Inga z Hotelu Paradise  i Jurek z Love Island są parą?
East News/Materiały prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Inga spotyka się z Jurkiem z "Love Island" i jest o niego zazdrosna?! Odpowiedziała!

Inga z "Hotelu Paradise" i Jurek z "Love Island" są razem? Inga rozwiała wszelkie wątpliwości!

Inga z "Hotelu Paradise 4" nie wyszła z programu szczęśliwie zakochana. Uczestniczka opuściła "Hotel Paradise" będąc w parze z Jankiem, jednak, jak przyznała, ich znajomość jest aktualnie czysto koleżeńska. Gdy fani zauważyli, że Inga zaczęła spotykać się z Jurkiem z "Love Island" i może być między nimi coś więcej, zasypali uczestniczkę show TVN gradem pytań! Co teraz powiedziała?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

Inga z "Hotelu Paradise 4" i Jurek z "Love Island 4" są parą?  

Inga po "Hotelu Paradise 4" nie miała łatwo. Za jej zachowanie w raju widzowie nie zostawili na niej suchej nitki. Inga w jednej chwili z najbardziej lubianej uczestniczki stała się jedną z najbardziej krytykowanych. Wszystko przez to, że zdecydowała się wysłać do domu przyjaciół. I choć jest to przecież tylko gra, to Vanessa i Mateusz nie wybaczyli Indze tego zachowania i do dziś nie mają ze sobą kontaktu. 

Historia Jurka w "Love Island" nie miała aż tak nieprzyjemnych okoliczności. Uczestnik nie tylko cieszył się sympatią widzów, ale także wszystkich w willi miłości. Mimo że bardzo pragnął nawiązać bliską relację z piękną Aleksandrą, musiał pogodzić się z tym, że uczestniczka nie odwzajemniła jego uczuć.

Jak zatem fani dowiedzieli się, że Jurek i Inga się spotykają? W sieci nic nie ginie i internauci zauważyli komentarze, jakie wymieniali między sobą uczestnicy show. Wkrótce potem oni sami przyznali, że planują się spotkać i zobaczyć, co z tego wyjdzie. Gdy Inga przyjechała do Walencji faktycznie zobaczyła się z Jurkiem, jednak tego spotkania nie udokumentowała. Kilka tygodni później to Jurek miał odwiedzić ją, jednak do spotkania nie doszło. Jak się okazało Inga musi spędzić najbliższe dni w domu z powodu choroby. Z tej okazji zorganizowała zabawę z fanami na Instagramie, podczas której miała odpowiadać na różne ich tezy sformułowaniami: "prawda" lub "fałsz".

W ten sposób fani dowiedzieli się, że niestety, mimo iż Jurek jest w Polsce, to do spotkania nie dojdzie, a także, że Inga wciąż jest oficjalnie singielką. Internauci zapytali także, czy Inga ma za złe Jurkowi, że spotkał się w Polsce z Madziex, czyli Magdaleną Jankowską, uczestniczką 2. edycji "Hotelu Paradise":

- Absolutnie! Każdy z nas ma prawo spotykać się z kim chce - odpowiedziała uczestniczka. 

Inga z Hotelu Paradise odpowiada na pytania
inga_adriia/Instagram

Zobacz także: "Love Island 4" Jurek o relacji z Ingą z "Hotelu Paradise 4"! "Po dwóch miesiącach w końcu..."

Inga przyznała także, że wciąż jest sama, ale że w jej życiu pojawił się mężczyzna, który w końcu jej się spodobał. "A nie jest to takie łatwe" - wyjaśniła. Wątpliwości jednak wzbudziło kolejne wyznanie Ingi, która przyznała, że nie byłaby zainteresowana znajomością z chłopakiem poznanym na Instagramie.

- Umówiłabyś się z chłopakiem poznanym na Instagramie? - zapytał jeden z internautów.

- Raczej ciężko. Musiałabym go widzieć wcześniej na żywo i cokolwiek o nim wiedzieć - wyznała Inga.

Co prawda Inga poznała się z Jurkiem przez Instagram. Przez dwa miesiące pisali ze sobą, zanim doszło do spotkania, o którym wciąż fani niewiele wiedzą.

Inga z Hotelu Paradise odpowiada na pytania
inga_adriia/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Inga opowiedziała o nękaniu przez stalkera. "Żyję w ciemnościach"

Relacja Ingi i Jurka pozostaje wciąż zagadką. Fani nie dostają jednoznacznej odpowiedzi od uczestników, co może znaczyć, że nie chcą się jeszcze deklarować ani na tak, ani na nie. 

Myślicie, że tych dwoje pasowałoby do siebie?

Jurek z Love Island 4, Inga z Hotelu Paradise 4
inga_adriia/Instagram, Mat.prasowe

Jurek z Love Island i Inga z Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Jurek i Inga z "Hotelu Paradise" są parą? Fani mają dowody!
Inga i Jurek to para? Uczestników dwóch miłosnych show: "Love Island 4" i "Hotel Paradise 4" połączyło coś więcej? Fani są tego pewni. Inga zdradziła prawdę!

Uczestnicy "Love Island" i "Hotelu Paradise" przychodzą do tych programów, by znaleźć miłość, ale także, by zdobyć sławę i pieniądze. Mimo iż cel jest podobny, to te dwa formaty różnią się diametralnie. W "Love Island" uczestnicy nie prowadzą tak ostrej gry, by przetrwać i jeszcze nie zdarzyło się, by któryś z finalistów zgarnął pieniądze tylko dla siebie. Tymczasem w "Hotelu Paradise" intrygi przeplatają się z nielojalnymi układami, a uczestnicy są w stanie wiele poświęcić dla uczucia. Jak to możliwe, że Inga i Jurek się poznali, a może, jest między nimi coś więcej? Inga odpowiedziała! Inga z "Hotelu Paradise" i Jurek z "Love Island" są parą? Zarówno Jurek jak i Inga nie znaleźli miłości w programach, w których wzięli udział. Jurek w "Love Island 4" poznał piękną Aleksandrę, do której poczuł prawdziwe uczucie i z którą chciał stworzyć związek. Niestety, Aleksandra wycofała się z tej relacji tuż przed finałem. Teraz mają przyjacielski kontakt i nie łączy ich nic więcej. Z kolei Inga "Hotelu Paradise" także nie opuściła zakochana. Uczestniczka planowała stworzyć relację z Jankiem , jednak te plany spaliły na panewce. Bardziej niż na uczuciach, uczestniczka skupiła się na walce o drogę do finału. Widzów zaskoczyła ta postawa, bo wydawałoby się, że Inga pojawiła się w programie właśnie dla miłości. Tymczasem wyrzucenie najlepszych przyjaciół , by przejść do kolejnego etapu gry, bardzo zaskoczyło fanów, którzy nie pozostawili na Indze suchej nitki. Uczestniczka straciła przez to wielu kolegów i koleżanek, a internauci wciąż nie kryją rozżalenia jej zachowaniem. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Janek komentuje finałową...

Jurek z Love Island 4, Inga z Hotelu Paradise 4
inga_adriia/Instagram, Mat.prasowe
TV-Show
"Love Island 4" Jurek o relacji z Ingą z "Hotelu Paradise 4"! "Po dwóch miesiącach w końcu..."
Co łączy Jurka z "Love Island 4" z Ingą z "Hotelu Paradise 4"? Uczestnik opowiedział o ich pierwszym spotkaniu!

Jurek i Inga razem? Widzowie są pewni, że tych dwoje od jakiegoś czasu łączy zdecydowanie coś więcej! Obydwoje zresztą nie ukrywają swojej znajomości, ale wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę jest między nimi. Niedługo po tym, gdy wyszło na jaw, że są w ciągłym kontakcie, Inga ogłosiła, że wyjeżdża do Walencji, gdzie miała po raz pierwszy zobaczyć się z Jurkiem na żywo. Jak się okazało, do spotkania doszło, a obydwoje już planują kolejne! "Hotel Paradise 4" Jurek o relacji z Ingą! "Nareszcie..." Jurek i Inga w programach, w których brali udział, nie znaleźli miłości. Choć przez chwilę wydawało się, że każde z nich odnalazło potencjalnego partnera jeszcze w programie, szybko okazało się, że te znajomości były tylko przelotne. Inga utrzymuje przyjacielskie stosunki z Jankiem , z którym była w parze w programie, zaś Jurek o Alex praktycznie nie mówi, choć wiadomo, że i on zachował z partnerką z programu koleżeńską relację. Skoro więc zarówno Jurek, jak i Inga wciąż szukają swojej drugiej połówki i czasem o sobie nawzajem wspominają, fani połączyli fakty i uznali, że uczestnicy się spotykają. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Kasia i Kuba są parą po programie? Uczestniczka wreszcie zdradziła prawdę! Główni zainteresowani zresztą nie kryli, że mają ze sobą kontakt , piszą ze sobą, a Inga wypowiadała się nawet o Jurku w samych pochlebnych słowach! Teraz wyszło na jaw, że Inga i Jurek po raz pierwszy się spotkali. Jako miejsce pierwszej randki wybrali hiszpańską Walencję, w której Inga niegdyś mieszkała, i wygląda na to, że spotkanie bardzo się udało! Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Internauci przy okazji instagramowego  Q&A Jurka, postanowili zapytać przystojniaka o szczegóły relacji z...

Hotel Paradise Inga z Jankiem
East News/Adam Jankowski Reporter
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Inga gorzko o swoim życiu uczuciowym. "Ciężki przypadek"
Inga z "Hotelu Paradise" poprowadziła ostatnie Q&A w tym roku. Uczestniczka randkowego show opowiedziała, czy jest w związku i czego wymaga od partnera. Czego się dowiedzieliśmy?

Koniec 2021 roku zbliża się już wielkimi krokami, dlatego Inga z "Hotelu Paradise" postanowiła zrobić ostatnie Q&A przed Sylwestrem. Uczestniczka czwartej edycji randkowego show otrzymała wiele pytań o jej życie osobiste. Oczywiście mnóstwo internautów chciało się dowiedzieć, czy dziewczyna obecnie ma partnera. Przed Nowym Rokiem fani poznali jej sekrety. Odpowiadając na pytania internautów, Inga z "Hotelu Paradise" opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Zdradziła również, jakie ma wymagania wobec partnera. Co ujawniła uczestniczka randkowego programu TVN7? "Hotel Paradise 4": Relacja Ingi i Janka przeszła ciężki okres Tuż przed finałem czwartej edycji "Hotelu Paradise" Inga i Janek pożegnali się z programem. Po emisji ostatniego odcinka widzowie miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki, prowadzonego przez Klaudię El Dursi, zastanawiali się, czy uczestnicy nadal są parą po powrocie z Zanzibaru. Spekulacje szybko uciął Janek, który potwierdził, że jego relacja z Ingą nie przetrwała . Nie ukrywał również, że pod koniec między nimi pojawiały się wyraźne zgrzyty. Relacja Ingi i Janka stała się napięta między innymi przez to, co działo się na ostatniej Pandorze. W rozmowie z naszą reporterką uczestnik przyznał też, że po tym, jak para odpadła, nie było im łatwo. Na jego partnerkę spadła duża fala hejtu za to, że przyłożyła rękę do wyeliminowania z show Mateusza i Vanessy, która była jedną z jej lepszych przyjaciółek. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana pierwszy raz szczerze o przegranej. Ma żal do znajomych z programu? Janek potwierdził, że "nie było żadnej relacji po "Hotelu". Gdy napięcie po finale opadło, parze udało się jednak nawiązać koleżeńską relację. Od tego momentu internauci zastanawiali się,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner