Mateusz i Inga kończą przyjaźń
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise" czy emisja ostatnich odcinków oznacza koniec przyjaźni Mateusza i Ingi? "Nie ufam już jej"

Przyjaźń Mateusza i Kingi została mocno wystawiona na próbę już w samym "Hotelu Paradise". A jak jest teraz, gdy Mateusz obejrzał odcinki?

Finałowy tydzień "Hotelu Paradise" zaskoczył chyba nie tylko widzów programu. Przede wszystkim dlatego, że zupełnie nową twarz pokazała Inga! Widzowie nie spodziewaliby się po ulubionej uczestniczce takiego zachowania i eliminacji z zimną krwią dwojga swoich przyjaciół. Dla Mateusza i Vanessy to także było nie lada zaskoczenie, które trwa zresztą u nich do dziś. W końcu tak naprawdę dopiero teraz, gdy w telewizji zobaczyli, jak wyglądała dyskusja na temat tego, która para ma odpaść, mają pełny obraz wydarzeń. Sam Mateusz przyznał, że nie spodziewał się, że uczestniczka aż tak walczyła o to, by to właśnie on i Vanessa odpadli!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4" Mateusz kończy znajomość z Ingą? "Mamy jakiś tam kontakt, ale po wczorajszym odcinku…"

Mateusz i Vanessa czuli, że są faworytami w starciu o finał. Tylko oni oraz Nana i Łukasz tworzyli pary na bazie uczucia i damsko-męskich emocji. Między Jankiem i Ingą, którzy wrócili do programu, próżno było szukać bliższej relacji, zaś Sara i Majk to zdecydowanie przyjaciele. Teoretycznie właśnie z tego powodu, Inga tak zdecydowanie nalegała, by program opuścili właśnie Vanessa i Mateusz, czyli tak naprawdę jej najbliżsi przyjaciele.

Inga zaskoczyła tą decyzją fanów, którzy dotąd doceniali ją bardzo za uczciwą grę. Dla uczestniczki liczyła się przecież miłość, a nie pieniądze, a gdy przez swoją lojalność o mało nie wyrzuciła Mateusza z programu, zalewała się łzami i męczyły ją wyrzuty sumienia. 

Chwilę później nie miała jednak żadnych skrupułów, by wyrzucić Mateusza i Vanessę. Para nie kryła więc żalu do byłej przyjaciółki, a Vanessa określiła ją nawet fałszywą. Ta decyzja zresztą szybko odbiła się na Indze, która przez głosowanie, opuściła program tuż przed wielkim finałem. 

Janek i Inga odpadają z Hotelu Paradise
Instagram/Klaudia El Dursi

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Janek komentuje finałową Pandorę. Ma żal do Ingi?

Fani są bardzo ciekawi, jak te wydarzenia wpłynęły na aktualną relację Mateusza i Ingi, którzy, wydawać by się mogło, przyjaźnią się. Niedawno byli nawet na wspólnych wakacjach w Barcelonie. Rzecz w tym, że wówczas Mateusz nie wiedział, jak naprawdę wyglądało to, jak odpadł z programu. Teraz, po emisji ostatnich odcinków, na swoim profilu na Instagramie uczestnik przyznał:

Wiecie co, sporo rzeczy wyjaśniłem sobie z Ingą w Hiszpanii. Mieliśmy na to czas, dlatego mamy jakiś tam kontakt, ale po wczorajszym odcinku… No było mi trochę przykro, bo nie wiedziałem, że Inga w taki sposób chciała się pozbyć nas z hotelu- wyjaśnił Mateusz.

Widzowie postanowili więc spytać uczestnika o to, czy ma żal do koleżanki?

No tak jakiś tam żal mam, nie będę ukrywał. Ale nie dlatego, że nie znalazłem się w finale, że została mi zabrana ta szansa, ale dlatego, że gdzieś tam się przyjaźniliśmy w tej czwórce, ja Ingę wspierałem od samego początku. To nie jest pokazane, ile razy Inga płakała, ile razy ja ją wspierałem, ile razy Vanessa, po prostu trzymaliśmy się w tej czwórce i po prostu nie spodziewałem się tego - wyznał z przykrością Mateusz. 

Mateusz i Inga kończą przyjaźć
mil.mateusz/Instagram

Teraz gdy sprawa nielojalności Ingi wróciła, stosunek Mateusza zdecydowanie się oziębił. Uczestnik przyznał się fanom, że nie byłby w stanie znów zaufać Indze:

Czy wybaczyłem Indze? Tak. Czy mógłbym jej zaufać? Nie. Niestety, tak to teraz wygląda, ja do Ingi nic nie mam, ale u mnie też przyjaźń się weryfikuje w tych momentach, w których jest gorzej, w których jest źle - wyznał Mateusz. 

Mateusz nie ukrywa, że naprawdę ma żal do Ingi. Oczywiście podkreślił, że nie popiera ogromnego hejtu na uczestniczkę, ale... Wielu mieszkańców "Hotelu Paradise" stanęło w obronie Ingi. Wielu z nich, w tym Nana przyznała, że to "tylko gra" i widzom nie wolno tak kategorycznie oceniać innych, tylko na podstawie tego, co działo się w show.

Rzecz w tym, że Mateusz nie do końca popiera taki sposób myślenia. Uczestnik stwierdził, że wcale nie należy rozdzielać gry w "Hotelu Paradise" od rzeczywistości:

Chciałem się odnieść do story innych uczestników, że hotel to nie jest prawdziwe życie. Okej w jakimś stopniu to była gra, ale to nadal jest prawdziwe życie. To, co robimy, nasze zachowania i w ogóle przekłada się na to, jacy jesteśmy w prawdziwym życiu. Bo niestety przed kamerami nie da rady udawać kogoś, kim nie jesteśmy przez 24 godziny na dobę. Dlatego jak najbardziej to jest prawdziwe życie, tylko to jest po prostu etap, z którym musimy się zmierzyć. Bo wiecie, jesteśmy zamknięci w tym hotelu, bez telefonów, więc wiadomo. To jest wszystko inaczej - tłumaczy Mateusz.

Myślicie, że Mateusz ma rację i tak naprawdę Inga pokazała swoją prawdziwą twarz?

Inga zaatakowana na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

Nana broni Ingi na swoim Instagramie
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana staje w obronie Ingi! "Musicie ją zrozumieć"- apeluje uczestniczka
Uwielbiana uczestniczka "Hotelu Paradise", Inga, przez jedną swoją decyzję została bardzo skrytykowana. Nana broni koleżanki i tłumaczy, że Inga musiała dokonać takiego wyboru...

Uczestnicy "Hotelu Paradise 4" nie raz udowodnili, że potrafią grać ostro i walczyć o swoje. Widzowie więc mogli zobaczyć podczas tego sezonu mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji i śledzić zaskakujące wybory uczestników. Internauci wiedzą przecież, że mogą spodziewać się wszystkiego, a niedawni przyjaciele mogli okazać się chwilę później największymi wrogami. Jak się okazuje, emocje widzów wobec uczestników zmieniają się w taki sam, błyskawiczny sposób. Jeszcze do niedawna byli zachwyceni Ingą, a po tym, co ostatnio zrobiła, bardzo ją krytykują. Nana jednak broni koleżanki i zapewnia: "nikomu nic nie obiecywała". "Hotel Paradise 4": Nana broni wyboru Ingi! Widzowie "Hotelu Paradise 4" przekonali się już, że w tej edycji dochodzi do wielu zwrotów akcji. Ten, kto zdawał się być ofiarą (jak na przykład najbardziej kontrowersyjna bohaterka, Wiktoria ) i miał mnóstwo wsparcia widzów, w mgnieniu oka stawał się obiektem krytyki i hejtu . Tak też stało się w przypadku Ingi, która została okrzyknięta najładniejszą i najsympatyczniejszą uczestniczką programu . Inga nie grała w żadne intrygi, zapewniała, że przyszła do programu znaleźć miłość, a pieniądze i sława są dla niej zdecydowanie nie najważniejsze.  Gdy przez swoją lojalność prawie wyrzuciła Mateusza z programu, płakała i miała do siebie ogromny żal. Tym większym zaskoczeniem dla widzów był fakt, że Inga, powróciwszy do programu z Jankiem w parze , zapewniła, że chce grać ostro i nie będzie już taka delikatna. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie! "Zachowałaś się bardzo fałszywie" Los chciał, że w wyniku losowania kopert to właśnie na Nanę i Łukasza oraz Ingę i Janka padło trudne...

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

"Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie!
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie! "Zachowałaś się bardzo fałszywie"
Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a emocje sięgają zenitu! Finałowa Pandora obnaży największe sekrety i tajne układy graczy. Poleją się łzy!

Choć tytuł miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki jasno wskazuje na to, że na jego uczestników czeka istny raj, to dla wielu graczy "Hotel Paradise" okazuje się prawdziwym piekłem. Tajne spiski, pakty, karczemne awantury i morze przelanych łez, tuż obok dobrej zabawy oraz miłosnych uniesień są nieodłączną rzeczywistością pewnych siebie singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze. Jak się okazuje, również podczas finałowej Puszki Pandory nie zabraknie kąśliwych komentarzy, soczystych plotek i ujawnienia najbardziej intymnych sekretów finałowych par. A które duety zmierzą się ze sobą w półfinale 4. odsłony "Hotelu Padise"? Sprawdźcie! "Hotel Paradise 4": znamy trzy półfinałowe pary  Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a rywalizacja pomiędzy uczestnikami jest coraz bardziej zacięta. I gdy wydawać by się mogło, że w rajskim hotelu już nic nas nie zaskoczy, to tuż przed finałowym tygodniem  do gry powrócili Inga i Janek , którzy tym razem nastawieni są na ostrą grę bez sentymentów. Para z zaciętością bierze udział w kolejnych konkurencjach, by zrobić wszystko, by dojść aż do wielkiego finału sezonu.  Ostatnio w wyniku bezlitosnych zasad programu, po przegranych "Igrzyskach", z rajskim hotelem ponownie pożegnali się Wiktoria i Miłosz , co rozwścieczyło widzów miłosnego hitu TVN 7. Tym samym do kolejnego etapu gry przeszli Nana i Łukasz, Vanessa i Mateusz, Inga i Janek oraz Sara i Michał. Jednak ich sielanka nie trwała długo, ponieważ nazajutrz po raz kolejny uczestników odwiedziła prowadząca show - Klaudia El Dursi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz o swoim odejściu. Mówią o sobie w zaskakujący sposób! ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner