Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Maja Sablewska przeprasza Michała Szpaka
MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/Marcin Jurkiewicz/East News
Newsy

Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka w "X-Factor". Dziś szczerze przeprasza 

Maja Sablewska i Michał Szpak to zdecydowanie jedne z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. Jak się okazuje, fani piosenkarza przez wiele lat nie mogli wybaczyć jej słów, które do niego skierowała.

Tych osób dziś nikomu nie trzeba przedstawiać. Zarówno Maja Sablewska, która od bycia menadżerką gwiazd została jedną z najbardziej rozpoznawalnych doradczyń wizerunkowych, jaki i Michał Szpak, którego cała Polska poznała dzięki programowi "X-Factor", dziś cieszą się ogromną rozpoznawalnością, zawrotną karierą i sporym gronem fanów. Jak się okazuje, kilka lat temu gwiazda powiedziała do młodego wokalisty słowa, które na dobre utkwiły w pamięci jego fanów, a zdanim niektórych, były one naprawdę okrutne. Teraz Maja Sablewska w końcu postanowiła szczerze za nie przeprosić.  

One powiększyły usta! Sablewska, Lis, Rozenek. A pamiętacie stare usta Woźniak-Starak?

Maja Sablewska przeprasza Michała Szpaka

Kiedy Michał Szpak zadebiutował w polskim show-biznesie, występując na scenie "X-Factora", było o nim naprawdę głośno. Młody chłopak z potężnym głosem i nietypowym, dość kontrowersyjnym - jak na tamte czasy - wyglądem, był na ustach całej Polski i okazał się prawdziwą sensacją! Wielu może zdziwić fakt, że kiedy jego kariera zaczynała nabierać tempa, postanowił odrzucić możliwość współpracy z Mają Sablewską, która wtedy uchodziła za jedno z najmocniejszych nazwisk wśród menadżerów gwiazd. Jak widać, nie stanęło mu to na drodze dalszego rozwoju, jednak czy wpływ na taką decyzję mogły mieć słowa Mai Sablewskiej, które powiedziała, kiedy po raz pierwszy zobaczyła go w programie? 

Fani Michała Szpaka do dziś pamiętają niewybredny komentarz gwiazdy, która postanowiła skomentować ubiór młodego wokalisty, a kiedy wszedł na scenę popularnego, muzycznego talent-show, ta kazała pościągać mu "świecidełka". Czy dziś żałuje swoich słów? Wszystko wygląda na to, że tak, bo właśnie podczas rozmowy z Michałem Szpakiem w podcaście "Oświeceni Hedoniści" postanowiła się z nich wytłumaczyć. Co więcej, ten temat jako pierwszy rozpoczął piosenkarz, a dawne słowa gwiazdy ocenił jako: "dość mocny policzek"!

Pojawiłem się na przesłuchaniu przed Wami. Reakcja publiczności nie była dla mnie znacząca. To był taki moment potwierdzenia, na jakim etapie rozwoju, tolerancji jesteśmy. Trochę się to zmieniło, jednak dość dużo brakuje nam, że ludzkie życie bywa kruche. To był dość mocny policzek - wyznał Michał Szpak. - Kiedyś napisałem ci w mailu, taki moment, kiedy powiedziałaś o tej błyskotce. Podeszła do mnie pewna kobieta i zapytała, czy gdzieś mam tę obrożę. Chciała ją kupić jako pamiątkę, rzecz symboliczną. Zrobiła się wielka burza. Każda ocena jest bezpośrednia i nieprzemyślana. Z perspektywy czasu wiem, że twój ruch dodał temu występowi więcej. Odebrałaś ten element, który trzeba było ściągnąć - dodał. 

Choć od tego wydarzenia minęła już dekada, jak widać niektóre rzeczy trudno zapomnieć. Czy dziś Maja Sablewska zdobyłaby się na równie mocny komentarz? Gwiazda nie ukrywa, że wtedy, zasiadając w jury "X-Factora", popełniła błąd. 

Jesteś kochany, ale muszę przyznać się do swojego błędu. (...) Zabolało Cię to wtedy? (...) Gdyby tak, to ja Cię za to serdecznie przepraszam. Powiem Ci, dlaczego to zrobiłam. Znałam Cię już wcześniej i czułam, co się szykuje. Pracowałam wcześniej z Dodą, Edytą. Znałam jednostki, które zmieniają świat muzyką i artyzmem. Zależało mi, żeby nikt nie ocenił cię z automatu - tłumaczyła Maja Sablewska.

Choć Michał Szpak przyznał, że te słowa wcale go nie zabolały, dla wielu jego fanów wciąż są czymś niedopuszczalnym. Po publikacji podcastu w mediach społecznościowych artysty natychmiast pojawiły się komentarze dotyczące Mai Sablewskiej i jej zachowania sprzed lat: 

- Ale pamiętam jak okrutnie Cię oceniła na scenie.... pierwsze wrażenie zostaje 😮 🙌
- Podziwiam za to, że potrafisz współpracować z kimś, kto na dzień dobry wyśmiał Cię. Niestety jestem pamiętliwa i nie potrafiłabym z panią Sablewską tak współpracować. 
- Nie żebym była bardzo pamiętliwa ale zrozumieć się nie da, jak można osądzać po wyglądacie. Hipokryzja pani Sablewskiej i tyle. Show rozumiem ale to było dla młodego wówczas Michała poniżające. Pozdrawiam serdecznie Pana Michała ❤

Na szczęście Michał Szpak wykazał się o wiele większą wyrozumiałością, a pozostali jego obserwatorzy stwierdzili, że każdemu z nas zdarzyło się niekontrolowanie powiedzieć głupotę, a później zmienić zdanie. Pamiętacie jeszcze tę sytuację z "X-Factora"? 

Zobacz także: "The Voice of Poland": Szykują się wielkie zmiany w jury! Kogo zabraknie w jesiennej edycji?

Michał Szpak od początku swojej zawodowej ścieżki wzbudzał ogromne kontrowersje. Jego występy w "X-Factor" za każdym razem wywoływały wiele emocji.

Maja Sablewska przeprasza Michała Szpaka
Wojciech OLSZANKA/East News

Fani piosenkarze nie zapomnieli jednak o komentarzu Mai Sablewskiej, który postanowiła powiedzieć, kiedy zobaczyła go po raz pierwszy w programie. Dziś postanowiła przeprosić za swoje słowa.

Maja Sablewska w czerwonej sukience
East News

Na szczęście artysta nie jest aż tak pamiętliwy i przyznał, że jej słowa wcale go nie zabolały. 

Michał Szpak w okularach przeciwsłonecznych

 

Maja Sablewska o Edycie Górniak
Newsy
Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji
Maja Sablewska komentuje występ Edyty Górniak na preselekcjach na Eurowizji

Maja Sablewska skomentowała występ Edyty Górniak na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016. Jak ocenia swoją byłą podopieczną? W rozmowie z "Party" gwiazda przyznaje: "Edyta była najlepsza"! Maja Sablewska o Edycie Górniak na Eurowizji Relacja Mai Sablewskiej i Edyty Górniak to sinusoida. Panie kiedyś wspólnie pracowały ze sobą, kiedy to Maja była jeszcze menadżerką gwiazd. Jednak rozstały się w nie najlepszej atmosferze. Nie brakowało wzajemnych oskarżeń, a nawet sprawy w sądzie! Ale teraz ich relacja jest bardzo poprawna. Maja w rozmowie z "Party" ocenia uczestników preselekcji na konkurs Eurowizja 2016: Dla mnie Edyta była najlepsza. Co do reszty mam ambiwalentne uczucia - przekonuje stylistka. Na Eurowizję jedzie jednak Michał Szpak! Nie sposób jednak nie zauważyć kilku podobieństw między wokalistką a diwą. Silny głos, wielki talent, przywiązanie do rodziny, perfekcja na scenie, ciekawe stylizacje dopracowane do perfekcji, a także występy w talent show (zarówno Edyta jak i Michał brali udział w Tańcu z Gwiazdami). Ciekawe, czy Michał powtórzy sukces Edyty na Eurowizji z 1994 roku.   Zobacz także: Michał Szpak pokazał teledysk do piosenki "Color Of Your Life". Europejczycy zachwyceni! A Wy? WIDEO   Edyta Górniak nie jedzie na Eurowizję. Maja Sablewska była przekonana, że to Edyta pojedzie na Eurowizję. Edyta Górniak i Margaret przegrały z Michałem Szpakiem.

Maja Sablewska obrażona
TV-Show
Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor"! Dlaczego odeszła?
Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor"! Dlaczego odeszła?

Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor". W wywiadach gwiazda podkreślała wielokrotnie, że atmosfera na planie nie była zbyta fajna, co przyczyniło się do jej odejścia z produkcji. Kuba Wojewódzki nawet na wizji nie oszczędzał Mai Sablewskiej, co i rusz robiąc w jej stronę przytyki. Czesław Mozil mu wtórował, a to niekorzystnie wpływało na efekty wspólnej pracy. Muzyk opisał relacje na planie w swojej książce. Okazało się, że naprawdę nie było różowo. Mozil twierdzi jednak, że to Maja wprowadzała na plan "X Factora" nerwową atmosferę. Podobno często też obrażała się za byle co i nie przypadło jej do gustu, że została opiekunem grupy zespołów.  Teraz Maja Sablewska opowiedziała o kulisach muzycznego show w rozmowie z "Gwiazdami". Co powiedziała? Sprawdziłam się. Wyniki oglądalności mówią same za siebie. Tylko nie odnalazłam się w tym kółku wzajemnej adoracji. Nie zapomnę, jak w luźnej rozmowie z Czesławem i Kubą powiedziałam, że w tym programie trzeba mieć jaja, a Czesław na to: „No największe to masz Ty!” - powiedziała magazynowi "Gwiazdy". Chcielibyście, żeby "X Factor" powrócił na antenę?   Zobacz:  Są wyniki oglądalności programu Mai Sablewskiej w TVN. Hit czy klapa?​ Maja Sablewska ujawnia kulisy "X Factora" Gwiazda nie odnalazła się na planie show?

Newsy
Grupa Wojewódzkiego boi się zemsty Mai?
Michał Szpak o programie X-Factor

Im bliżej finału programu X-factor, tym bardziej gorąco. I to nie tylko za sprawą zbliżającego się rozwiązania, kto wygra, ale też za sprawą konfliktu dwóch jurorów: Kuby Wojewódzkiego i Mai Sablewskiej . Ten pierwszy w poprzednim odcinku wyrzucił ostatnie podopieczne jurorki- zespół "Dziewczyny". Teraz jeden z uczestników jego grupy obawia się o swój dalszy udział w programie. Ciekawe czy Maja Sablewska będzie chciała się odegrać. Faworyt programu Michał Szpak zastanawia się nad taką możliwością.   - Ciężko się pogodzić z niesprawiedliwym werdyktem Kuby. Dlatego ciężko będzie też pogodzić się z werdyktem Majki- powiedział Michał w dzienniku "Super Express". - Nie interesuje mnie to, czy będzie chciała się zemścić. To jest show i ma swoje reguły - dodał. Zapowiadają się ogromne emocje. Być może na wszystkim skorzysta drugi faworyt programu Gienek Loska, z grupy Czesława Mozila. daks

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner