Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" potwierdzili związek
Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show

"Hotel Paradise": Krzysiek szczerze o związku z Basią. Jedna rzecz może przekreślić wszystko? 

Związek Krzysztofa i Basi z "Hotelu Paradise" bardzo interesuje fanów. Uczestnik zdradził kolejne szczegóły. Jednak nie jest tak idealnie?

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" mocno zaskoczyli fanów po finale programu. Nikt nie przypuszczał, że zwyciężczyni tak szybko zakończy swoją relację z programowym partnerem Krystianem i zakocha się w innym uczestniku show. Związek Krzysztofa i Basi został bardzo ciepło przyjęty przez widzów, a zakochani wciąż są zasypywani pytaniami o szczegóły. Uczestnik właśnie zdradził, kto zrobił pierwszy krok, co najbardziej ceni w partnerce oraz... wspomniał o ważnym szczególe, który może zweryfikować wszystko. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Kara i Marcin planują mieć dziecko? Wybrali już nawet imię!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Związek Basi i Krzyśka z "Hotelu Paradise" wystawiony na próbę

Fani "Hotelu Paradise" niezbyt długo cieszyli się ze zwycięstwa Krystiana i Basi. Zaraz po finale okazało się, że ich związek to już przeszłość. W dodatku w pierwszych wywiadach po finale Bibi wygadała się, że nowym partnerem Basi jest Krzysztof, któremu w programie nie udało się stworzyć żadnej poważnej relacji. Basia i Krzysiek początkowo nie komentowali doniesień i nie odpowiadali na pytania fanów, chociaż domysły pojawiały się jeszcze na długo przed finałem show. 

Zakochani potwierdzili swój związek dopiero po kilku dniach, publikując zdjęcia z romantycznej sesji. Krzysztof na swoim Instagramie zdradził kolejne szczegóły, tego jak budował się jego związek z Basią. Kto zrobił pierwszy krok? Okazało się, że ten odważny ruch należał właśnie do Krzysztofa: 

Ja pierwszy zainicjowałem uczucie - powiedział wprost 

Przy okazji nie szczędzić komplementów swojej partnerce, wymieniając wszystkie zalety Basi, jakie przyszły mu do głowy: 

Basia jest wspaniałą, inteligentną kobietą o wielkim, gorącym serduchu. Empatyczna, opiekuńcza i uważam, że nasze charaktery super się uzupełniają. Ma swoje zdanie, jest naturalna, nie boi się ciężkiej pracy, jest szalona, lubię jej skromność i potrafi mnie zaskoczyć. 

Basia i Krzysztof przeżywają naprawdę piękne chwile w związku, jednak przed nimi bardzo ważna próba. Ich związek przechodzi na kolejny etap, który może zweryfikować wszystko: 

Teraz jest czadersko ale czeka nas jeden z największych testów jakie mają pary, wspólne zamieszkanie, ale jesteśmy dobrej myśli. 

Wspólne zamieszkanie przekreśliło uczucia Krystiana i Basi po powrocie z rajskiego Zanzibaru. To wówczas zwycięzcy programu doszli do wniosku, że oczekują od siebie zupełnie czegoś innego i nie są w stanie się dogadać. A jak będzie w przypadku nowego związku Basi? Czy wspólne zamieszkanie z Krzysztofem również sprawi, że czar pryśnie? A może tylko scementuje ich związek? Tego właśnie im życzymy i trzymamy kciuki!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof planują dziecko?! Wyznanie uczestnika zaskakuje!

Krzysztof z "Hotelu Paradise" przyznał, że to on zrobił pierwszy krok, jeżeli chodzi o związek z Basią. Zakochani planują już wspólne zamieszkanie. Aktualnie mieszkają na dwóch końcach Polski: on w Rzeszowie, ona w Gdańsku. 

Basia i Krzysztof z
basia.pedlowska_hotelparadise3,krzysztof_hotelparadise3/Instagram

Krzysztof z "Hotelu Paradise" zdradził, że wraz z Basią nieco obawiają się wspólnego zamieszkania, jednak oboje są dobrej myśli. 

Krzysiek wyrzucił Nathalię z
Mat. prasowe

Związek Basi i Krzysztofa to największe zaskoczenie 3. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy podkreślają, że fakt, że zaczęli budować swoją znajomość od przyjaźni i przekonali się jak bardzo mogą na siebie liczyć, jest wyjątkowym fundamentem ich miłości, która narodziła się dopiero niedawno. 

Basia z
Instagram @ola.hotelparadise3/krzysztof_hotelparadise3

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" potwierdzili związek
Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia i Krzysiek pokazali kolejne romantyczne zdjęcia! Ale są zakochani! 
Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" już nie muszą ukrywać swojej miłości. Uczestnik właśnie pokazał kolejne zdjęcia. Tym razem są naturalne i niepozowane. Ale oni są słodcy!

Basia i Krzysiek z " Hotelu Paradise " to zdecydowanie największe zaskoczenie po finale 3. edycji show. Dziś nie widzą poza sobą świata, a jeszcze w programie nawet przez chwilę nie pomyśleliby, że mogłoby ich połączyć coś więcej. Niedawno oficjalnie potwierdzili, że są parą:  Miłość to nie tylko czułości. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń… I od takiej przyjaźni rozpoczęliśmy z @basia.pedlowska_hotelparadise3 naszą wspólną, piękną przygodę ♥️ - pisał o Basi Krzysztof.  Teraz pokazali kolejne wspólne zdjęcia. Tym razem naturalnie i z domowego zacisza.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Bibi o związku Basi i Krzyśka! "Losy są przewrotne..." Nie kibicuje im? Krzysiek pokazał romantyczne zdjęcia z Basią  Jako pierwsza o relacji Basi i Krzyśka z "Hotelu Paradise" poinformowała Bibi. Sami zainteresowani przez pierwszych kilka dni po głośnym wywiadzie koleżanki, nie zabierali głosu w sprawie. W końcu na ich profilach pojawiły się r omantyczne wpisy z miłosnymi wyznaniami, do których dodane były zdjęcia i nagranie z romantycznej sesji!  Dla wielu widzów informacja o związku Krzysztofa i Basi była szokiem. Jeszcze do niedawna wierzyli w jej miłość z Krystianem. Radość, że "Hotel Paradise" wygrali zakochani nie trwała jednak długo. Krystian udzielił wywiadu, w którym poinformował, że związek z Basią to już przeszłość. Po powrocie do Polski spędzili ze sobą dwa tygodnie kwarantanny i ten czas pokazał im, że zupełnie czego innego oczekują od związku. Para rozstała się w przyjaźni, a Krystian przyznał, że nie ma żalu i mocno kibicuje Basi w nowej relacji z Krzyśkiem.  Krystian z perspektywy czasu przyznał, że rozstanie z Basią było dobrym krokiem,...

"Hotel Paradise": Od kiedy Basia jest z Krzysztofem? Uczestnik się wygadał
@krzysztof_swist_official, Instagram/@ basia.pedlowska, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią
Basia i Krzysztof to jedna z najbardziej zaskakujących par "Hotelu Paradise 3". Nie zgadniecie, kiedy zaczął się ich związek! Tego nie wiedzieli nawet najwięksi fani

Kiedy 8 czerwca w mediach społecznościowych Basi i Krzysztofa z "Hotelu Paradise 3" pojawiło się ich wspólne zdjęcie, Instagram zapłonął. Właśnie wtedy finalistka kontrowersyjnego show i uczestnik, który na Zanzibarze nie mógł odnaleźć miłości, postanowili uciąć wszelkie spekulacje i w końcu potwierdzili, że są razem. Teraz, gdy internauci zaczęli zadawać Krzyśkowi niewygodne pytania, sugerując, że w jego relacji coś się psuje, ten nie wytrzymał i mocno im odpowiedział, a przy okazji zdradził pewną tajemnicę, dotyczącą związku z Basią, o której żaden z fanów nie miał pojęcia! Jak długo tych dwoje ukrywało łączące ich uczucie? Od kiedy Krzysiek i Basia z "Hotelu Paradise 3" są razem? Uczestnik w końcu się wygadał! Związek Krzysztofa i Basi to jedno z największych zaskoczeń trzeciej edycji "Hotelu Paradise" i trudno się dziwić - on nie mógł stworzyć poważnej relacji i w końcu postanowił zawrzeć pakt z Kornelia, ona przez cały program szalała za Krystianiem, z którym doszła do samego finału. Jednak kiedy emisja programu tylko dobiegła końca, blond piękność i przystojniak z włoskimi korzeniami natychmiast ogłosili swoje rozstanie , a w sieci zawrzało od spekulacji - choć jeżeli dobrze sobie przypomnimy, zaczęły się one już o wiele wcześniej! Kiedy Basia i Krzysztof potwierdzili związek utrzymywali, że w "Hotelu Paradise" łączyła ich tylko przyjaźń. Czy na pewno? Fani programu z pewnością pamiętają moment, w którym uczestnicy pocałowali się na oczach Krystiana , a ten urządził swojej partnerce prawdziwą scenę zazdrości. Warto również wziąć pod uwagę, że choć finał kontrowersyjnego show mogliśmy zobaczyć na początku czerwca, nagrania programu odbywały się na przełomie lutego i marca, a wszystko wskazuje na to, że...

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof potwiedzają swój związek!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise" 3: Krzysztof upodabnia się do Krystiana dla Basi? Internauci musieli mu to wytknąć
Krzysztof z "Hotelu Paradise" zszokował fanów jedną wiadomością. Faktycznie wzoruje się na byłym partnerze Basi?

Basia i Krzysztof z trzeciej edycji " Hotelu Paradise " są razem! Ta informacja ucieszyła fanów programu, którzy nie tylko twierdzą, że ta dwójka wyjątkowo pasuje do siebie, ale uważają, że ten związek może mieć szczęśliwy finał, bo oboje poszukują stabilizacji i bezpieczeństwa. Wydawało się, że wszyscy fani "Hotelu Paradise" kibicują relacji  Basi i Krzysztofa, ale okazuje się, że nie brakuje też złośliwych komentarzy! O co chodzi? Krzysztof z "Hotel Paradise" 3 upodabnia się do Krystiana dla Basi!? Krzysztof Świst z "Hotelu Paradise" zdecydował się opublikować w relacji na Instastory komentarz jednego ze swoich obserwatorów, który zasugerował, że uczestnik zapuścił brodę dla Basi, aby upodobnić się do Krystiana! Musiałeś upodobnić się do Krystiana, że masz brodę - zapytał jeden z Internautów.  To stwierdzenie najwyraźniej nieco rozbawiło Krzysztofa i zdecydował się je upublicznić na swoim Instagramie. Jak wiadomo uczestnik już w programie miał widoczny zarost, dlatego trudno mówić tu o spektakularnej metamorfozie po programie, a tym bardziej o upodobnieniu się do Krystiana. Sami spójrzcie na aktualne zdjęcia Krzysztofa z "Hotelu Paradise" 3! Wyraźnie widać, że niewiele go łączy z Krystianem... Zobacz także:   "Hotel Paradise" 3: Kara zauroczyła też Simona? Zaskakująca odpowiedź Krzysztof z "Hotelu Paradise" jest aktualnie w szczęśliwym związku z Basią. Nie wszyscy jednak cieszą się ich szczęściem. Złośliwy internauta stwierdził, że Krzysztof upodabnia się do Krystiana, aby podobać się Basi. Uczestnika nieźle to rozbawiło i postanowił pokazać tę wiadomość publicznie.  Krzysztof w relacji na Instastory zdradził też, jak świętował razem z Basią po...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik