Kto wygrał program MasterChef?

Znamy zwycięzcę szóstej edycji programu "MasterChef"! Kto wygrał?

Kto wygrał program MasterChef?

Za nami finał szóstej edycji programu "MasterChef" w TVN! O zwycięstwo walczyli trzej doskonali kucharze - Mateusz Guncel, Damian Sobek oraz Mateusz Zielonka. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Mateusz Zielonka. W nagrodę otrzymał statuetkę MasterChefa, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kulinarnej. Gratulacje!

Mateusz Zielonka zwycięzcą szóstej edycji MasterChef!

W pierwszym etapie kucharze musieli stawić czoła... warzywom i ugotować wegetariańskie danie. Najwięcej problemów na samym początku miał Mateusz Zielonka, który nie miał pomysłu na potrawę. Jednak po pierwszym pojedynku pożegnał się Damian Sobek. 

W ścisłym finale Mateusz Guncel i Mateusz Zielonka musieli przygotować aż 5 dań degustacyjnych. Pierwsze na stole jurorskim miało pojawić się już po 20 minutach! Panowie świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, ale jurorzy - Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach mieli za zadanie wybrać najlepszego. 

Szóstą edycję wygrał Mateusz Zielonka! 

Kim jest Mateusz Zielonka? Zwycięzca szóstej edycji MatserChefa jest nie tylko zapalonym kucharzem, ale również surferem i snowboardzistą. Pochodzi z Wrocławia. Udział w show TVN traktował jako przygodę. 

Oglądaliście? :)

Zobacz także: To największa faworytka "MasterChefa"? Michel Moran zdradził, jakie szanse na wygraną ma córka Macieja Kuronia!

Mateusz Guncel zajął 2. miejsce! 

Mateusz Guncel
x-news

Damian Sobek zajął trzecie miejsce!

Damian Sobek
x-news

Mateusz Zielonka wygrał szóstą edycję programu!

Mateusz Zielonka
x-news

Więcej na temat MasterChef
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36