Jacek Kurski gra na gitarze, Grażyna Torbicka w czarnym płaszczu
ONS

Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że wycięła ważną wypowiedź ze swojego programu

Jacek Kurski gra na gitarze, Grażyna Torbicka w czarnym płaszczu
ONS

Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że ze swojego programu "Kocham kino" wycięła ważną wypowiedź reżysera "Historii Roja", która nie była przychylna poprzednim władzom TVP. O co chodziło?

 

Jacek Kurski krytycznie o Grażynie Torbickiej! Co jej zarzuca?

Grażyna Torbicka kilka tygodni temu pożegnała się z Telewizją Publiczną po 31 latach pracy. Gwiazda podziękowała widzom swojego programu "Kocham Kino" za to, że przez lata byli z nią. Jednym z powodów odejścia Grażyny Torbickiej z TVP miała być dyskusja historyczna przed emisją filmu "Ida", na którą prezenterka się nie zgodziła. Jacek Kurski uważa jednak, że to nie z tego powodu prezenterka odeszła. 

Myślę, że to nie to było powodem, bo nikt jej nie ograniczał swobody twórczej - zapewnił prezes TVP na posiedzeniu sejmowej komisji kultury i środków przekazu.

Kurski idzie o krok dalej i sugeruje, że Torbicka ocenzurowała reżysera „Historii Roja”

Wczoraj znalazłem list Jerzego Zalewskiego, który napisał do mnie jako prezesa Telewizji Polskiej, że protestuje przeciw ocenzurowaniu przez redaktor Grażynę Torbicką jej studia w TVP z rozmową z nim dotyczącą „Historii Roja”. Bardzo zależało mu, żeby w tej rozmowie znalazł się jeden wątek, dwukrotnie zwracał uwagę, że przez sześć lat ten projekt był blokowany i nie mógł się przebić w Telewizji Polskiej. Pani Grażyna Torbicka tę kwestię, na której szczególnie zależało reżyserowi, wycięła. Więc jeśli mówimy o cenzurowaniu pogadanek przed filmami, to proponuję, żeby pierwszym adresatem była pani Grażyna Torbicka - podkreślił Jacek Kurski.

Czy Grażyna Torbicka odpowie na słowa Jacka Kurskiego? Szczerze w to wątpimy. Grażyna Torbicka ma teraz nowe wyzwania zawodowe, prowadzi prestiżowe imprezy i ciągle ma szansę dołączyć do stacji TVN, która ponoć bardzo ją namawia na współpracę. Czy się skusi? Okaże się wkrótce!

 

ZOBACZ: Piotr Woźniak-Starak chce zatrudnić Grażynę Torbicką?! Co dalej z jej karierą?

 

Grażyna Torbicka odeszła niedawno z TVP

Grażyna Torbicka w różowej bluzce

Teraz skupia się na prowadzeniu imprez

Grażyna Torbicka w czarnej sukni

Jacek Kurski nie wspomina dobrze współpracy z Torbicką?

Jacek Kurski na Gali Mistrzów Sportu

Może teraz Torbicka zacznie pracować w TVN?

Grażyna Torbicka w dżinsowej sukience rozmawia z  Edwardem Miszczakiem
Eastnews

Więcej na temat Grażyna Torbicka Jacek Kurski
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17