Związek Karoliny Gilon i Mateusza Świerczyńskiego z "Love Island" od kilku miesięcy jest jednym z najgorętszych w polskim show biznesie. O tej dwójce mówi się nieustannie, a oni sami chętnie podgrzewają atmosferę wokół siebie, regularnie publikując romantyczne kadry. Tak się stało również i tym razem. Urocze zdjęcia pojawiły się na instagramowym profilu Mateusza.

Reklama

Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" dzielą się swoim szczęściem

O tym, że Karolina Gilon i Mateusz z "Love Island" są parą, dowiedzieliśmy się na początku marca. Para oficjalnie ujawniła się na Instagramie i od tamtej pory nie przestaje zaskakiwać swoich odbiorców nowymi, pięknymi, wspólnymi fotkami. Zakochani wyglądają na naprawdę idealnie dobranych, a jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl Mateusz nawet przyznał wprost, że Karolina Gilon to ta jedyna!

Czy Karolina jest tą jedyną? Oczywiście, że tak! Tą jedyną, wyjątkową, najważniejszą. (...) Jest tą jedyną i tą jedyną już zostanie na zawsze
- przyznał bez wahania Mateusz
Karolina Gilon i Mateusz z Love Island
Instagram/mateuszswierczynski

Zakochani właśnie po raz kolejny postanowili pochwalić się swoją radością. Jak się okazało, para wybrała się na Opener 2024 i świetnie się tam bawiła. Piękne ujęcia z festiwalowego szaleństwa właśnie pojawiły się na Instagramie Mateusza. Tylko spójrzcie, jak oni na siebie patrzą!

Karolina Gilon i Mateusz z Love Island
Instagram/mateuszswierczynski

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i komplementów od fanów.

Śliczne wyglądacie
Pięknie Was widzieć
Najpiękniejsi
- piszą zachwyceni fani

I my również dołączamy się do tych ciepłych słów! A Wy, śledzicie losy Karoliny Gilon i Mateusza z "Love Island"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Karolina Gilon wymownie o "Tańcu z Gwiazdami": "Tańczyć każdy może"

Reklama
Reklama
Reklama