Dziś śledzimy losy uczestników 7. już edycji "Rolnik szuka żony", jednak dwa lata temu to na nią były skierowane oczy całej Polski. Jessica Miemiec była jedną z najbardziej charakterystycznych i wzbudzających największe emocje uczestniczek bodaj wszystkich sezonów "Rolnik szuka żony". I choć w show TVP Jessica nie znalazła finalnie miłości, zdobyła sporą popularność. Na samą miłość przyszedł zresztą czas, choć trochę później. Dziś Jessica jest na zupełnie innym etapie w życiu. Inaczej też wygląda - ciemnowłosa niegdyś uczestniczka "Rolnika" dziś jest jasną blondynką. Zresztą zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł Borysewicz świętują pierwsze urodziny córki

Jessica - najbardziej wyrazista uczestniczka "Rolnik szuka żony"?

Jessica Miemiec w piątej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydowała wysłać się swój list do Krzysztofa. I od momentu, kiedy pojawiła się w jego gospodarstwie budziła skrajne emocje. Zaskakiwała nie tylko mocnym makijażem, ale też przyzwyczajeniem do raczej miejskiego stylu życia. Nie do końca np. przypadły do gustu Krzysztofowi przygotowane przez nią krewetki. I choć ostatecznie rolnik podziękował jej za udział, została zapamiętana przez widzów na długo.

Po zakończeniu przygody w "Rolniku" jej kariera nabrała tempa - skończyła szkołę kosmetyczną i po jakimś czasie otworzyła swój salon - "Jessi".

Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuje także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny - zachwalała swoje usługi na jednej ze stron branżowych.

Niestety, biznes ucierpiał w czasie pandemii. Jessica musiała zawiesić swoją działalność:

Zobacz także

Prowadziłam działalność, ale jakiś czas zawiesiłam ją ze względu na koronawirusa i słaby przez to ruch, który był jego następstwem - mówiła w Party.pl.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała suknię ślubną! Robi ogromne wrażenie!

Jessica z "Rolnik szuka żony" znalazła narzeczonego

Pod koniec lipca tego roku gruchnęła wiadomość, że Jessica jest zakochana. W portalu telemagazyn.pl uczestniczka show TVP zdradziła, że jest zaręczona.

Jesteśmy razem od marca tego roku. Ma na imię Ryszard, tylko ja do niego mówię Ricardo. Znalazłam tego jedynego, przystojny, wyższy ode mnie, nie pije i dba o mnie bardzo. Codziennie powtarza, że mnie kocha - powiedziała dla portalu telemagazyn.pl.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Jessica Miemiec zaręczyła się z tajemniczym Ryszardem. "Znalazłam tego jedynego"

Jak dziś wygląda Jessika z "Rolnik szuka żony 5"

Rok temu Jessica postanowiła kompletnie odmienić swój wizerunek. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zrezygnowała z ciemnych włosów i została blondynką! Zmiana zszokowała widzów. Ale według wielu z nich dziewczyna wygląda dużo korzystniej. Zgadzacie się?

Archiwum prywatne Jessiki Miemiec

Jessica przyznaje, że nie unika zabiegów estetycznych. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła jakiś czas temu, co stosuje u siebie:

Wypełniłam usta kwasem hialuronowym. Lubię mieć duże i pełne usta. Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam - wyznała tabloidowi.

Występuje też w kolejnym show. Możemy ją oglądać w programie "Shopping Queen" na Polsat Cafe. Oto jedno z jej najnowszych zdjęć.

Pamiętacie słynne cytaty Jessiki z "Rolnik szuka żony"

Jej złote myśli przeszły do historii "Rolnik szuka żony".

Mat. prasowe

Kilka wypowiedzi fani pamiętają z pewnością do dziś. Jak choćby:

Zawsze miałam chłopaków bardziej takich miastowych. Miastowe chłopaki chcą tak bardziej dziewczynę na chwilę. Tak przelotnie.

Muszę go lepiej poznać, nie mogę powiedzieć po jednym dniu czy on jest ładny, czy nie ładny.

Moim marzeniem nie jest aby pracować przy krowach. Krzysztof może to robić.

Ćwiczę pole-dance jeszcze dodatkowo w domu. Raz się wolno kręcę, a raz tak szybko

Reklama

I jak, Waszym zdaniem, zmieniła się na korzyść?

Reklama
Reklama
Reklama