Basia i Krystian już od pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 3" mieli się ku sobie, a kiedy blond piękność została wyeliminowana z dalszej gry, chłopak nie umiał odnaleźć sobie miejsca w luksusowej willi na Zanzibarze. Na szczęście, ku radości widzów i pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu, Basia powróciła do "Hotelu Paradise". Od tego czasu para jest nierozłączna, a dzięki ogromnemu uczuciu, wspólnym zainteresowaniom i bliskości, jaką sobie okazują, ta dwójka doszła aż do finałowego tygodnia, w którym wraz z Bibi i Simomen, Karą i Marcinem, Kornelią i Krzysztofem oraz Sarą i Maurycym, zawalczy o udział w wielkim finale i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. I choć w "Hotelu Paradise" Basia i Krystian składają sobie wielkie deklaracje, wielu sympatyków randkowego hitu TVN 7 nie wierzy, że ich związek przetrwa także po programie. Co więcej, niektórzy sugerują nawet, że Basia po zakończeniu programu porzuciła Krystiana na rzecz innego uczestnika.

Reklama

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie są parą po programie?

Choć obecnie możemy śledzić finałowy odcinek "Hotelu Paradise 3", to w rzeczywistości nagrania do 3. sezonu randowego reality-show już dawno się zakończyły, a jego uczestnicy od kilku miesięcy przebywają w Polsce. I pomimo iż zgodnie z umową z TVN 7 nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, sympatycy programu już prowadzą własne śledztwa. Co więcej, wielu jest przekonanych, że relacja Basi i Krystiana nie przetrwała próby czasu. By tego było mała, część z nich zarzeka się, że ma dowody na potwierdzenie swojej tezy.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia bawi się bez Krystiana, a Simon bez Bibi. Impreza uczestników hitu TVN7!

Śledząc instagramowe konta Basi i Krystiana sympatycy "Hotelu Paradise" zauważyli, że o ile ta dwójka była nie rozłączna w programie, o tyle po powrocie do Polski chętnie bawi się w towarzystwie innych uczestników rajskiego hotelu, ale nie ze sobą. W ostatnim czasie Basia po raz kolejny wyjechała z ekipą „Hotel Paradise 3” na wspólny weekend, podczas gdy Krystian Krystian imprezował z uczestnikami poprzednich edycji na gali Fame MMA, w tym z Anią Adamczyk z 1. edycji programu.

Szkoda ze @krystianferretti już się pociesza po związku z Tobą ????widać ze już chce znaleźć Twoja kopie bo już coś zaczyna kręcić z Ania z 1 edycji.... - napisał na Instagramie Basi jeden z jej fanów.

Instagram @ania.adamczyk_

Inni z kolei są przekonani, że to Basia zerwała z Krystianem, by związać się z innym mieszkańcem rajskiego hotelu.

Zobacz także

Basia z "Hotel Paradise 3" zerwała z Krystianem dla innego uczestnika show?

Od jakiegoś czasu widzowie "Hotelu Paradise" zauważyli, że Krystian nie tylko nie pokazuje się w sieci ze swoją telewizyjną partnerką, ale tez nie lajkuje żadnego z postów Basi. By tego było mało, atrakcyjna blondynka więcej czasu spędza z innymi uczestnikami 3. edycji rajskiego hotelu w tym z... Krzysztofem. To właśnie jego internauci okrzyknęli nowym partnerem Baśki.

Ładna z was para ty i Krzysiu.

Wydaje mi się, że oni są razem po programie – piszą fani na instagramowym koncie Basi.

Trzeba przyznać, że ta dwójka od pewnego czasu coraz częściej ze sobą imprezuje i chętnie dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Basia i Krzysztof podejrzewani są o romans po zakończeniu "Hotelu Paradise". Już w kwietniu fani show sugerowali, że pomiędzy tą dwójką jest coś więcej, a wszystko przez ich wymowne wspólne zdjęcie na InstaStories Maurycego.

Instagram @maurycysas
Reklama

By tego było mało, wielu internautów zauważyło, że od jakiegoś czasu Basia i Krzysztof decydują się na bliźniacze stylizacje. Czy to oznacza, że między nimi jest coś więcej niż tylko przyjaźń?

Instagram @ola.hotelparadise3/krzysztof_hotelparadise3
Reklama
Reklama
Reklama