Angelika i Bruno z Love Island rozstaną się?
mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Bruno ostro o Angelice: "Będzie ranić każdego swoim zachowaniem"

Angelika, zdaniem Brunona, nie jest do końca szczera. Najpierw wyrzuciła go z "Love Island", a teraz zapewnia, że od początku podobał się jej Adrian. Były uczestnik show dosadnie to skomentował!

W "Love Island 4" odbyło się już kilka potyczek między uczestniczkami o jednego z panów. Pech chciał, że we wszystkich jedną ze stron była Ola, która wciąż na "Wyspie Miłości" nie może znaleźć prawdziwego uczucia. Nikt nie spodziewałby się, że to właśnie Angelika wejdzie z uczestniczką w potyczkę słowną i pokłóci się z nią o Adriana, nazywanego w programie Armando.

Co na ten temat sądzi Bruno? Wygląda na to, że uczestnik mimo złamanego serca, trzeźwo podchodzi do sprawy i na dodatek przypomina zaskakujące słowa Angeliki! Już jako były uczestnik "Love Island", nie szczędzi również mocnej opinii na temat zachowania swojej byłej partnerki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o udziale w "Hotelu Paradise" i "Love Island"

"Love Island 4": Angelika nie miała racji, kłócąc się z Olą? Bruno to potwierdza!

Relacja Brunona i Angeliki na "Wyspie Miłości" nie należała do najprostszych i sielankowych. Chłopak postanowił poderwać Angelikę i zgolił nawet dla niej brodę, ale to nie obudziło w uczestniczce większych uczuć, która niedługo potem z nim zerwała. Jakby tego było mało, to głos Angeliki na Brunona zadecydował ostatnio o tym, że to właśnie on odpadł z programu. 

Love Island: Angelika i Bruno
Mat. prasowe

Angelika jednak długo nie rozpaczała po odejściu Brunona z programu i jako singielka szybko zaczęła szukać sobie nowej pary - jej obiektem westchnień aktualnie jest Adrian i wygląda na to, że on także chciałby pogłębić tę relację. To jednak zirytowało Olę, która myślała, że w końcu odnalazła parę u boku przystojnego Adriana.

Mat. prasowe

Ostatecznie więc zainteresowanie wobec Armando wykazuje Ola i Angelika, co spowodowało niemały konflikt między dziewczynami. Angelika twierdziła, że Adrian podobał się jej od początku, zaś Ola była pewna, że nic takiego nie słyszała i zarzuciła uczestniczce, że ta teraz tak twierdzi, bo na siłę szuka pary... Kłótnia nie zakończyła się żadnym porozumieniem, za to spowodowała wiele komentarzy widzów, którzy są bardzo podzieleni i na przemian przyznają rację albo Angelice, albo Oli.

Uczestnicy Love Island 4 w kręgu ognia
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island" Bruno i Monika całują się po wyjściu z programu. Fani oburzeni: "Co tu się wyrabia?"

Wygląda na to, że ten spór może pomóc rozstrzygnąć Bruno. Odkąd uczestnik wrócił do Polski, Internauci zasypują go pytaniami o to, co dzieje się bądź działo w "Love Island". Fani chcieli także poznać zdanie Brunona na temat kłótni dziewczyn. Bruno odpowiedział wymijająco:

Mnie Angela zapytała: czy ja mam tak, że tylko wydziarane dziewczyny mi się podobają. A ja, że nie. To głupie. 

-No widzisz. A ja tak mam, że facet musi być wydzierany - cytuje rozmowę ze swoją eks Bruno.

Bruno z Love Island odpowiada na pytania internautów
srogibarber/Instagram

Uczestnik nie powiedział nic więcej na ten temat, ale dał jasno do zrozumienia, że Armando bez ani jednego tatuażu może wcale nie być w guście Angeliki. Wygląda więc na to, że uczestniczka teraz po prostu gra, by być w parze i nie odpaść z programu.

Co więcej, Bruno pozwolił sobie jeszcze na dość surowy komentarz wobec swojej byłej. Uczestnik przyznał otwarcie, że cieszy się, że odpadł, ponieważ trudno byłoby mu patrzeć, jak Angelika buduje relację z kimś innym. Ale czy zdaniem Brunona uczestniczka jest w stanie stworzyć coś trwałego? Okazuje się, że wcale nie!

- Angela będzie ranić każdego swoim zachowaniem. Nie trzeba czegoś czuć do kogoś, by być ranionym. Wiesz, już później średnio się ogląda, jak spędzało się z kimś czas, a raczej usiłowało się go spędzać, a później ktoś próbuje z kimś innym… Uświadamiasz sobie tylko, jak dużo straciłeś czasu na osobę, która nie była tego warta - przyznał ostro Bruno.

A Wy, co o tym wszystkim myślicie?

Angelika kłóci się z Olą
Mat. prasowe

"Love Island 4": Fani wściekli na Olę: "Chodząca toksyna"! Nastawia Angelikę przeciwko Adrianowi?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Fani wściekli na Olę: "Chodząca toksyna"! Nastawia Angelikę przeciwko Adrianowi?!
W "Love Island 4" pomiędzy uczestnikami kończą się przyjaźnie, a zaczyna prawdziwa gra. Po wybuchu Oli widzowie nie zostawili na niej suchej nitki.

W czwartej edycji "Love Island" nie brakuje emocji, a widzowie show telewizji Polsat już wytypowali swoich ulubieńców, natomiast dwójka z tych, która najbardziej im podpadła musiała opuścić program. Czyżby teraz kolejna uczestniczka musiała mieć się na baczności? Jak się okazuje zachowanie Oli ponownie oburzyło fanów Wyspy Miłości, którzy nie szczędzili pod jej adresem ostrych słów. Co takiego zrobiła dziewczyna? Wygląda na to, że Adrian, który obecnie jest z nią w parze już podjął decyzję, a pomiędzy niektórymi uczestnikami zaczęły się prawdziwe konflikty.  "Love Island 4": Internauci wściekli na Olę Ostatnio z "Love Island 4" pożegnała się aż dwójka uczestników.  Decyzją pozostałych Wyspę Miłości opuścili Bruno i Monika, a do programu weszła nowa, piękna uczestniczka - Patrycja. Choć Jędrek nie ukrywał, że wytypowanie Moniki bardzo go zabolało, wygląda na to, że szybko się pozbierał. Cóż - chyba dobrze dla niego, zwłaszcza po tym, jak podczas live'a fani "Love Island" mogli zobaczyć  namiętny pocałunek dziewczyny z Bruno!  Teraz gra na Wyspie Miłości toczy się bez tej dwójki, którą najwidoczniej po powrocie do Polski połączyło coś więcej. Nowa uczestniczka wprowadziła sporo zamieszania. Patrycja przyznała, że najbardziej spodobał jej się Andrzej i to nim ma zamiar zainteresować się na samym starcie. Zdaniem chłopaków presja z jej strony może sprawić, że Paulina, która obecnie kręci się przy Andrzeju, w końcu wykaże większe zainteresowanie. Czy aby na pewno? Wygląda na to, że nie tylko ona powinna zacząć walczyć o swoją pozycję na Wyspie Miłości. Po tym jak Bruno pożegnał się z „Love Island”, nad zmianą frontu zaczął zastanawiać się Adrian,...

Love Island 4: Adrian i Angelika
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Adrian rozczarował internautów. W sieci pojawiły się ostre komentarze! 
Między Adrianem a Angeliką doszło do trudnej rozmowy, a fani nie zostawili na uczestniku "Love Island" suchej nitki! "To gracz, nie zasługuje na nią" komentują internauci.

Fani ostro skrytykowali Adriana po emisji ostatniego odcinka "Love Island"! W ostatniej odsłonie randkowego show Polsatu doszło do poważnej rozmowy między Adrianem a Angeliką, a internautom nie spodobało się zachowanie partnera pięknej blondynki. Do tej pory wydawało się, że Adrian jest jednym z uczestników, który wzbudza pozytywne emocje wśród widzów, jednak teraz w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Co fani "Love Island" zarzucają uczestnikowi programu?  Adrian z "Love Island" nie chce być już z Angeliką? Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Adrian w końcu znalazł szczęście u boku Angeliki. Blondynka nie ukrywała, że Adrian podobał się jej od samego początku, ale przez poprzedni związek, nie myślała, żeby zbliżyć się do przystojnego kolegi z programu. Sielanka trwała do momentu, kiedy w "Love Island" pojawiły się nowe uczestniki: Aleksandra i Alex.  Adrian wyraźnie zauroczył się Aleksandrą, co szybko zauważyła Angelika. Zobacz także:  "Love Island": Mamy stare zdjęcia Angeliki! Zobaczcie, jak wyglądała bez tatuaży! Aleksandra podczas przeparowania zdecydowała, że chce być w parze z Arkiem, a Angelika poczuła, że jej partner jest mocno zawiedziony tym wyborem. Angelika postanowiła szczerze porozmawiać ze swoim partnerem, zwłaszcza, że wcześniej dowiedziała się, że pocałował nową uczestniczkę w szyję.  Adrian początkowo wypierał się, że pocałował Aleksandrę, ale po krótkiej rozmowie potwierdził, że dał jej buziaka. Ja teraz mam tak, że ja byłam taką... kółkiem ratunkowym po Oli i teraz, że Aleksandra cię nie wybrała, a widziałam po tobie, że chcesz cię wybrała bo idziesz i się z nią tam całujesz- mówiła Angelika. (...) ja takich sytuacji nie lubię- dodała.  ...

Love Island 4: Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Dziewczyny już przekreśliły swoją szansę na udział w finale? Fani "Love Island 4" są wściekli! Takiej awantury dawno nie widzieliśmy.

Wygląda na to, że na Wyspie Miłości na dobre skończyły się romantyczne wakacje, a rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja - szczególnie dla niektórych uczestników. Ostatni odcinek "Love Island 4" wzbudził w fanach programu sporo emocji, jednak to, co działo się w jego końcowych minutach, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Pomiędzy dwoma kontrowersyjnymi uczestniczkami - Olą i Angeliką - rozpętała się prawdziwa wojna, po której widzowie nie zostawili na dziewczynach suchej nitki! Padły bardzo mocne słowa. Czy przez swoje zachowanie obydwie stracą szansę u Adriana? Widzowie ostro komentują kłótnię Oli i Angeliki w "Love Island 4" W 4. edycji "Love Island" atmosfera robi się coraz gęstsza i mało która z par darzy się 100% zaufaniem, a niektórzy wyraźnie myślą o zmianie swojego obiektu zainteresowań. Kiedy z programem pożegnał się Bruno , o którego odejściu przesądziła jego własna partnerka Angelica, grunt pod nogami zaczęła tracić Ola, która już kilkukrotnie podpadła widzom.  Po, a nawet już w tracie ostatniego odcinka o Oli ponownie zrobiło się głośno, a fani "Love Island 4" nie zostawili na niej suchej nitki i określili dziewczynę "toksyną".  A wszystko przez jej scenę zazdrości i krzyki w stronę Adriana.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Uczestniczka chciała nawet postawić Adriana w negatywnym świetle przed Angeliką, która obecnie jest jej największą rywalką. Do tej pory wydawało się...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik