Krzysztof i Basia z Hotelu Paradise rozstali się?!
Instagram/Krzysztof Świst
TV-Show

"Hotel Paradise": Krzysztof zaniepokoił fanów postami. Zabrał głos

Seria zagadkowych zdjęć opublikowanych przez Krzysztofa z "Hotelu Paradise" zastanowiła fanów. Uczestnik wyjaśnił, o co chodzi.

Krzysztof z "Hotelu Paradise" po zakończeniu programu stworzył szczęśliwy związek z Basią z tej samej edycji. Oboje chętnie pozostają w kontakcie z fanami, jednak w sieci dzielą się niewieloma szczegółami ze swojej prywatności. Ostatnie tajemnicze zdjęcia zaniepokoiły fanów uczestnika. Krzysztof opublikował trzy posty na Instagramie, z czego dwa były zwykłym czarnym tłem. Do publikacji nie dodał żadnego opisu, co wzbudziło ciekawość internautów. Krzysztof postanowił zabrać głos i wyjaśnić, o co chodzi. 

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise 3": Krzysztof zmartwił fanów. O co chodzi? 

Krzysztof to jeden z najsympatyczniejszych uczestników 3. edycji "Hotelu Paradise". W programie postanowił działać zgodnie ze swoimi zasadami i nie wtrącał się w zawiązane już relacje. Przez to nie udało mu się na Zanzibarze stworzyć żadnej stałej relacji. Dziś jest w szczęśliwym związku z Basią, która spodobała mu się od pierwszego wejrzenia. Jego zainteresowanie zauważyła nawet Klaudia El Dursi. Krzysztof jednak uszanował to, co wówczas Basia czuła do Krystiana i uszanował ich relację usuwając się w cień. Dopiero po finale, gdy okazało się, że Basi i Krystianowi nie wyszło, udało im się odnowić kontakty, a ostatecznie zakochać w sobie wzajemnie. 

Kiedy wylądowaliśmy już w Polsce, Basia była pół godziny wcześniej ode mnie, więc spotkaliśmy się na lotnisku, dała mi swój telefon, żebym mógł zadzwonić do przyjaciela czy tam do siostry, skontaktować się, aby odnaleźć ten mój samochód. Dla mnie to było istotne, bo nie zostawiła mnie samego, jedyna się zatroszczyła - tak wspominał Krzysztof początki budowania relacji z Basią już po programie

W wakacje 2021 roku Krzysztof postanowił pójść o krok dalej i oświadczył się Basi. Piękna blondynka przyjęła pierścionek, a moment ich zaręczyn można zobaczyć w sieci. Zakochani dość regularnie pokazują się w sieci i wyglądają na szczęśliwych, dlatego seria zaskakujących zdjęć w czarnej kolorystyce mogła zaniepokoić fanów.

Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise na weselu
krzysztof_swist_official/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Natka zwróciła się do uczestników 5. edycji. Zaliczyła wpadkę i zdradziła za dużo?

Krzysztof opublikował trzy zdjęcia, każde z czarnym tłem, jednak tylko na jednym widniał napis 2022. Niektórzy domyślili się, że może chodzić o nowy rok, jednak wielu doszukiwało się w tym drugiego dna. Krzysztof postanowił zabrać głos i wyjaśnić co miał na myśli. 

Już tłumaczę, bo zdziwieni jesteście na moje nic nie znaczące posty. W ten sposób oddzieliłem 2021 od 2022 to wszystko ;) 

Krzysztof z Hotelu Paradise musiał się tłumaczyć ze zdjęć
Instagram @krzysztof_swist_official

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor zdradził szczegóły 5. edycji show. Kiedy premiera?

Krzysztof postanowił nie trzymać fanów w niepewności i od razu rozwiał wątpliwości internautów. Uczestnik mimo tego, że stara się chronić swoją prywatność, jednocześnie nie chce wprowadzać swoich obserwujących w błąd. Widzowie już nie raz dopatrywali się w ich związku kryzysu, co oboje dementowali kilkukrotnie. I tym razem Krzysztof postanowił nie pozostawiać niedopowiedzeń odnośnie tego, co dzieje się w jego życiu. 

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof potwiedzają swój związek!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise" 3: Krzysztof upodabnia się do Krystiana dla Basi? Internauci musieli mu to wytknąć
Krzysztof z "Hotelu Paradise" zszokował fanów jedną wiadomością. Faktycznie wzoruje się na byłym partnerze Basi?

Basia i Krzysztof z trzeciej edycji " Hotelu Paradise " są razem! Ta informacja ucieszyła fanów programu, którzy nie tylko twierdzą, że ta dwójka wyjątkowo pasuje do siebie, ale uważają, że ten związek może mieć szczęśliwy finał, bo oboje poszukują stabilizacji i bezpieczeństwa. Wydawało się, że wszyscy fani "Hotelu Paradise" kibicują relacji  Basi i Krzysztofa, ale okazuje się, że nie brakuje też złośliwych komentarzy! O co chodzi? Krzysztof z "Hotel Paradise" 3 upodabnia się do Krystiana dla Basi!? Krzysztof Świst z "Hotelu Paradise" zdecydował się opublikować w relacji na Instastory komentarz jednego ze swoich obserwatorów, który zasugerował, że uczestnik zapuścił brodę dla Basi, aby upodobnić się do Krystiana! Musiałeś upodobnić się do Krystiana, że masz brodę - zapytał jeden z Internautów.  To stwierdzenie najwyraźniej nieco rozbawiło Krzysztofa i zdecydował się je upublicznić na swoim Instagramie. Jak wiadomo uczestnik już w programie miał widoczny zarost, dlatego trudno mówić tu o spektakularnej metamorfozie po programie, a tym bardziej o upodobnieniu się do Krystiana. Sami spójrzcie na aktualne zdjęcia Krzysztofa z "Hotelu Paradise" 3! Wyraźnie widać, że niewiele go łączy z Krystianem... Zobacz także:   "Hotel Paradise" 3: Kara zauroczyła też Simona? Zaskakująca odpowiedź Krzysztof z "Hotelu Paradise" jest aktualnie w szczęśliwym związku z Basią. Nie wszyscy jednak cieszą się ich szczęściem. Złośliwy internauta stwierdził, że Krzysztof upodabnia się do Krystiana, aby podobać się Basi. Uczestnika nieźle to rozbawiło i postanowił pokazać tę wiadomość publicznie.  Krzysztof w relacji na Instastory zdradził też, jak świętował razem z Basią po...

Hotel Paradise: Krystian komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa
Instagram/Krzysztof Świst/ Screen Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Krystian skomentował zaręczyny Basi i Krzysia! Jego reakcja mówi sama za siebie
Po kilku dniach od radosnej nowiny dotyczącej zaręczyn Basi i Krzysztofa z 3. edycji "Hotelu Paradise", głos na ten temat zabrał Krystian! Jego komentarz jest krótki, ale bardzo wymowny!

Nie ma wątpliwości, że Basia i Krzysztof z 3. edycji "Hotelu Paradise" bardzo się kochają i wszystko wskazuje na to, że już poważnie myślą o wspólnej przyszłości, bo kilka dni temu zaręczyli się! Ta radosna nowina ucieszyła nie tylko fanów programu, ale także uczestników poprzednich edycji show TVN. Pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów dla pary.  Teraz zaręczyny Basi i Krzysztofa skomentował sam... Krystian, czyli były partner Basi z "Hotelu Paradise"! Czy cieszy się ich szczęściem? Zobaczcie, co napisał w sieci! Zobacz także:  "Hotel Paradise" Basia czule o Krzysztofie. Przy okazji wbija szpilę Krystianowi?!   "Hotel Paradise": Krystian komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa Po raz pierwszy w historii "Hotelu Paradise" , para, która poznała się dzięki programowi, zaręczyła się! W miniony weekend w sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak Krzysztof oświadczył się Basi ! Choć fani jeszcze niedawno spekulowali, że ta dwójka ich zdaniem rozstała się , bo od dawna nie pokazywała się razem, to jednak jak widać Basia i Krzysztof są ze sobą bardzo szczęśliwi i mają poważne plany na wspólną przyszłość! Jak jednak wiadomo, miłość tej dwójki wybuchła dopiero po zakończeniu show, bo wcześniej Basia była z Krystianem, z którym dotarła aż do wielkie do finału "Hotelu Paradise".  Ten związek zakończył się jednak niedługo po powrocie z Zanzibaru.  Niestety, pomimo prób z dwóch stron nie udało się. [...] Nie wiem, czy to czyjaś wina. Ja chodziłem na imprezy, Basia jest mniej imprezowa. Nie korzystałem wtedy z telefonu, nie odpisywałem. Ja nie chcę takiego związku, że muszę być ciągle pod telefonem. [...] Basia mi nie potrafiła tego luzu dać -...

Krzysztof pociesza Basię z Hotelu Paradise
Instagram @krzysztof_swist_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof wspiera Basię w stresującej chwili. Pokazał urocze nagranie
Krzysztof z "Hotelu Paradise" to partner idealny! Basia ma teraz dużo stresu. Zobaczcie, co zrobił dla niej by o tym zapomniała!

Basia z "Hotelu Paradise" zaczyna nowy etap w życiu i tym razem wcale nie chodzi o związek z Krzyśkiem. Okazuje się, że zwyciężczyni 3. edycji "Hotelu Paradise" udaje się na rozmowę o pracę a sam fakt nadchodzących zmian nieco ją stresuje. Krzysztof postanowił zrobić wszystko, aby wesprzeć narzeczoną w stresującej chwili i opublikował w sieci urocze nagranie. Tylko spójrzcie na zawstydzoną Basię!  Zobacz także:  "Hotel Paradise". Pan Lektor o związku Basi i Krzysztofa: "To jest w ogóle HIT"! "Hotel Paradise": Krzysztof wspiera Basię w stresującej chwili  Związek Krzysztofa i Basi z " Hotelu Paradise " to zdecydowanie największe zaskoczenie 3. sezonu randkowego show. Chociaż piękna blondynka od razu wpadła uczestnikowi w oko, postanowił nie wtrącać się w jej relację z Krystianem. Rozpad związku Basi i Krystiana ogłoszony tuż po emisji finału zaskoczył fanów, jednak nie mniej jak jej nowy związek właśnie z Krzysztofem! Niedawno uczestnik przyznał, jak wyglądały ich początki , a okazuje się, że wszystko zaczęło się jeszcze w samolocie z Zanzibaru do Polski. Kilka tygodni temu Krzysztof i Basia podzielili się radosną nowiną o zaręczynach , a Basia przeprowadziła się do ukochanego do Rzeszowa. Niedługo zacznie tam całkiem nowy etap. Ulubienica widzów poszukuje pracy, a dzień przed rozmową kwalifikacyjną nieco się stresowała. Krzysztof postanowił rozładować napięcie i nagrywając nieco zawstydzoną ukochaną poprosił fanów o wsparcie dla niej.  Barbara ma stresa, bo jutro ma rozmowę o pracę. Pomóżcie jej, dajcie jej motywacji troszeczkę, żeby się nie stresowała. Bo to nic takiego strasznego prawda? Ja ci t mówię, chociaż jakbyś miała rozmowę kwalifikacyjną ze mną to mogłabyś się stresować.  Nie trzeba było długo...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner