Janek i Inga odpadają z Hotelu Paradise
Instagram/Klaudia El Dursi
TV-Show

"Hotel Paradise ": Klaudia El Dursi zdradziła kulisy finałowej Pandory! Pokazała, co działo się w programie 

Prowadząca opublikowała nagrania z planu "Hotelu Paradise" i skomentowała ostrą wymianę zdań uczestników. Klaudia El Dursi zwróciła się również do internautów! Sprawdźcie, co napisała.

Klaudia El Dursi pokazała, co działo się podczas nagrań ostatniej Puszki Pandory w "Hotelu Paradise"! Prowadząca randkowe show podczas relacji na InstaStories opublikowała krótkie nagrania z planu i zdradziła, ile godzin trwała ostra wymiana zdań między uczestnikami. Klaudia El Dursi oceniła gorącą Pandorę i zwróciła się do internautów z ważnym apelem. 

"Hotel Paradise": Produkcja tłumaczy finałową fryzurę Klaudii El Dursi. Miała ważny przekaz!

Klaudia El Dursi komentuje Puszkę Pandory w "Hotelu Paradise"

Ostatnia Puszka Pandory w czwartej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. W miniony czwartek Telewizyjna Siódemka opublikowała przedostatni odcinek randkowego show, w którym doszło do konfrontacji byłych uczestników z parami walczącymi o wejście do finału. Podczas finałowej Pandory nie zabrakło naprawdę wielkich emocji i zaskakujących pytań. Jedno z najbardziej szokujących, usłyszała Nana - uczestnicy zapytali o jej... chłopaka w Polsce!

- Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”? - padło pytanie do Nany.

- Okej... Nie mam chłopaka w Polsce- odpowiedziała wyraźnie zaskoczona uczestniczka. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości

Nana zaatakowana w Hotelu Paradise 4
Instagram

Teraz okazuje się, że finałowa Puszka Pandory trwała naprawdę wiele godzin! Uczestnicy bardzo długo ze sobą rozmawiali i zadawali niewygodne pytania. Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories zdradziła, co działo się w programie.

- Po ponad 4 godzinach walki na słowa, Pandora dobiegła końca. Mamy 3:00 w nocy, ale to jeszcze nie koniec - zdradziła prowadząca randkowe show. - No dobra Pandora była groźna, ale jednak się kochają - dodała pokazując, co działo się po zakończeniu Pandory. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha o udziale w show: "Wszystko mnie przygniotło"

Klaudia El Dursi zdradziła kulisy ostatniej Pandory w Hotel Paradise 4
Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi zaapelowała przy okazji do widzów, którzy ostro krytykują w sieci uczestników "Hotelu Paradise". 

- I taka mała uwaga ode mnie... Pamiętajcie zanim ocenicie kogoś, nie zawsze to co przed kamerami = to co bez kamer - napisała gwiazda TVN 7.

Oglądaliście ostatnią Puszkę Pandory w czwartej edycji "Hotelu Paradise"? Przypominamy, że po Pandorze uczestnicy zdecydowali, że do wielkiego finału wchodzą Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani zaskoczeni finałowym składem! "To są jakieś żarty"

Klaudia El Dursi skomentowała ostatnią Pandorę w Hotel Paradise 4
Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi podczas ostatniej rajskiej wyroczni w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała kulisy show! Nie zawsze jest tak kolorowo
Prowadząca program TVN7 opublikowała w sieci zaskakujące nagrania. Pokazała, jak wyglądała jej praca w "Hotelu Paradise"! "Stałam zmarznięta" - zdradziła Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories opublikowała zaskakujące nagrania. Prowadząca "Hotel Paradise" pokazała kulisy programu i jak się okazuje, że zawsze było tak pięknie i kolorowo, jak wygląda w telewizji. Myślicie, ekipie "Hotelu Paradise" że na rajskim Zanzibarze tylko palące słońce i upał dawały się we znaki? Spójrzcie, co działo się na planie hitu TVN7! Klaudia El Dursi zdradza kulisy "Hotelu Paradise" Już za kilka dni widzowie zobaczą wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Kto tym razem wygra randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Tego dowiemy się już wkrótce! Fani programu z pewnością doskonale wiedzą, że czwarta edycja była nagrywana kilka miesięcy temu. Po zakończonych nagraniach Klaudia El Dursi wróciła do Polski i dopiero teraz mogła pokazać krótki filmik z planu "Hotelu Paradise"!  "Stałam zmarznięta z nogami skrzyżowanymi nogami. Był to chyba najzimniejszy dzień podczas całego pobytu na Zanzibarze. A ja akurat tego dnia musiałam odziać te siatkę na ryby- napisała Klaudia El Dursi. Zobacz także:   "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował    To jeszcze nie koniec! Okazuje się, że podczas nagrań jednego z odcinków "Hotelu Paradise" było tak zimno, że Klaudia El Dursi musiała ogrzewać się... suszarką! Całe nagrania trwały ponad 4 godziny z przerwami w których właśnie tak się dogrzewałam- zdradziła prowadząca "Hotel Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam" Oglądacie "Hotel Paradise"?  Czekacie już na kolejną edycję hitu prowadzonego przez...

Nana z Hotelu Paradise 4 miała chłopaka?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana miała chłopaka w Polsce?! Łukasz: „Nie jestem zazdrosny" 
Czy Nana podczas kręcenia "Hotelu Paradise 4" miała chłopaka w Polsce? Podczas Puszki Pandory padło niewygodne pytanie, głos zabrał Łukasz!

Finałowa Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4" przyniosła ogromne emocje. Pojawiły się na niej pytania, które zszokowały chyba wszystkich, zwłaszcza Nanę, która została zapytana o... chłopaka w Polsce. Skąd takie pytanie? Co na to Łukasz? Zobaczcie sami! Nana miała chłopaka w Polsce podczas kręcenia "Hotelu Paradise"?  Puszka Pandory w "Hotelu Paradise" to moment, gdzie uczestnicy mogą powyjaśniać wszelkie konflikty oraz problemy i być ze sobą nadzwyczaj szczerzy. Przekonała się o tym Nana, która została zasypana naprawdę trudnymi pytaniami, ale i oskarżeniami o hipokryzję! Jak się broniła? Wszystkich z pewnością zaskoczyło pytanie do Nany o... jej chłopaka w Polsce.  Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”? - usłyszała Nana. Dziewczyna była wyraźnie zmieszana: Nana: Okej... Nie mam chłopaka w Polsce. Wtedy głos w sprawie zabrał Łukasz, jej partner w "Hotelu Paradise", który wszedł w dyskusję z Ohą. Ich relacja przeszła wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie ich związek rozwija się w bardzo dobrym kierunku , co więcej, byli jedyną parą w czwartej edycji, która tak mocno zbliżyła się do siebie! Łukasz: Nawet jakby miała, to mam to totalnie w serduszku Oha: Łukasz powiedział, że miałabyś to totalnie w nosie, jakby miałaby faceta. To zależy Ci na niej? Łukasz: W ogóle nie jestem zazdrosny o nic. Ale sam fakt, że ona tu jest, to znaczy, że nie ma nikogo. Ktoś se walnął takie pytanie, żeby zrobić burzę. Oha: Różni byli uczestnicy... Łukasz: Różni byli, dokładnie, i mało wiedzieli... Oha: Ale jak mało wiedzieli? Nadal się czepię tego, że mimo że Nana by kogoś miała, to miałbyś to w nosie. Tu nie chodzi o zazdrość, to...

Kłótnia Launo i Przemka na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo komentuje ostatnią Pandorę! "Nie wytrzymałam"
Wymiana zdań między Launo a Przemkiem podczas Pandory podzieliła fanów "Hotelu Paradise". Co o spięciu z byłym partnerem z programu powiedziała Launo?

Launo z "Hotelu Paradise" nagrała krótką relację podczas której odniosła się do finałowej Puszki Pandory. Czy żałuje wymiany zdań z Przemkiem i dlaczego tak ostro go potraktowała? Sprawdźcie, co powiedziała była uczestniczka randkowego hitu Telewizyjej Siódemki i jak na jej zachowanie w przedostatnim odcinku "Hotelu Paradise" zareagowali internauci. Zdania są podzielone!  Spięcie Launo i Przemka podczas finałowej Pandory w "Hotelu Paradise" Wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Ostatni odcinek randkowego show zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek, 6 grudnia. Jak już wiemy, o zwycięstwo będą walczyć dwie pary: Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Tuż przed wielkim finałem w "Hotelu Paradise" odbyła się ostatnia "Puszka Pandory" podczas której nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących pytań.   Trzy pary, które walczyły o wejście do finału usłyszały trudne pytania, ale gorąco zrobiło się również między Launo i Przemkiem! Była para z "Hotelu Paradise" dogryzała sobie i przerywała wypowiedzi. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nana miała chłopaka w Polsce?! Łukasz: „Nie jestem zazdrosny"  Kiedy Przemek głośno powiedział, że nie rozumie decyzji Sary, która po jego odejściu połączyła się w parę z Michałem, Launo stanowczo stanęła w obronie Sary i dogryzła Przemkowi. Sara ma swój rozum i podjęła decyzję zgodnie ze sobą - powiedziała Launo. Nie wcinaj się - uciął szybko Przemek.  Filozof Przemek, dajmy mu pięć minut - zareagowała Launo. Teraz Launo skomentowała spięcie z Przemkiem w finałowej Pandorze! Zobacz także:   "Hotel Paradise": Fani zaskoczeni...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner