Oha z "Hotelu Paradise" żałuje swojego udziału w programie? Uczestniczka dodała emocjonalny wpis, w którym podsumowuje swój pobyt na Zanzibarze. Przyznała, że mocno przeżyła to, co działo się później wokół jej osoby w sieci:

Reklama

W hotelu chciałam pokazać się z jak najlepszej strony, natomiast jak wszyscy widzieliśmy - bardzo mnie to wszystko przygniotło.

Wyznanie Ohy poruszyło internautów. Zobaczcie, dlaczego. Zgadzacie się ze spostrzeżeniami uczestniczki?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Sara jest z Przemkiem po programie? Padło pytanie, odpowiedziała!

Oha żałuje udziału w "Hotelu Paradise"? "Wszystko mnie przygniotło

Finał "Hotelu Paradise 4" odbędzie się już 6. grudnia. Uczestnicy powoli publikują pierwsze podsumowania przeżyć, które wiążą się z udziałem w programie. Niedawno w sieci miała miejsce ostra dyskusja, po wpisie Wiktorii Gąsior, która we łzach wyznała, że przez udział w programie leczy się psychiatrycznie i psychologicznie. Uderzyła w produkcję wyznając, że miała załamanie nerwowe i przyznała "Obiecywano mi wsparcie". Produkcja nie komentowała głośnego nagrania Wiktorii, chociaż już raz TVN wydawał oświadczenie w jej sprawie, tuż po kontrowersyjnej "Pandorze", gdzie uczestnicy urządzili na niej lincz.

Tym razem o udziale w programie wypowiedziała się Oha. Jej udział w "Hotelu Paradise" również ściągnął na nią ogromny hejt. Szczególnie w kontekście konfliktu z Wiktorią. Uczestniczka otrzymywała nie tylko nienawistne komentarze ale również nagrania z groźbami! Dziś postanowiła podsumować swój udział w show i przyznała, że to co się wydarzyło dało jej mocną lekcję pokory.

Zobacz także

Chciałam poruszyć tutaj jeden temat‼️‼️ Ten rok był dla mnie czymś zupełnie czymś innym, nowym, ale też bardzo trudnym. Zrozumiałam, że jeszcze wiele pracy przede mną z pokorą. W hotelu chciałam pokazać się z jak najlepszej strony, natomiast jak wszyscy widzieliśmy - bardzo mnie to wszystko przygniotło.

Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi po raz pierwszy o ojcu starszego syna. Te słowa was zszokują

Sytuacja z hejterami wbrew pozorom dała Osze z "Hotelu Paradise" dużo siły. Dziś sama nie do końca jest dumna ze swojego zachowania w programie. Chociaż nic też nie usprawiedliwia skandalicznego zachowania internautów, uczestniczka wyznaje:

Na pewno duży wpływ miał na to mój młody wiek, plus jest taki, że mam to za sobą i już właśnie w tym młodym wieku mogę powiedzieć, że jakiś etap w moim życiu został przepracowany i wyszłam z niego cało. Na co dzień żyjemy pod presją czy to szkoły, pracy, rodziców, rówieśników, mediów społecznościowych- tak naprawdę z każdej strony rzeczywistość wymaga od nas sprostania „życiu” i tutaj pojawia się moje pytanie do was jak Wy sobie radzicie z presją? Jakie jest dla was antidotum? - zapytała swoich obserwatorów

screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo jest już zaręczona? Pokazała wymowne zdjęcie

Internauci docenili szczerość i przemyślenia Wiktorii z "Hotelu Paradise" i w komentarzach zostawili jej sporo słów wsparcia:

- Pięknie Wiktoria! Jestem dumna ❤️❤️❤️
- Mega wartościowy post ❤️ Trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana
- Dla mnie jesteś fajna????!
- (...) Wierze, że nie było Ci łatwo. Jestem przekonana, że dużo Cię to wszystko kosztowało. Bądź co bądź to program publiczny a wiec sąd był publiczny. Co gorsza w sieci, bezkarnie i prawie anonimowo. Oglądając tego typu programy zawsze biorę poprawkę na to co widzę, bo jakbym pracowała w tego typu produkcjach to montowałabym to tak by piekło, strach, złość przeplatały się z rajem, miłością i przyjaźnią. Nie podobało mi się to co widziałam ALE to tylko maleńki skrawek Twojego życia i Ciebie! (...)

Reklama

A Wy co sądzicie o zwierzeniu Ohy?

Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama