Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Miał zdradzić ją ten szczegół

W "Hotelu Paradise 3" Basia i Krystian tworzyli jedną z ulubionych par. Czy po zakończeniu show dziewczyna zerwała z partnerem dla innego uczestnika? Fani są przekonani, że zdradził ją ten szczegół.

Basia i Krystian już od pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 3" mieli się ku sobie, a kiedy blond piękność została wyeliminowana z dalszej gry, chłopak nie umiał odnaleźć sobie miejsca w luksusowej willi na Zanzibarze. Na szczęście, ku radości widzów i pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu, Basia powróciła do "Hotelu Paradise". Od tego czasu para jest nierozłączna, a dzięki ogromnemu uczuciu, wspólnym zainteresowaniom i bliskości, jaką sobie okazują, ta dwójka doszła aż do finałowego tygodnia, w którym wraz z Bibi i Simomen, Karą i Marcinem, Kornelią i Krzysztofem oraz Sarą i Maurycym, zawalczy o udział w wielkim finale i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. I choć w "Hotelu Paradise" Basia i Krystian składają sobie wielkie deklaracje, wielu sympatyków randkowego hitu TVN 7 nie wierzy, że ich związek przetrwa także po programie. Co więcej, niektórzy sugerują nawet, że Basia po zakończeniu programu porzuciła Krystiana na rzecz innego uczestnika. 

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie są parą po programie?

Choć obecnie możemy śledzić finałowy odcinek "Hotelu Paradise 3", to w rzeczywistości nagrania do 3. sezonu randowego reality-show już dawno się zakończyły, a jego uczestnicy od kilku miesięcy przebywają w Polsce. I pomimo iż zgodnie z umową z TVN 7 nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, sympatycy programu już prowadzą własne śledztwa. Co więcej, wielu jest przekonanych, że relacja Basi i Krystiana nie przetrwała próby czasu. By tego było mała, część z nich zarzeka się, że ma dowody na potwierdzenie swojej tezy. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia bawi się bez Krystiana, a Simon bez Bibi. Impreza uczestników hitu TVN7! 

Śledząc instagramowe konta Basi i Krystiana sympatycy "Hotelu Paradise" zauważyli, że o ile ta dwójka była nie rozłączna w programie, o tyle po powrocie do Polski chętnie bawi się w towarzystwie innych uczestników rajskiego hotelu, ale nie ze sobą. W ostatnim czasie Basia po raz kolejny wyjechała z ekipą „Hotel Paradise 3” na wspólny weekend, podczas gdy Krystian Krystian imprezował z uczestnikami poprzednich edycji na gali Fame MMA, w tym z Anią Adamczyk z 1. edycji programu.

Szkoda ze @krystianferretti już się pociesza po związku z Tobą 😢widać ze już chce znaleźć Twoja kopie bo już coś zaczyna kręcić z Ania z 1 edycji.... - napisał na Instagramie Basi jeden z jej fanów.

Instagram @ania.adamczyk_

Inni z kolei są przekonani, że to Basia zerwała z Krystianem, by związać się z innym mieszkańcem rajskiego hotelu.

Basia z "Hotel Paradise 3" zerwała z Krystianem dla innego uczestnika show?

Od jakiegoś czasu widzowie "Hotelu Paradise" zauważyli, że Krystian nie tylko nie pokazuje się w sieci ze swoją telewizyjną partnerką, ale tez nie lajkuje żadnego z postów Basi. By tego było mało, atrakcyjna blondynka więcej czasu spędza z innymi uczestnikami 3. edycji rajskiego hotelu w tym z... Krzysztofem. To właśnie jego internauci okrzyknęli nowym partnerem Baśki.

Ładna z was para ty i Krzysiu.

Wydaje mi się, że oni są razem po programie – piszą fani na instagramowym koncie Basi.

Trzeba przyznać, że ta dwójka od pewnego czasu coraz częściej ze sobą imprezuje i chętnie dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Basia i Krzysztof podejrzewani są o romans po zakończeniu "Hotelu Paradise". Już w kwietniu fani show sugerowali, że pomiędzy tą dwójką jest coś więcej, a wszystko przez ich wymowne wspólne zdjęcie na InstaStories Maurycego.

Basia z
Instagram @maurycysas

By tego było mało, wielu internautów zauważyło, że od jakiegoś czasu Basia i Krzysztof decydują się na bliźniacze stylizacje. Czy to oznacza, że między nimi jest coś więcej niż tylko przyjaźń?

Basia z
Instagram @ola.hotelparadise3/krzysztof_hotelparadise3

Krystian z "Hotelu Paradise"
krystianferretti
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Krystian pokazał swoją nową dziewczynę? To nagranie mówi wszystko
Krystian z 3. edycji "Hotelu Paradise" znów jest zakochany? Zwycięzca randkowego hitu TVN 7 pokazał wymowne nagranie z długowłosą pięknością!

Choć podczas trwania 3. edycji "Hotelu Paradise" wszystko wskazywało na to, że także po zakończeniu show zwycięska para nadal będzie razem, Basia i Krystian rozstali się  tuż po zakończeniu emisji programu. Atrakcyjna blondynka szybko znalazła ukojenie w ramionach innego przystojniaka z "Hotelu Paradise". Okazuje się, że teraz Basia jest w związku z Krzysztofem , z którym planuje wspólną przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że również Krystian nie ma zamiaru się zamartwiać i także układa sobie życie. Czyżby znów był zakochany? Jego najnowsze InstaStosies z pewnością podkręci domysły. Tajemnicza długowłosa piękność uwielbia obdarowywać do soczystymi pocałunkami! Krystian z "Hotelu Paradise" pokazał gorące nagranie. To jego nowa dziewczyna? Pomimo iż od zakończenia 3. sezonu "Hotelu Paradise" minął już prawie miesiąc, emocje związane z dalszymi losami bohaterów show nie słabną, a wręcz rosną w siłę. Pierwszy raz w historii polskiej edycji rajskiego hotelu, po programie związek stworzyło aż pięć par. Kara i Marcin już nie ukrywają uczuć . Również Basia i Krzysztof chętnie dzielą się w sieci swoją miłością. Szczęśliwie zakochani są także Ola i Michał , a niedawno swój związek ogłosili Luiza i Maurycy . Niezmiennie o swoich uczuciach zapewniają także Bibi i Simon. Wszystko wskazuje również na to, że zwycięzca "Hotelu Paradise" także odnalazł bratnią duszę. W sobotę, 26 czerwca, na śledzonym przez ponad 219 tys. osób instagramowym koncie zwycięzcy rajskiego hotelu pojawiło się nagranie, na którym widzimy tajemniczą kobietę prasującą koszulę Krystiana !  Prasuje mi koszulę Rick'a i Morty'ego bo myśl, że na Borisie będą się z tego ze mnie śmiali i że żadna dziewczyna nie poleci na tę...

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof nie są razem? Niepokojący wpis uczestniczki!
@basia.pedlowska, Instagram/@krzysztof_swist_official, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krzysztof nie są już razem? Niepokojący wpis uczestniczki!
Kolejna para z "Hotelu Paradise 3" rozstała się? Basia opublikowała poruszający post i szczerze odpowiedziała na komentarz fanki. Co na to Krzysztof?!

Związek Basi i Krzysztofa dla widzów trzeciej edycji "Hotelu Paradise" był prawdziwym zaskoczeniem. Choć w programie tych dwoje łączyła tylko przyjaźń, kiedy uczestnicy wrócili do Polski, a blond piękność rozstała się z Krystianem, szybko okazało się, że prawdziwą miłość miała na wyciągnięcie ręki przez cały czas! Odkąd Krzysztof i Basia przestali ukrywać się ze swoimi uczuciami, w ich mediach społecznościowych non stop pojawiają się wspólne zdjęcia, czy urocze filmiki, na których zakochani okazują sobie czułości. Czyżby jednak i nad ich związkiem pojawiły się ciemne chmury? Nowy wpis Basi bardzo zaniepokoił jej fanów. Rozstała się z Krzyśkiem? Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" rozstali się? Dziewczyna odpowiedziała Choć wszyscy czekają na "Hotel Paradise 4", który ruszy jeszcze w wakacje , uczestnicy trzeciej edycji randkowego show wciąż cieszą się ogromną popularności i trudno się dziwić - ta ekipa dostarczała fanom show ogromnych emocji i licznych kontrowersji nie tylko w programie, ale również poza kamerami. Jednym z najbardziej szokujących wydarzeń, był związek Basi i Krzysztofa. Po zakończeniu "Hotelu Paradise 3" szybko okazało się, że Krystian wcale nie jest jej pisany i finałowa para ogłosiła rozstanie , a niedługo później Bibi wygadała się, że Basia jest z Krzysztofem. W końcu i główni zainteresowani potwierdzili swój związek , tym samym przestając ukrywać się przed całym światem. Ta dwójka jest przesłodka, choć już nie raz  Basia mówiła o trudnych chwilach w związku , czyżby jednak teraz fani tej pary mieli powody do obaw? Kiedy na profilu Basi na Instagramie pojawił się nowy wpis, niektórzy z internautów zaczęli podejrzewać, że coś nie tak dzieje się pomiędzy nią a Krzysztofem....

"Hotel Paradise 3": Justyna i Krystian są parą? Dziewczyna zdradziła, co ich łączy
Instagram @krystianferretti , mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Justyna i Krystian są parą? Dziewczyna zdradziła, co ich łączy
Po rozstaniu Basi i Krystiana z 3. edycji "Hotelu Paradise" fani show zadają sobie pytanie, czy chłopak znalazł już nową miłość. Czyżby pomiędzy nim, a Justyną było coś więcej?

Choć od zakończenia 3. sezonu " Hotelu Paradise " minął już prawie miesiąc, emocje związane z dalszymi losami bohaterów show nie słabną, a wręcz rosną w siłę. Pierwszy raz w historii polskiej edycji rajskiego hotelu, po programie związek stworzyło aż pięć par. Ku zaskoczeniu wszystkich, po płomiennych deklaracjach uczuć i namiętnych chwilach pod czujnym okiem kamer zwycięzcy hitu TVN 7, Basia i Krystian rozstali się , a piękna blondynka szybko weszła w relację z innym uczestnikiem show.  Basia i Krzysztof przestali ukrywać swoje uczucia . Również  Kara i Marcin tworzą szczęśliwy związek . Szczęśliwie zakochani są również Ola i Michał , a także Bibi i Simon, którzy niebawem wspólnie zamieszkają. Wielkim zaskoczeniem dla sympatyków show było także oświadczenie Maurycego. Okazało się, że Maurycy i Luiza są parą . Wszystko wskazuje również na to, że zwycięzca "Hotelu Paradise" także odnalazł bratnią duszę. Czyżby zaczął spotykać się z Justyną? Dziewczyna w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła prawdę! Zobacz także:    "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian nie mają ze sobą kontaktu? Ma do niego żal o zachowanie w programie? Justyna i Krystian z "Hotel Paradise 3" są parą? Choć od ogłoszenia rozstania Basi i Krystiana minęły niespełna trzy tygodnie, sympatycy randkowego show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze podejrzewają, że Krystian, podobnie jak jego była partnerka, również znalazł nową miłość. Choć główny zainteresowany do tej pory jednoznacznie tego nie potwierdził, najnowsze wymowne InstaStories wskazuje, że Krystian jest zakochany . W sobotę, 26 czerwca, na śledzonym przez ponad 219 tys. osób instagramowym koncie Krystiana pojawiło się...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik