Łukasz Sędrowski, lat 36
1/5
Łukasz Sędrowski, lat 36

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ma 36 lat i szuka miłości. Łukasz od razu się przyznał, że jest po rozwodzie i ma dwoje dzieci. To nie przeszkodziło żeby dziesiątki kobiet w Polsce zdecydowało się do niego napisać. Wśród nich pojawiła się piękna Paulina. Paulina ma 29 lat i mieszka w Hadze.

Jestem mile zaskoczony, że tak piękna i miła kobieta do mnie napisała - mówił wielokrotnie Łukasz.

Łukaszowi Paulina bardzo się spodobała. 29-latka wydała mu się bardzo delikatna i dopytywał, czy ma świadomość na czym polega praca w gospodarce. Paulina potakiwała, że wie co robi się na gospodarce i jest gotowa na ciężką pracę.

 

Łukasz bardzo się bał reakcji Pauliny na to, że ma dzieci. Paulina powiedziała, że ma świadomość tego, że dzieci są ważną częścią w jego życiu i bardzo by chciała żeby jego dzieci ją zaakceptowały, jeśli z ich związku ma coś wyjść.

 

Kogo jeszcze poznał Łukasz?

2/5
Łukasz Sędrowski, lat 36

Łukasz Sędrowski jako następną poznał Agatę. Agata ma 31 lat i mieszka w Garwolinie. Od samego początku bardzo mu się spodobała!

Chyba zaczynam mieć motylki w brzuchu - powiedział Łukasz.

Agata zdradziła, że ma 10 rodzeństwa i że jest najmłodsza z nich wszystkich. Jej siostry i bracia mają już żony i mężów, a ona została ostatnia. Powiedziała, że jest gotowa spędzić życie ze "stuprocentowym rolnikiem" ;).

3/5
AKPA

Kolejna była Magdalena - ona już nie zrobiła na Łukaszu aż tak dobrego wrażenia. 

4/5
Łukasz Sędrowski, lat 36

Łukasz z pewnością będzie wybierał między Pauliną a Agatą. Między nimi zdecydowanie zaiskrzyło. Zgadzacie się?

5/5
Rolnik szuka żony 5 - Łukasz
Mat. prasowe
Więcej na temat Rolnik szuka żony