Andzia i Arek w Love Island
mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 4": Kontrowersje po kłótni Andzi i Arka. Fani: "Oby koniec... To jest jakiś cyrk"

Po kłótni Andzi i Arka w "Love Island" w sieci zawrzało! Internauci stoją po stronie uczestnika i nie wierzą w to, co robi Andzia. Jej zachowanie zostało bardzo ostro skrytykowane. Słusznie?

Andzia i Arek niedawno oficjalnie potwierdzili, że są razem i szybko stali się jedną z najmocniejszych par w 4. edycji  "Love Island". Uczestniczka zapewniała, że jest szczęśliwa, choć internauci nie do końca wierzyli w jej słowa! W ostatnim odcinku doszło do wielkiej kłótni między nimi i padły naprawdę mocne słowa, a Andzia ostatecznie wyznała, że nie jest szczęśliwa w tej relacji:

Nie jestem szczęśliwa. Duszę się w nim. Masz coś takiego w sobie,  że ty po prostu za wszelką cenę chcesz kobietę przy sobie udusić. (...) Nie zamkniesz mnie w złotej klatce - powiedziała na wstępie Andzia.

Arek wyraźnie był zaskoczony tym, co usłyszał i bardzo emocjonalnie potraktował słowa Andzi dotyczące tego, że ona "dusi" się w tej relacji:

Dobrze, to ja Ci dałem 100% siebie, 100% swoich uczuć. Jeżeli Cię duszą moje uczucia to nie wiem, może znajdź sobie kogoś, kto będzie miał bardziej wyj***. 

To był dopiero początek awantury między Andzią a Arkiem! Potem mężczyzna usłyszał jeszcze, że przez ich relację Andzia czuje się ograniczana i nie może uczestniczyć w rozmowach z nowym uczestnikiem. Ta kłótnia jeszcze bardzie podzieliła uczestników na dwa obozy, a internauci nie mają wątpliwości, że w tej edycji to mężczyźni są bardziej fair!

W tej edycji faceci są o wiele lepsi niż kobiety. Nie są fałszywi i nie obgadują się za plecami tylko po prostu wspierają

Zobacz także: "Love Island": Arek i Andzia ogłosili, że są parą! Ostre komentarze, fani nie wierzą w szczerość Andzi

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o udziale w "Hotelu Paradise" i "Love Island"

Emocje po kłótni Andzi i Arka w "Love Island" nadal są gorące! 

Zachowanie Andzi w "Love Island" nie pozostało bez odpowiedzi Internautów. Widzowie są zszokowani jej postępowaniem i uważają, że tak naprawdę nie czuje nic do Arka, ale zamiast od początku się do tego przyznać, tak jak zrobiła to Angelika w przypadku Bruna, to nadal brnie w tę relację, co tworzy napięcia i wywołuje tak spektakularne kłótnie! Warto przypomnieć, że widzowie od początku nie wierzyli w związek Andzi i Arka!

Serio Andzia? Wcześniej mówiła, że miejsce "poproszenia" o chodzenie jej bardzo odpowiadało, a teraz jest to powód do kłótni 😱

Andzia już szuka na siłę kłótni z tym Arkiem

Andzia i Klaudia turbo toksyny, nie powinno się pokazywać takich osób w tv, chyba że jako przykład tego jak nie powinno się postępować z ludźmi

Całą kłótnię możecie obejrzeć tutaj! 

Po kłótni Andzi i Arka Internauci stoją po stronie uczestnika

Widzowie nie mają wątpliwości, że Arek faktycznie zaangażował się w relację z Andzią i cieszył się z faktu, że tworzą parę, ale szybko się przekonał, że kobiecie nie do końca odpowiada ich relacja. Andzia twierdzi, że nie chce być "zamknięta w złotej klatce" i nadal chce mieć relacje z innymi uczestnikami, a Internauci nie mają wątpliwości, że nic nie czuje do Arka, a wręcz "on ją drażni":

Ona by chciala byc i w zwiazku i zarazem byc wolna
 

Arek ZAWSZE odnosi się do Andzi z takim szacunkiem, a to jak ona się do niego odzywa pozostawia wiele do życzenia… 
 

Toksyczna kobieta. Od takich trzeba uciekać. Arek spoko ziomek.
 

Oby koniec ... Szkoda faceta ...
 

Jak Arek odchodzi przestaje oglądać ten sezon, bo to jest jakiś cyrk

Andzia i Arek w Love Island 4
Mat. prasowe

Czy to już koniec miłości Andzi i Arka w "Love Island"? 

Andzia i Arek na randce
Mat. prasowe

 

 

Beznadziejny sezon. Wieczne spięcia, negatywna energia. Nieprzyjemnie się ogląda. Poprzednie edycje milion razy lepsze,lepsi ludzie, pozytywny vibe. 

Angelika i Klaudia z Love Island w ogniu krytyki
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Andzia i Klaudia mają "pakować walizki"! Internauci chcą się ich pozbyć z programu
Andzia i Klaudia z  4. edycji "Love Island" zapracowały sobie na tytuł największych intrygantek w programie. Po ich ostatnich akcjach widzowie nie mają wątpliwości, że to one powinny pożegnać się z programem w najbliższym czasie i proszą o zorganizowanie głosowania!

Andzia z  4. edycji "Love Island" po zakończeniu bardzo krótkiej relacji z Arkiem wywołała w sieci prawdziwą burzę. Internauci nie mają wątpliwości, kto doprowadził do rozstania, a ich głośna kłótnia odbiła się szerokim echem. Fani "Love Island" w mediach społecznościowych stoją murem za Arkiem i określają wprost Andzię jako osobę toksyczną, która powinna odpaść, aby atmosfera na "Wyspie miłości" została oczyszczona. Okazuje się, że to nie jedyna uczestniczka, której Internauci chętnie pozbyliby się z programu. Druga na liście jest Klaudia. W obliczu tych wydarzeń produkcja ogłosi głosowanie dla widzów? Andzia i Klaudia z  4. edycji "Love Island" mają "pakować walizki" W "Love Island" w ostatnich dniach emocje sięgają zenitu! Tak dzieje się nie tylko w programie, ale również w komentarzach na oficjalnym koncie "Wyspy miłości" na Instagramie. Kolejne kłótnie Andzi i Arka , zgrzyty między dziewczynami i intrygi Klaudii sprawiają, że uczestnicy tęsknią za atmosferą miłości, jaka była w poprzednich sezonach i powoli mają dość napięć, jakie tworzą dziewczyny. Chodzi przede wszystkim o Andzię i Klaudię!  Pierwsze edycję programu były o wiele lepsze niż teraz. Dziewczyny bardziej się na koleżankach skupiają niż na szukaniu miłości 😂😂 Internauci nie mają wątpliwości, że to Andzia powinna jako następna odpaść z "Love Island" i już dopytują w komentarzach, kiedy zostanie zorganizowane głosowanie dla widzów, którego uczestnika chcą się pozbyć z programu: Kiedy ankieta na aplikacji, którego uczestnika nie chcemy już w programie?😐 Poproszę o głosowanie, żeby Andzia pojechała do domu nagroda dla najgorszej uczestniczki 4 edycji wędruje do Andzi Brak mi...

Andzia i Arek w Love Island
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Andzia i Arek znowu razem? Jest komentarz byłej uczestniczki show
Po programie Andzia i Arek dali sobie kolejną szansę? Była uczestniczka "Love Island" odpowiedziała na pytanie internautów!

Andzia z "Love Island" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy wróciła do Arka. Była para razem z pozostałymi uczestnikami randkowego show Polsatu w miniony weekend spotkała się na imprezie w Warszawie. Po imprezie fani programu próbowali dowiedzieć się, czy Andzia i Arek dali sobie kolejną szansę i może znów są parą po programie. Jak odpowiedziała Andzia? Sprawdźcie! Andzia z "Love Island" szczerze o relacji z Arkiem Andzia i Arek tworzyli jedną z par w czwartej edycji "Love Island". Piękna brunetka wpadła mu w oko przystojnemu blondynowi chwilę po tym, jak pojawił się w rajskiej willi. Arek był zauroczony Andzią i kiedy doszło do przeparowania zdecydował się stworzyć z nią parę. Po jakimś czasie uczestnicy "Love Island" ogłosili, że oficjalnie są w związku. Ich szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Andzia podczas ostrej kłótni powiedziała, że nie jest szczęśliwa i zerwała ze swoim partnerem. Arek był zrozpaczony i zastanawiał się nad wyjściem z programu, ale zrezygnował z tego pomysłu, kiedy w programie pojawiła się Aleksandra. Wydawało się, że Arek i seksowna blondynka mają szansę stworzyć szczęśliwy związek, jednak podczas pobytu w Casa Amor Arek zdecydował, że woli być w parze z Laurą- dziś wiemy już,  że relacja Laury i Arka również nie przetrwała.  Zobacz także:  Quiz z wiedzy o 4. edycji "Love Island"! Sprawdź, czy uważnie oglądałeś! W miniony weekend Arek, Andzia, Laura i cała ekipa czwartej edycji "Love Island" spotkała się w jednym z warszawskich klubów, gdzie świętowali zakończenie programu ze swoim udziałem. Następnego dnia internauci pytali Andzię, czy może znów spotyka się z Arkiem. Była uczestniczka randkowego show odpowiedziała! -Czy...

Love Island: Arek
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Arek odchodzi z programu po awanturze z Andzią?! 
Internauci są zszokowani zachowaniem Andzi! Fani programu naprawdę ostro krytykują byłą partnerkę Arka.

Kolejny odcinek "Love Island" za nami! W ostatnim odcinku największe emocje wśród widzów wywołała ostra kłótnia Andzi i Arka, którzy zaledwie dzień wczesniej ogłosili, że zostali parą. Czy w najnowszej odsłonie randkowego show Andzia i Arek wszystko sobie wyjaśnili i doszli do porozumienia? A może Szymon postanowił wykorzystać sytuację i podczas przeparowania wybrał właśnie piękną brunetkę? Sprawdźcie, co działo się w "Love Island"! Arek odchodzi z "Love Island" po awanturze z Andzią?! Do tej pory fani mogli zobaczyć 16. odcinków "Love Island", a w tym czasie w programie nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. I chociaż jeszcze kilka dni temu wydawało się, że uczestnicy w końcu znaleźli swoje wymarzoych partnerów, to teraz wiemy już, że chwilowy spokój był tylko ciszą przed burzą. Największe emocje wśród widzów wywołali Andzia i Arek, którzy planowali wspólną przyszłość i głośno mówili, że chcą być razem po programie. Niestety, w ostatnim odcinku okazało się, że Andzia wcale nie jest szczęśliwa u boku swojego partnera. Doszło do ostrej awantury, a internauci ostro krytykowali piękną brunetkę.  W obronie Andzi stanął... Bruno, który na Instagramie skomentował kłótnię Andzi i Arka.  Btw. Andzia i Madzia dla mnie to najdojrzalsze dziewczyny na wyspie. Obie wiedzą, czego chcą od życia i od faceta. Arek kawał wielkiego chłopa z wielkim sercem, ale za dużo wraca do przeszłości, zamiast cieszyć się tym, co jest teraz… A myślę, że nikt nie lubi słuchać o byłych swojego faceta... - komentował Bruno. W najnowszej odsłonie "Love Island" doszło do kolejnej ostrej rozmowy między Arkiem a Andzią. Andzia podtrzymała swoją decyzję i powiedziała byłemu...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik