Miłosz odchodzi z Hotelu Paradise 4
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Fani nie mogą się pogodzić z odejściem Miłosza! "Przywrócić go natychmiast"

Niespodziewane odejście Miłosza z "Hotelu Paradise" poruszyło fanów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci mówią wprost, że nie wyobrażają sobie tego programu bez jego udziału!

Ostatni odcinek 4. edycji "Hotelu Paradise" był jednym z najbardziej zaskakujących w historii show! Z programu odpadł ulubieniec widzów, Miłosz! Co więcej, eliminacja lubianego uczestnika nie miała miejsca podczas Rajskiego Rozdania, a podczas konkurencji na plaży. Miłosz postanowił zaryzykować i niestety, tym razem ryzyko się nie opłaciło. Po wylosowaniu koperty ze zdjęciem nowego uczestnika, Miłosz musiał spakować walizki i opuścić hotel, a jego miejsce zajął Łukasz.

Ta sytuacja dostarczyła widzom wielu emocji - w sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażają swoje ubolewanie nad takim obrotem spraw. Wielu z nich ma nadzieję, że Miłosz jednak wróci do "Hotelu Paradise". Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Miłosz opuści program? Internauta znalazł dowód!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise": Miłosz odpadł z programu. Fani rozżaleni

Miłosz był w "Hotelu Paradise" od samego początku. Jego serce podbiła Wiktoria, choć ich wspólna droga do szczęścia nie była prosta. Po tym, jak grupa wywarła na Miłoszu presję, chłopak zdecydował się wyrzucić swoją partnerkę z programu. Na szczęście szybko zrozumiał swój błąd, a los okazał się być dla niego łaskawy, bo Wiktoria szybko wróciła do show. Po wyjaśnieniu wszystkich niedomówień i nieporozumień, od tamtej pory relacja Miłosza i Wiktorii, układała się naprawdę wspaniale. 

Wiktoria i Miłosz na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz"

Miłosz zyskał również ogromną sympatię pozostałych uczestników "Hotelu Paradise". Miał dobry kontakt z całą grupą, a odkąd Wiktoria wróciła do programu, jeszcze bardziej rozpromieniał. Widzowie widzieli go nawet w finale, jednak czar prysł podczas ostatniej konkurencji na plaży. Gra "Koło ryzyka" dała uczestnikom mnóstwo nagród, a to najwyraźniej uśpiło czujność Miłosza, który postanowił zaryzykować w tej zabawie o jeden raz za dużo. Niestety, na koniec chłopak wylosował dla siebie odejście z "Hotelu Paradise", a na jego miejsce wskoczył nowy uczestnik, Łukasz. 

Miłosz opuszcza Hotel Paradise
Instagram/Hotel Paradise

Odejście Miłosza zasmuciło fanów "Hotelu Paradise". Widzowie zamieścili w sieci mnóstwo komentarzy, w których piszą wprost, że będzie im trudno się pogodzić z jego odejściem.

- Spłakałam się... pierwszy raz od 4 edycji... Miłosz równy gość, bez niego to nie to samo...

- Nie tak miało być😢

- Szkoda!!!! Przywrócić go natychmiast

- Ej no, to nie fair 🤬🤬🤬 Mieliście z Wiki wygrać ten program, mam nadzieję, że wrócisz ☹️

- Dlaczego Miłosz ?????😢😢😢😢😢

- Okropnie bez niego będzie, współczuję Wiktorii - piszą fani. 

A Wy, też będziecie tęsknić za Miłoszem? A może jest szansa, że chłopak niedługo wróci do "Hotelu Paradise"? No cóż, nie pozostało nam nic innego, jak uważnie śledzić kolejne odcinki programu!

Wiktoria płacze po odpadnięciu Miłosza z Hotelu Paradise 4

 

Wiktoria i Miłosz po odejściu z Hotelu Paradise
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz o swoim odejściu. Mówią o sobie w zaskakujący sposób! 
Wiktoria i Miłosz odpadli z "Hotelu Paradise" w finałowym tygodniu. Teraz komentują swoje odejście. Ich wpisy mogą zaskoczyć.

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" opublikowali na Instagramie wpisy, w których skomentowali swoje odejście z programu. Co napisali po emisji ostatniego odcinka randkowego show ze swoim udziałem? Czy jeszcze wrócą do "Hotelu Paradise"? Jest szczere wyznanie Miłosza i piękne podziękowania Wiktorii, która zwróciła się do swojego partnera z programu. Nie uwierzycie, jak go nazwała!  Wiktoria i Miłosz odpadli z "Hotelu Paradise" Wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Już za kilka dni dowiemy się, kto wygra najnowszą odsłonę wielkiego hitu Telewizyjnej Siódemki. Niestety, w ostatnim odcinku okazało się, że tuż przed finałem z programem musieli pożegnać się Wiktoria i Miłosz, którzy najgorzej poradzili sobie z zadaniami podczas konkurencji "Rajskie Igrzyska".  Wiktoria nie ukrywała emocji i łez odchodząc z programu. Dziękujemy za przygodę. Dużo się działo, jak wiecie. See you na Pandorze. (...) Cieszę się, że tym razem razem wychodzimy- mówiła Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha o udziale w show: "Wszystko mnie przygniotło" Internauci byli rozczarowani odejściem Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise". A jak swoje odpadnięcie z programu skomentowali sami zainteresowani? Czy jeszcze wrócą do hotelu? Miłosz postawił sprawę jasno! Więcej nie wrócimy, nie martwcie się! 😅 Dziękujemy za wspólne chwile wszystkim, którzy nam dopingowali! Przygoda życia!♥️ Wracamy do Polszy z tarczą!- napisał Miłosz i oznaczył pod swoim wpisem Wiktorię. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria jednak razem?! Zdradził ich ten szczegół      ...

Hotel Paradise 4: Nowy uczestnik Łukasz
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Widzowie uważają, że Łukasz szybko odpadnie? "On tu nie pasuje"
Widzowie dość krytycznie podchodzą do Łukasza, nowego uczestnika "Hotelu Paradise" i żądają przywrócenia Miłosza. Czym Łukasz im aż tak podpadł?

Wejście nowego uczestnika programu zbiegło się w czasie z bardzo przykrym wydarzeniem, jakim było odejście Miłosza. Fani nie mogą pogodzić się z tym, że to właśnie Miłosz opuścił program, bo uczestnik był zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych przez widzów mieszkańców hotelu. Choć Łukasz, nowy gracz w "Hotelu Paradise" nie dał się jeszcze zbyt dobrze poznać fanom, to widzowie nie mają najlepszego zdania o uczestniku. Ich zdaniem, Łukasz nie odnajdzie miłości w programie. Skąd taka ostra opinia? "Hotel Paradise" Łukasz szybko odpadnie? Widzowie krytykują uczestnika Łukasz nie miał zbyt fortunnego wejścia do programu. Mieszkańcy z wielkim żalem żegnali Miłosza, który zapracował sobie na sympatię wszystkich w hotelu. Swojej rozpaczy z powodu odejścia partnera nie ukrywała także Wiktoria, która na wiadomość, że Miłosz odchodzi z programu,  dosłownie zalała się łzami.  Łukasz musiał się więc odnaleźć w bardzo trudnej sytuacji. Uczestnik witał się z nowymi koleżankami i kolegami w nastroju pełnym smutku i żalu. Wszyscy jednak wyczuli, że Łukasz może nieźle namieszać w programie. Uczestnik opowiedział, że jest kulturystą, którego pasją jest wyćwiczone, piękne ciało. To zresztą zbiega się idealnie z pasją Wiktorii, która przecież także jest zawodową kulturystką, a w hotelu właśnie została singielką... Uczestnicy i widzowie dodali więc dwa do dwóch i szybko zaczęli przypuszczać, że Łukasz może próbować zdobyć serce Wiktorii. Jeszcze więcej wątpliwości wzbudził fakt, że tuż po odejściu Miłosza, Wiktoria opublikowała zaskakujące zdjęcie z nowym uczestnikiem. Widzowie, mimo że przecież lubią zmiany, jednak nie zaufali Łukaszowi. Na Instagramie "Hotelu Paradise" piszą: Szybko odpadnie😂 A dajcie...

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Zobaczcie, jak skomentował jej ostatnie zdjęcie
Wiktorię i Miłosza połączyło prawdziwe uczucie w "Hotelu Paradise", ale czy ich relacja przetrwała? Ten komentarz może na to wskazywać!

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" wciąż są parą? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani programu Telewizyjnej Siódemki. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się uwielbane przez widzów randkowe show, ale my już teraz patrzymy jak wyglądają relacje Wiki i Miłosza. Co ciekawe, ostatnio Miłosz bardzo wymownie skomentował zdjęcie Wiktorii... Miłosz z "Hotelu Paradise" komentuje zdjęcie Wiktorii Relacja Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudzała ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród pozostałych uczestników programu. Grupa nie akceptowała Wiktorii i robiła wszystko, żeby się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Koledzy namawiali Miłosza, żeby związał się z inną uczestniczką. I chociaż Miłosz przyznał, że poczuł coś do Wiki, w pewnym momencie wyrzucił ją z programu. Miłosz szybko tego pożałował i miał nadzieję, że jego partnerka jeszcze wróci do programu. Tak się stało, a Wiktoria dała mu kolejną szansę.  Niestety, szczęście Wiktorii i Miłosza nie trwało zbyt długo i po jakimś czasie Miłosz odpadł z programu. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz musiał opuścić program! Wiktoria udawała smutek? Po tym, jak Miłosz odpadł z programu Wiktoria została połączona  w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Ale czy jej relacja z Miłoszem przetrwała próbę czasu i po powrocie do Polski są razem? Para wciąż nie zdradziła, jak potoczyły się ich losy, ale patrząc na ostatni komentarz Miłosza i reakcję Wiktorii, możey domyślać się, że wciąż mają bardzo dobre relacje. Wiktoria opublikowała ostatnio zdjęcie z koleżanką, a w komentarzach pojawiły się wymowne emotki od Miłosza. Jak zareagowała Wiki? ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak