Izabella Krzan dołączy do "Pytania na śniadanie"! Do sieci wrzuca gorące zdjęcia
Instagram

Dlaczego Izabella Krzan nie mogła zostać modelką? Musiałaby przejść operację

Izabella Krzan dołączy do "Pytania na śniadanie"! Do sieci wrzuca gorące zdjęcia
Instagram

Izabella Krzan w 2016 roku wygrała konkurs Miss Polonia. Piękna i charyzmatyczna zwyciężczyni od razu zwróciła na siebie uwagę mediów. Rok później pojawiła się w programie "Lajk" i w "Kole Fortuny". Dziś, razem z Tomaszem Kammelem, prowadzi "Pytanie na Śniadanie". Fani jednak zastanawiają się, dlaczego z tak świetnymi warunkami nie wybrała modelingu. Na swoim InstaStory Izabella Krzan ujawniła powody. Wygląda na to, że branża modelingowa jest naprawdę okrutna, ponieważ wymagała od Miss Polonii... operacji nosa!

Izabella Krzan szczerze o tym, dlaczego nie została modelką

Izabella jest piękną i baaardzo wysoką kobietą. Większość jej fanów podziwia jej talent do foto-modelingu, ewidentnie widać, że aparat po prostu ją lubi. Internauci przy okazji Q&A z Izabellą skorzystali z okazji i zapytali ją, dlaczego nie pracuje w tym zawodzie:

Przyszedł moment, kiedy urosłam 183 cm i moje wymiary zaczęły wykraczać poza te preferowane. Mniej niż 90 cm w biodrach było dla mnie nieosiągalne. Dodatkowo były to czasy, kiedy bycie poza „ideałami” nie było promowane i zostało postawione pytanie, czy wyprostuje sobie nos, bo taka zmiana, mogłaby mi ułatwić karierę w modelingu. Jak widać po moim dzisiejszym profilu, nie zrobiłam żadnej operacji. 

Jak się okazuje, przysłowiowe 90/60/90 nie wzięło się znikąd. Izabella Krzan startowała przecież w konkursie zaledwie 4 lata temu, a zaznacza, że jeszcze wtedy branża działała według dawnych wymogów! Izabella postanowiła jednak być wierna sobie i nie ulegać niezbyt zdrowym standardom panującym w branży. Dziś jest szczęśliwa i zajmuje się pracą w telewizji. Nagłe odejście Marzeny Rogalskiej spowodowało, że musiała z dnia na dzień stanąć obok Tomasza Kammiela i poprowadzić "Pytanie na Śniadanie". Jak przyznała, bardzo się stresowała:

Bardzo dużo. Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w "PnŚ". Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona  niż uradowana. 3-godzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną, również przeze mnie… Czasami jesteśmy wyrzuceni przez los na głęboką wodę, ale może tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki. 

Izabela Krzan przyznała także, że na wiosnę zobaczymy ją w kilku produkcjach TVP. Oprócz "Pytania na Śniadanie", w "Kole Fortuny" i "To był rok". 

Zobacz także: Czy Izabella Krzan, nowa prowadząca "Pytania na śniadanie", ma chłopaka? Kiedyś plotkowano o jej romansie z Rafałem Brzozowskim 

Izabella Krzan przyznała, że nie spełniała norm obowiązujących w modelingu. Tamtejsze standardy przyprawiają o dreszcz przerażenia!

Izabella Krzan foty instastory
Instagram

Izabella Krzan z pewnością ma figurę modelki. 

Izabella Krzan na prezentacji ramówki TVP
East News

Izabella Krzan występując w "Pytaniu na Śniadanie" rozpoczęła kolejny etap swojej kariery telewizyjnej. 

Izabella Krzan z Rafałem Brzozowskim przy fortepianie
EastNews

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03