Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?
TV-Show

"Hotel Paradise": Z kim zwiążę się Adam?! Czy rozbije jedną z par? Fani nie mają wątpliwości!

Adam z Hotelu Paradise został w show. Czy rozbije inną parę, by zostać? Z kim będzie Adam z Hotelu Paradise?

Adam jednak został w "Hotelu Paradise". Przypomnijmy - podczas rajskiego rozdania Sandra, która została singielką, miała wyeliminować jedną z dziewczyn. Wybór padł na Olę, partnerkę Adama. Uczestnik od początku zarzekał się, że jeśli Aleksandra opuści show, on również zrezygnuje. Dał sobie noc na przemyślenie swojej decyzji, ponadto - otrzymał wzruszający list od kobiety, a więc postanowił zostać na wyspie i walczyć dalej. A ma o co - oficjalnie jest singlem, a więc podczas kolejnegio rajskiego rozdania to on może odpaść! 

"Hotel Paradise": Bibi skomentowała swoje zachowanie po wejściu Kary do programu! Dlaczego zareagowała tak emocjonalnie?

"Hotel Paradise": Czy Adam rozbije czyjś związek?

Adam nie może narzekać jednak na brak zainteresowania. Aż trzy dziewczyny wyraziły chęć pójścia na randkę z nim - Sandra, Viola oraz Martyna. Jedynie Marietta, która chcę być fair w stosunku do Chrisa, nie chce randkować z Adamem. Najbardziej zainteresowana uczestnikiem wydaje się być... Viola! Czy w kolejnych odcinkach zostawi dla niego Blondino? Tak uważają fani shiw:

Violi się już Blondino znudził to do Adama poleci - napisał jeden z widzów.

Co ciekawe, Adam i Chris, podczas wieczornej rozmowy, zauważyli to samo!

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

A może będzie to Martyna? Wydaje się jednak, że jej relacja z Łukaszem "Długim" rozwija się świetnie. Znają się jednak najkrócej ze wszystkich par w programie. Ale w "Hotelu Paradise" nic nie jest jasne! 

Jak myślicie, czy Adam rozbije czyjś związek?

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Paradise - jak po programie wyglądają relacje uczestników?
EastNews
TV-Show
Przyjaźń czy rywalizacja? Co łączy uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Zdradza Sandra!

Uczestnicy pierwszej edycji "Hotelu Paradise" (prawie w komplecie) pojawili się na ramówce TVN! Wśród nich była Sandra, która obecnie w programie jest w parze z Maciejem. Postanowiliśmy zapytać ją, jakie relacje łączą ją z pozostałym gwiazdami show TVN7. Czy można mówić o przyjaźni? A może są pierwsze konflikty? Zobaczcie, co zdradziła nam Sandra! Zobacz także:   Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie! Sandra z Violą i Mariettą podczas ramówki TVN!  

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami!
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył wielu emocji. A wszystko za sprawą powrotu Sandry i Oli do programu.

Powrót Oli i Sandry do "Hotelu Paradise" nieźle namieszał wśród uczestników show! W tym odcinku Sandra otrzymała tajemniczy list - musiała wybrać dwóch chłopaków, z którymi wybierze się na randki. Ostatecznie zdecydowała się na spotkanie z Latino i Mattem! List otrzymały także Ania i Martyna, które musiały wykonać specjalną misję! Co jeszcze wydarzyło się w programie? Zobaczcie! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi? "Hotel Paradise": Sandra bez skrupułów miesza pomiędzy uczestnikami, a Ola chce rozbić związek Violi i Adama! Sandra razem z Blondino spędziła romantyczny czas na basenie. Jednak ich randka była obserwowana przez... Anię i Martynę! Chociaż dziewczyny początkowo były przekonane, że wyruszają do spa, to jednak ich misją tego dnia, było obserwowanie randek Sandry z Blondino i Mateuszem. Uczestniczki dzięki temu dowiedziały się kilku ciekawych rzeczy. Latino szczerze przyznał, że nie wyobraża sobie, żeby Sandra kiedykolwiek mogła być jego partnerką. Martyna bardzo ucieszyła się, że Blondino okazał się tak lojalny wobec niej.  A czy Matt zdał test lojalności wobec Ani? Raczej nie! Mateusz przyznał, że chce, aby Sandra została w programie i może liczyć na jego pomoc! Wygląda na to, że chłopak rozważa zostawienie Ani dla uczestniczki, która dopiero co powróciła do show. Uczestnik jednak nie wiedział, że Ania wszystko słyszy. Dziewczyna nie kryła swojej wściekłości na Matta i była bardzo rozczarowana jego nielojalnością.  Następnie odbyło się spotkanie "świętej trójcy". Ola oznajmiła Violi, że zrobi wszystko, aby być z Adamem i na rajskim rozdaniu, stanie za chłopakiem. Marietta i Viola nie kryły swojego...

Adam z Martyną parą!?
TV-Show
"Hotel Paradise": Romans Adama i Martyny kwitnie! "Nie zapomniałem o Oli". Co z Łukaszem?
Hotel Paradise, odcinek 13. Czy Martyna rzuciła Łukasza dla Adama? Romans Adama i Martyny kwitnie.

Za nami 13. odcinek "Hotelu Paradise"! Co wydarzyło się w show? Czy Adam odbił Martynę Łukaszowi? Jak przebiegła randka Sandry i Mateusza? Zobaczcie naszą relację! "Hotel Paradise": Romans Martyny i Adama kwitnie! Na początku nowy uczestnik Mateusz i Sandra wybrali się na randkę, podczas której zagrali w dwuznaczną grę. Sandra musiała przytulić uda chłopaka, Mateusz zaś klepnąć... piersi uczestniczki.  Z kolei Viola porozmawiała z Blondino, który w poprzednim odcinku, podczas imprezy, nie chciał z nią gadać. Kobieta miała pretensje do chłopaka, który nie okazywał jej zainteresowania. Chce jednak nadal tworzyć z nim parę: To wszystko jest dziwne. Jak ktoś mi dają energię, odchodzę od tej osoby - stwierdził Łukasz.  Ta impreza była zakrapianą imprezą. Dziś było mi głupio. Wczoraj było jak stare małżeństwo. Póki jest Latino, chcę z nim tworzyć parę. - powiedziała Viola.  Tymczasem romans Adama i Martyny kwitnie!  Dla mnie ten program się zaczął - powiedziała Martyna po romantycznej rozmowie z Adamem Dla mnie też - stwierdził Adam Adam wytłumaczył się, że nie zapomniał o Oli" To nie jest tak, że zapomniałem o Oli, mam ją z tyłu głowy, ale życie toczy się dalej. Ale ja nie będę cały czas lamentować, że Ola odeszła, bo po co tak. Ale nie chcę uciekać, od tego co czuję - powiedział Adam.  A co z Łukaszem? Martyna stwierdziła: Żalu nie ma. Ale to jest pierwszy, albo jeden z pierwszych, zawód w relacjach damsko męskich.   Z kolei Łukaszowi jest... smutno:  Czuję, że nawiązują relację bliższą. Jest atmosfera, której nie powie się słowami. Czuję lekkie zaniepokojenie i lekki smutek. Wraz z pojawieniem się Klaudii El Dursi, przyszedł czas na kolejną grę....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner