Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news

Już 5 maja na antenie TVN wielki finał czwartej edycji "MasterChef Junior". Szansę na zwycięstwo mają 11-letnia Paulina Foremny z Wrocławia, 12-letni Jakub Nowak z Gdyni oraz 13-letni Aleksander Multan z Rudy. Kto wygra? O tym dowiemy się w niedzielę wieczorem, tymczasem chcemy Wam przypomnieć sylwetkę zwyciężczyni pierwszej edycji programu - Natalii Paździor! Jak dziś wygląda? Co robi? Zobaczcie galerię!

Zobacz także: Syn Mateusza Gesslera wystąpi w "Masterchef Junior"? "Franciszek dużo wie, dużo mówi"

1/4
Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news

Natalia Paździor brała udział w pierwszej edycji "MasterChef Junior" w 2016 roku. W finale pokonała Jakuba Tomaszczyka. Tuż po zwycięstwie wydała książkę kucharską. Dlaczego zgłosiła się do programu TVN?

Dużo dał mi program MasterChef dla dorosłych. Oglądałam każdy odcinek z uwagą. Czasem po dwa razy. Wtedy pomyślałam: „Kurczę, ale mi się to podoba, ja też muszę spróbować”. (...)  Moim autorytetem jest Gordon Ramsey, oglądałam jego programy, a teraz gdy śledzę jego Instagrama, to szczęka mi opada na widok przyrządzonych przez niego dań - mówiła trzy lata temu w rozmowie z „Party” Natalia Paździor.

2/4
Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news

Co ciekawe, Natalia nie nauczyła się gotować od mamy. Uważa nawet, że jest słabą kucharką:

Mama czasami idzie na łatwiznę (śmiech). Ryż, kurczak i sos słodko-kwaśny ze słoika.  Nie odziedziczyłam po niej raczej talentu do gotowania. Może po prababci Heni? Nie miałam okazji spróbować jej kuchni, ale z rodzinnych opowieści wiem, że bardzo dobrze gotowała - mówiła w "Party" Natalia Paździor.

3/4
Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
Instagram

Natalia wygrała program jako 11-latka, dziś ma już 14 lat! Jej Instagrama obserwuje prawie 100 tysięcy osób! Niektórzy mówią, że młoda gwiazda jest bardzo podobna do... Seleny Gomez. I coś w tym jest. 

4/4
Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
Instagram

Niedawno Natalia otrzymała swój własny program w telewizji WP, a więc ciągle rozwija się kulinarnie. Ma szansę zrobić karierę jak Magda Gessler czy Anna Starmach?