Iwona Pavlović wybrała najlepszą uczestniczkę w historii Tańca z Gwiazdami

Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii "Tańca z Gwiazdami"! To dość oczywiste

Iwona Pavlović wybrała najlepszą uczestniczkę w historii Tańca z Gwiazdami

W ponad dwudziestu edycjach "Tańca z Gwiazdami" (zarówno tych w TVN, jak i w Polsacie) wzięło udział ponad 200 uczestników - gwiazd mniejszych i większych. Wśród nich pojawili się doskonale tańczące Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Kasia Cichopek, Anna Mucha, Magdalena Walach czy Kinga Rusin. Ale Iwona Pavlović, jurorka show, wybrała dwie inne, które według niej wypadły najlepiej! O kim mowa?

Natasza Urbańska najlepszą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"

Według wszelkich statystyk królowa jest tylko jedna - chodzi oczywiście o Nataszę Urbańską! Średnia punktów zdobytych przez aktorkę i piosenkarkę wynosiła ponad 39 pkt! Niestety, gwiazda zajęła drugie miejsce, o włos przegrała z Anną Muchą. "Czarna Mamba" wyróżnia również Agatę Kuleszę, laureatkę ósmej edycji show. 

Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykła osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to był wielka radość oglądać ją na parkiecie - powiedziała jurorka w rozmowie z Faktem TV. 

Zgadzacie się z jurorką? My tak! 

Natasza Urbańska tańczyła w parze z Janem Klimentem.

Natasza Urbańska w Tańcu z gwiazdami

Iwona Pavlović jest ikoną tego programu!

Iwona Pavlović w czarnej sukience
ONS

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13