16 kwietnia TVN wystartował z nowym reality-show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. A za nami już 3. odcinek tego nowego formatu. Jednak nie wszyscy są zachwyceni, a w sieci pojawiają się krytyczne komentarze. Nie brakuję też wiernych fanów, których zdaniem Rozenek-Majdan wypada w show wyśmienicie.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek-Majdan w show podejmuje się różnych wyzwań rzucanych jej przez mężczyzn z różnych dziedzin: świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Mężczyźni stają się równocześnie jej rywalami, a także razem z Małgosią muszą podjąć się wyzwania w zupełnie nowej dla siebie dziedzinie, odległej od ich zawodu czy zainteresowań. Zarówno Rozenek-Majdan jak i jej rywale mają jedynie cztery tygodnie do przygotowania się do wymagającego zadania. Jak poszło Małgosi tym razem?

Zobacz także: Ruszył program Małgorzaty Rozenek, a w sieci znów zawrzało! Będzie hit?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek- Majdan dodała post w mediach społecznościowych i zachęcała do oglądania show. Jak zdradziła, w 3. odc. wcieliła się razem z Piotrem Głowackim w drwali i wykonali cztery konkurencje związane z Mistrzostwami Świata Drwali!

Tym razem, wraz z @piotrglowacki_official wcieliliśmy się w drwali…i rywalizowaliśmy aż w 4 konkurencjach! Dajcie znać, kto lepiej poradził sobie w rzucaniu siekierą i operowaniu piłą spalinową.
spytała na swoim Instagramie, Rozenek-Majdan.

Nie wszystkim nowy program przypadł do gustu i pod oficjalnym profilem na Instagramie TVN-u pojawiły się krytyczne komentarze.

Zobacz także
Jęczy i jęczy. Wiecznie narzeka. Wszystko się jej nie podoba. Czego ona się spodziewała. Nie było ciekawszej osoby do tego programu? Wszystko psuje jej postać
Wiecznie jeczily i harczy w każdym odcinku.... tego nie lubię tego nienawidzę. Królowa dram
Wieje nudą!
piszą internauci.

Jest jednak spora grupa osób, której podobają się zmagania Rozenek-Majdan i podziwiają ją.

Ależ podziwiam! „wstydu nie było”, wspinaczka sztos
Super. Ogromne gratulacje. Ogląda się ten program z wielkimi emocjami. Tak bardzo Ci kibicuję za każdym razem. Kobieta jest siła
Gosiu jesteś niesamowita.
zachwycają się fani.

A Wy oglądaliście już "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"? Co myślicie o tym programie?

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się nową pasją. Nie takiej reakcji się spodziewała. Ostro odpowiedziała

Małgorzata Rozenek zdradziła partnera
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama