Iwona Pavlović komentuje pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami
ONS
TANIEC Z GWIAZDAMI

Iwona Pavlović w ogniu krytyki za pierwszy odcinek "TZG"! Jak się tłumaczy? Zobacz!

Iwona Pavlović komentuje pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami
ONS

Iwona Pavlović skomentowała pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"! Jak już wiemy, w premierowym odcinku ogromne emocje wywołał występ Justyny Żyły. Niestety, kulinarna blogerka nie zachwyciła swoim tańcem, za co została bardzo nisko oceniona i skrytykowana przez jury. 

Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa.  (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra - mówiła Iwona Pavlović. 

Jurorka przyznała zaledwie 1 punkt za występ Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego. Czy teraz żałuje, że tak nisko oceniła ich taniec?

Komentarz Iwony Pavlović

Ostre komentarze jury podzieliły internautów. Część fanów "Tańca z gwiazdami" zgodnie stwierdziła, że Justyna Żyła zasłużyła na tak ostrą ocenę, pozostali krytykowali jurorów za zbyt mocne komentarze. Teraz wrażeniami z pierwszego odcinka show Polsatu podzieliła się sama Iwona Pavlović!

Szaleńcze emocje po piątkowym odcinku TZG😄😀...jak to dobrze, że serce ma się jedno, a tylko rozmów jest wiele!- napisała na Instagramie. 

Jak na wpis "Czarnej Mamby" zareagowali internauci? Komentarz jurorki znów podzielił fanów show!

Szkoda ze Pani upokorzyła Justynę .. trochę to było nie na poziomie .. nie powinno się oceniać kogoś przez sprawy prywatne.
Uważam , że można było w bardziej kulturalny sposób ocenić Justynę przykro było słuchać tych słów zwłaszcza gdy ostatnio tyle mowi sie o hejcie, nienawiści, chamstwie i ogólnie wylewaniu tzw.pomyji na drugiego człowieka. Szkoda , że dzieci musiały tego słuchać , które nie do końca potrafią sobie poradzić ze zrozumieniem dlaczego obraża się ich matke.Pani jak profesjonalistka z ogromnym doświadczeniem mogła w bardziej merytoryczny i wyważony sposób ocenić ten występ.

Dobrze Pani okreslila taniec Justyny. Nie rozumiem czemu ludzie sa oburzeni. Przeciez ona nie ma poczucia rytmu, wiec jak ma tanczyc? Po co tam przyszła? Na wlasne życzenie siebie osmieszyla.
Ocena była słuszna i prawdziwa, niektórzy muszą znać swoje miejsce! Nie dla każdego jest parkiet nie dla każdego Polityka.Może niektóre "Gwiazdy" obudzą się ze snu - pisali internauci.

Oglądaliście pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"? Waszym zdaniem jury rzeczywiście przesadziło tak ostro oceniając Justynę Żyłę?

Zobacz także: Justyna Żyła jest gotowa na nową miłość? Zobacz jej zaskakujące wyznanie!

Iwona Pavlović skomentowała pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami".

Występ Justyny Żyty wywołał ogromne emocje wśród jury i fanów programu.

Justyna Żyła, Tomasz Barański
 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48