że są parą! Ostre komentarze, fani nie wierzą w szczerość Andzi Emocje po kłótni Andzi i Arka w "Love Island" nadal są gorące!  Zachowanie Andzi w "Love Island" nie pozostało bez odpowiedzi Internautów. Widzowie są zszokowani jej postępowaniem i uważają, że tak naprawdę nie czuje nic...

Andzia i Arek w Love Island
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Fani mają dość Andzi i współczują Arkowi! "Andzia to toksyk"
Internauci ostro krytykują zachowanie par w "Love Island". Szczególnie oberwało się Andzi: "Lisica fałszywa" - komentują bezlitośnie i bronią Arka. Dlaczego?

Andzia z "Love Island" podpadła mocno internautom! Fani programu krytykują zachowanie uczestniczki programu Polsatu i współczują Arkowi. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci piszą wprost, że Andzia nie zasługuje związek z takim fajnym i wartościowym mężczyzną. Co się stało? Po emisji ostatniego odcinka "Love Island" w sieci zawrzało. Andzia i Arek z "Love Island 4" rozstaną się? Do tej pory wydawało się, że Andzia i Arek tworzą jedną z najmocniejszych par w czwartej edycji "Love Island". Arek od samego początku nie ukrywał, że zauroczył się piękną brunetką i chciałby stworzyć z nią szczęśliwy związek. Przystojniak chętnie okazywał swoje uczucia, co zaskoczyło Andzię, która przed kamerami powiedziała wprost, że Arek nie zwalił jej z nóg dlatego nie potrafi być tak czuła, jakby chciał tego jej partner. Ja od samego początku nie czułam czegoś takiego, żeby mnie zmiotło i zwaliło z nóg. Dlatego może też nie ma ode mnie takiego 100%- mówiła tydzień temu. Dopiero po wejściu pięknej Moniki Arek zauważył zmianę w zachowaniu Andzi, która zaczęła okazywać swoje uczucia.  Zobacz także:   "Love Island 4": widzowie żądają wyrzucenia Klaudii z programu. Czym aż tak im podpadła? Niestety, fani nie wierzą w szczerość Andzi i ostro ją krytykują. Chociaż wydawało się, że zaczęła dogadywać się z Arkiem, to w zapowiedzi kolejnego odcinka widzowie mogli zobaczyć kłótnię pary i krytyczne uwagi Andzi kierowane w stronę Arka. Fani "Love Island" mają tego dość! Zobacz także:   "Love Island": Internauci bezlitośni dla Oli! "Coś dziwnego ma z twarzą" Zobacz także:   "Love Island": Arek podbił serca widzów!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik