To, że w przypadku tej dwójki miłość kwitnie, to oczywiste. Odkąd Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" oficjalnie potwierdzili, że są razem, nieustannie raczą nas wspólnymi relacjami ze swojego życia. Nie inaczej było tym razem. Zakochani pokazali, jak spędzają święta. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli.

Reklama

Karolina Gilon i jej święta z Mateuszem

W ostatnim czasie sporo się dzieje wokół Wyspy Miłości. W końcu na antenie już jakiś czas temu wystartowała dziewiąta edycja show, która przyniosła nam nie tylko nowych, barwnych uczestników, ale także niespodziewane zwroty akcji i liczne sytuacje, które dzieją się pierwszy raz w historii show. Ostatnio fani byli przerażeni zachowaniem Adriana z "Love Island". Jak się okazuje, ci uwielbiają także śledzić losy samej prowadzącej, szczególnie, że u niej także sporo się dzieje!

Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński
Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński Instagram @karolinagilonofficial

Odkąd ta ogłosiła, że jest w związku z uczestnikiem "Love Island", głosy na jej temat nie cichną. Szczególnie że sama zainteresowana dostarcza wielu wspólnych relacji, na których możemy oglądać jej życie u boku Mateusza. Jak się okazuje, ten znowu przyleciał do swojej ukochanej, do Hiszpanii. Ostatnio Karolina Gilon i jej partner zaskoczyli wyznaniem o dziecku. Teraz z kolei prowadząca show pokazała, jak spędza tegoroczne Święta Wielkanocne. Pomimo faktu, że ta jest z dala od domu, bo w deszczowej Hiszpanii, czas umila jej ukochany.

Karolina Gilon i jej wybranek opublikowali na instagramowych profilach zabawny, świąteczny filmik ze swoim udziałem. Ci zwrócili się także do fanów:

Zobacz także
A jak Wasze Zajączki Wielkanocne? :) Życzymy Wam przede wszystkim dużo uśmiechu, spokoju i miłości! Cieszcie się czasem spędzanym z bliskimi. With Love Mati&Gigi! :)
napisali.

Nagranie zostało całkiem ciepło przyjęty przez internautów. Znaleźli się jednak i tacy, którzy okazali sie być uszczypliwi w stosunku do zakochanych:

Chyba Karolina nosi spodnie w tym związku
napisała internautka.

Zakochani od razu zareagowali na komentarz. Mateusz żartobliwie napisał:

ja wolę krótkie spodenki

Karolina Gilon z kolei zapytała:

bo niby po czym wnosisz?

Po czym dodała:

chociaż prawda... wolę spodnie od spódnicy, ale różnica polega u nas na tym, że w spodniach Mati ma dodatkowo jaja ;) a propos jaj.. wesołych świąt;)

Chyba już nie ma wątpliwości co do tego, że wszystko wyjaśniła!

Reklama

Zobacz także: Karolina Gilon przechodzi ciężkie chwile. Prowadząca "Love Island" zaniepokoiła fanów

Karolina Gilon zaskoczyła wyznaniem o dziecku
Instagram @karolinagilonofficial
Reklama
Reklama
Reklama