Inga zaatakowana na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości

Na finałowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise" Inga musiała zmierzyć się z trudnymi pytaniami i atakiem pozostałych uczestników!

Za nami ostatnia Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4". Wzięli w niej udział prawie wszyscy uczestnicy czwartej edycji show TVN 7 oraz trzy finałowe pary - Inga i Janek, Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. Najwięcej pytań było skierowanych w stosunku do Ingi, która została wręcz zlinczowana przez niektórych za swój wybór. Zobaczcie szczegóły!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Inga tłumaczy się przed Vanessą w "Hotelu Paradise 4"  

W ostatniej Puszce Pandory trzy finałowe pary muszą zmierzyć się z pytaniami pozostałych uczestników programu, Ci również decydują, które pojawią się w finale "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że omawiane są wówczas wszystkie skandale i afery, które miały miejsce w trakcie show, a uczestnicy mogą się skonfrontować i przedstawić swoje wersje wydarzeń. Tym razem "ofiarą" tych najtrudniejszych pytań została Inga, która przez głosowanie w jednym z odcinków pozbyła się z programu swoich przyjaciół - Vanessy i Mateusza. Było bardzo ostro!

Inga wyrzuca Vanessę z Hotelu Paradise
mat. prasowe

Oha i Darek atakują Ingę w "Hotelu Paradise 4"

Jeszcze przed Puszką Pandory Inga przeżywała odejście Vanessy i Mateusza:

Vanessa nie będzie chciała się ze mną po „Hotelu Paradise” kontaktować [...] Vanessa była jedną z najważniejszych osób tutaj dla mnie, ale już jest końcówka i każdy myśli o sobie, nie będę tego ukrywać - mówiła Inga.

Oczywiście temat ten stał się głównym na Puszce Pandory. Inga musiała się tłumaczyć z tego, że wyrzuciła Vanessę, będąc w parze z Janem, który przyjaźnił się z jej partnerem, Mateuszem. Zauważyli to Oha oraz Darek, którzy nie mieli dla Ingi litości:

Inga: Szanuję zdanie Janka.

Oha: Szanujesz jego zdanie, ale masz w dupie jego zdanie, jak trzeba wyrzucić jedną parę

Inga: Ogólnie szanuję Janka jako osobę. Słuchałam też go, on dał swój argument, ja też myślałam o tym. 

Miłosz: Płakałaś, pokazała to jakoś, że było Ci przykro?

Inga: Nie chciałam już płakać. Po tym jak się wychodzi z „Hotelu Paradise” i się wraca, stałam się silniejsza.

Wiktoria: Wracałam dwa razy i płakałam cały czas, o czym Ty mówisz.

Inga: Ja stałam się silniejsza.

Maria: Jakbyś była silniejsza, to byś się tak nie wybielała tutaj. Obserwując, tak widzę.

Inga: Ja tego nie zrobiłam z nienawiści. 

Miłosz: Mogłaś zagłosować na Majka i Sarę!

Darek: Czemu nie wybrałaś drugiej pary? Miałaś taką możliwość.

Inga: Majka nie znałam długo, z Sarą...

Darek: No właśnie, to czemu ich nie wybrałaś?

Oha: Wolisz Vanessę czy Sarę, kto Ci jest bliższy? 

Inga: No Vanessa

Oha: Majk czy Mateusz?

Inga: Mateusz.

Mateusz: Dzięki bardzo, pozamiatane. 

Kasia: A może to dlatego, że czułaś zagrożenie w parze finałowej?

Inga: Są zagrożeniem, bo byli mocną parą. 

Oha na Puszcze Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

To jednak nie koniec. Inga dostała kolejne pytanie:

Czy nie jest Ci głupio, że zachowałaś się w tak wyrachowany sposób zachowałaś się wobec Vanessy?

Co odpowiedziała Inga?

Inga: Oczywiście, że jest mi głupio. Czy w wyrachowany? Nie wiem, to nie była łatwa decyzja, bardziej kierowałam się tym, że Mateusz wyrzucił mnie z „Hotelu Paradise”, kiedy stałam z Wiktorią. Czułam że odpadnę, ale miałam 1% nadziei, że mnie Mateusz zostawi.

Mateusz zażenowany Ingą na Puszcze Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

Vanessa ostro do Ingi w "Hotelu Paradise 4"

Wtedy głos zabrali Mateusz i Vanessa:

Mateusz: Zanim zaczniesz się wybielać. Ja Ci powiedziałem, żebyś do mnie nie podchodziła, bo odpadniesz. Powiedziałem Ci to. Nie zwalaj winy na mnie, że odpadłaś przeze mnie. 

Inga: Ale cień szansy był. Ty byłeś mi najbliższą osobą z chłopaków. 

Miłosz: Czyli wyrzuciłaś swojego najbliższego kumpla stąd i zemściłaś się?

Inga: To nie była zemsta. Przypadek Mati.

Mateusz: Przypadek? Przyjaźnimy się, siedzieliśmy w czwórkę...

Inga: Jak ktoś odpada z czyjejś ręki, to to jest z tyłu głowy. Nie pomogłam pakować się Vanessie, bo ktoś się jej wcześniej zapytał o to.

Vanessa: Powiedziałam Nanie, że nie potrzebowałam pomocy przy pakowaniu, ale uważasz, że nie oczekiwałam tego od Ciebie, że nie liczyłam na to? Że nasza relacja coś znaczy? 

Inga: Byłam przy Tobie.

Vanessa: Liczyłam na to, że weźmiesz mnie na stronę, że porozmawiamy, że naszą relację wyniesiemy poza „Hotel”, widzę jednak, że nie. Dla mnie zachowałaś się bardzo fałszywie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani miażdżą Ingę za kłótnię z Jankiem! "Wytyka błędy innym, swoich nie widzi"

Vanessa na Puszcze Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

Kto w finale "Hotelu Paradise 4"?

Głosami uczestników to właśnie Inga i Janek musieli pożegnać się z show tuż przed finałem, a to oznacza, że o wygraną powalczą dwie pary - Nana i Łukasz oraz Sara i Przemek. Komu będziecie kibicować?  Emisja finału już 6 grudnia na antenie TVN 7! 

Kto w finale Hotel Paradise 4?
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 4": Inga zdradziła największy sekret Vanessy. To dlatego wyrzuciła ją z programu!
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL , Instagram @inga_hotelparadise
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Inga zdradziła największy sekret Vanessy. To dlatego wyrzuciła ją z programu! 
Fani "Hotelu Paradise" wciąż przeżywają eliminację Vanessy i Mateusza z rąk Ingi. Dlaczego blond piękność pozbyła się z show najlepszej przyjaciółki. Teraz już wszystko jasne!

Już w poniedziałek, 6 grudnia, poznamy zwycięzców 4. polskiej edycji "Hotelu Paradise". W starciu o wielkie pieniądze zmierzą się Nana i Łukasz oraz Sara i Michał, jednak to byli uczestnicy programu wybiorą decydujący duet, który otrzyma szansę zmierzania się z próbą Złotej Kuli. I choć to właśnie te dwie pary są teraz w centrum zainteresowania widzów, to sympatycy show wciąż żyją wydarzeniami, jakie miały miejsce na finałowej Puszce Pandory oraz tuż przed nią. Eliminacja Vanessy i Mateusza, do której bezpośrednio przyczyniła się Inga wzburzyło internautów, a także byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Dlaczego programowa partnerka Janka zdecydowała się pozbyć z programu swojej najlepszej przyjaciółki? Czy Inga naprawdę kierowała się jedynie strategią? Teraz wyznała prawdę! "Hotel Paradise 4": największy sekret Vanessy ujrzał światło dzienne. To dlatego Inga wyrzuciła ja z programu  Atmosfera wokół 4. edycji "Hotelu Paradise" jest coraz bardziej napięta, a fani produkcji już nie mogą doczekać się wielkiego finału miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki. Niektórzy nawet szerzą w sieci rozmaite teorie o tym, kto wygra 4. sezon rajskiego hotelu . I choć  finałowy odcinek będziemy mogli obejrzeć już w poniedziałek, to emocje po ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce w luksusowej willi na Zanzibarze nadal nie opadły. Ogromne kontrowersje wzbudza nie tylko napięta sytuacja między Sarą i Przemkiem, który nie umie wybaczyć byłej partnerce, że doszła aż do finału z Michałem, który wcześniej pozbył się Przemka z programu , ale przede wszystkim spięcie Ingi i Vanessy. Po tym, jak Vanessa i Mateusz zostali wyeliminowani z gry tuż przed półfinałem, nie mogli uwierzyć w to, że to właśnie ich najlepsza przyjaciółka,...

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

Vanessa szczerze o wyborze Mateusza
vanessawietrzyk/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise" Vanessa tłumaczy Mateusza: "Wprost zagrozili, że to ja bym wyleciała..."
Vanessa z "Hotelu Paradise" przyznała, że Mateusz nie miał innego wyjścia, jak wyrzucić Ingę. Okazuje się, że Miłosz nie dałby mu żyć, gdyby zdecydował inaczej!

Dla Vanessy i Mateusza ostatnie rajskie rozdanie było pełne emocji i wielu mieszanych uczuć. Ponieważ w wyniku gry ich para została zablokowana, jedynym wyjściem, by się ocalić była zamiana z Wiktorią i Miłoszem. Kłopot w tym, że to oczywiste rozwiązanie wcale nie było takie łatwe, ponieważ Mateusz miał w pamięci, że zarówno Miłosz jak i Wiktoria nie zawsze byli wobec niego w porządku. Przez chwilę więc Mateusz chciał wyrzucić Wiktorię, jednak wiedział, że bardzo by sobie tym zaszkodził. Vanessa dopiero teraz wyjawiła, dlaczego Mateusz nie miał innego wyjścia. Miłosz mu groził? "Hotel Paradise 4" Mateusz musiał wybrać Wiktorię, bo inaczej... "Patowa sytuacja" Ostatnie rajskie rozdanie było kolejnym sprawdzianem lojalności. Patowa sytuacja powstała z powodu dwóch przegranych gier. Pierwszą z nich przegrał właśnie Mateusz , który zajął ostatnie miejsce w konkurencji, zaś kolejną grę przegrali Wiktoria i Miłosz. Dla obu par konsekwencje były takie same, ich duety zostały zablokowane i na rajskim rozdaniu nie mogli ponownie się sparować. Jedynym wyjściem, by nie odpaść z hotelu, była zamiana miejsc: Vanessa podejdzie do Miłosza, zaś Wiktoria do Mateusza. Największy kłopot w tym wszystkim miała uwielbiana przez widzów Inga , która wiedziała, że cokolwiek zrobi, odpadnie z programu. Zdecydowała się jednak podejść do Mateusza, bo to właśnie on jako kolega był jej najbliższy. Za plecami uczestnika stanęła więc Wiktoria i Inga. Choć Mateusz nie skrywał, że do Wiktorii nie ma zaufania i najchętniej wybrałby Ingę, wiedział, że Miłosz by mu tego nie wybaczył. Gdyby z programu odpadła Wiktoria, uczestnik najpewniej przy najbliższej możliwej okazji wyeliminowałby w zemście Vanessę! Vanessa zdradziła, co Mateusz usłyszał od Miłosza tuż przed rajskim! Zobacz także:  "Hotel...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik