Party Stories
Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show

Nie uwierzycie, ile osób oglądało pierwszą edycję "Sanatorium miłości"! Przebiło popularnością "Rolnik szuka żony"?

Wielki finał "Sanatorium miłości" już za nami". W ostatnią niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. W show wystąpiły osoby w wieku 60+, które poszukiwały swojej drugiej połówki. Jak już wiemy, dzięki "Sanatorium miłości" szczęście odnaleźli Małgosia i Marek, którzy przyznali, że są razem!

Władze TVP już jakiś czas temu przyznały, że za program wróci na antenę za rok. Teraz jednak pojawia się  pytanie, ile osób oglądało pierwszą edycję "Sanatorium miłości". Czy show przyciągało miliony widzów przed telewizory? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Ile osób oglądało pierwszą edycję "Sanatorium miłości"?

Okazuje się, że pierwszy sezon "Sanatorium miłości" był prawdziwym hitem! Jak informuje portal  branżowy wirtualnemedia.pl, program oglądało średnio 3,50 mln widzów. Telewizyjna Jedynka w czasie nadawania show znajdowała się na pozycji lidera na całym rynku telewizyjnym. Najwięcej osób obejrzało trzeci odcinek "Sanatorium miłości"- program śledziło wówczas 3,89 mln osób! 

Okazuje się więc, że "Sanatorium miłości" goni popularnością hitowe show "Rolnik szuka żony". Piątą edycję programu o poszukujących miłości rolnikach oglądało średnio 3,70 mln widzów. 

Fanom "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" przypominamy, że w bliżające się Święta Wielkanocne Telewizyjna Jedynka wyemituje dwa specjalne odcinki z uczestnikami "Sanatorium" oraz pilotażowy odcinek szóstej edycji "Rolnika". Będziecie oglądać? 

Pierwsza edycja "Sanatorium miłości" przyciągała średnio 3,50 mln widzów.

sanatorium beta
East News

Show wróci na antenę za rok.

East News

Zobacz także: Wybierz najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"! Kto zasłużył na miano króla i królowej turnusu?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
TV-Show
Znajomość Ani i Zbyszka z "Rolnika" rozkwita! Marta Manowska składa im gratulacje: "Ale cudnie"

Kibicują im fani programu "Rolnik szuka żony" oraz sama Marta Manowska. Jednak czy ta znajomość ma szansę przerodzić się w coś więcej, niż zwykłą przyjaźń? Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski są ze sobą naprawdę blisko. Uczestnicy "Rolnika" zapałali do siebie sympatią. Na ich profilach na Facebooku co jakiś czas pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Ostatnio Ania pochwaliła się kolejną fotką, na której widać również uśmiechniętego Zbyszka. Czy to oznacza, że ich znajomość rozkwita? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

Marta Manowska na planie programu Sanatorium miłości
Facebook
TV-Show
Marta Manowska szczerze o Ryszardzie z "Sanatorium miłości"! "Cieszył się, że nikogo już nie zobaczy"

Za nami finał "Sanatorium miłości"! W programie poznaliśmy dwunastu wspaniałych uczestników, którzy przez trzy tygodnie na oczach widzów próbowali znaleźć miłość. Komu z nich się udało? To bohaterowie randkowego programu zdradzili Marcie Manowskiej w finałowym odcinku show , gdzie nie brakowało śpiewów, wzruszeń i szczerych wyznań. Zwierzeniem jak zawsze zaskoczył Ryszard , któremu w programie TVP nie udało się zaprzyjaźnić z grupą podczas turnusu.  Dlaczego Ryszard nie lubił swoich kolegów? A może ktoś skradł jego serce, ale Ryszard bał się do tego przyznać? Obejrzycie nasze wideo! Zobacz także:   Wielki QUIZ z "Sanatorium miłości". Sprawdź, jak dobrze oglądałeś!

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach
Facebook
TV-Show
Uczestnicy "Sanatorium miłości" na wspólnych wakacjach. Pojawił się nawet Marek, ale bez Małgorzaty! Czy to już koniec?

Choć od zakończenia pierwszej edycji programu "Sanatorium miłości" minęło już sporo czasu, uczestnicy show TVP wciąż są ze sobą blisko. Świadczą o tym między innymi zdjęcia, które pojawiły się właśnie na Facebooku. Okazuje się, że kilkoro z sympatycznych emerytów postanowiło spędzić razem wakacje. Gdzie się wybrali? I dlaczego nie było z nimi Małgorzaty? Zobaczcie poniżej! 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner