Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ola wróci do Hotelu Paradise?
TV-Show

"Hotel Paradise": Czy Adam opuści wyspę, a Ola wróci do programu? "Pewność siebie ją zjadła!"

Hotel Paradise: kto odpadł w piątek? Czy Ola wróci do programu? Czy Adam opuści show razem z Olą?

W "Hotelu Paradise" nic nie jest oczywiste. Doskonale przekonaliśmy się o tym wczoraj, podczas rajskiego rozdania. Każdy myślał, że program opuści tylko jedna osoba, ale okazało się, że z show odpadły aż dwie! Decyzją Adama była to Lexi. Sandra, która została singielką w wyniku przegranej konkurencji i miała za zadanie wyeliminować jeszcze jednego uczestnika, postawiła na Olę. W ten sposób z "Hotelem Paradise" pożegnały się Ola i Lexi. Fani nie są zachwyceni! 

"Hotel Paradise": Uczestnicy stanęli po stronie Simona po rozstaniu z Bibi? Dziewczyna komentuje!

Ola wróci do show?

O ile Lexi palił się grunt pod nogami od początku tygodnia i było raczej pewne, że to ona opuści show, to odejście Oli mocno zaskoczyło widzów. Sandra wyeliminowała uczestniczkę, bo jak twierdziła, miała z nią najmniejszy kontakt. Ola nie miała pretensji do koleżanki, a w rozmowie z Lexi, kiedy opuszczały wyspę, zdradziła tajemniczo, że ma przeczucie, że wróci do show!

Mam nadzieję, że rychło. Czuję w kościach, że jeszcze tu wrócę - powiedziała z uśmiechem.

Czyżby szykował się wielki twist, o którym wie tylko Ola i produkcja? Tymczasem wielkie wątpliwości ma Adam, który nie wie, co ze sobą zrobić. W programie obiecywał, że kiedy Ola odpadnie, on solidarnie opuści show. Jednak według regulaminu musiał zostać jeszcze jedną noc w "Hotelu Paradise". Jaką podejmie decyzję? O tym przekonamy się w poniedziałek!

Komentarze po odejściu Oli!

Odejście Oli wzbudziło wielką sensację wśród fanów show. Jedni się cieszą, bo uważają, że Ola była zbyt pewna siebie.

 

Dobrze że wreszcie ta Ola odpadła - pewność siebie ją zjadła i uważam że to dlatego Sandra ją wybrała

Zgubiła ją pewność siebie.

Niepotrzebnie mówiła że jest ,,pewniakiem,,  - czytamy wśród komentarzy fanów show.

Inni zapowiedzieli, że nie będą oglądać programu bez niej!

Inni piszą, że Ola była najlepszą uczestniczką show:

Przestaje to oglądać skoro Ola odpadła

Ola najlepsza uczestniczka

To była moja ulubiona uczestniczka 

Wiemy jedno - w "Hotelu Paradise" emocje dopiero się zaczynają!

Ola i Adam z
Mat. prasowe

 

 


 

 

Hotel Paradise - jak po programie wyglądają relacje uczestników?
EastNews
TV-Show
Przyjaźń czy rywalizacja? Co łączy uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Zdradza Sandra!
Przyjaźń czy rywalizacja? Co łączy uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Zdradza Sandra!

Uczestnicy pierwszej edycji "Hotelu Paradise" (prawie w komplecie) pojawili się na ramówce TVN! Wśród nich była Sandra, która obecnie w programie jest w parze z Maciejem. Postanowiliśmy zapytać ją, jakie relacje łączą ją z pozostałym gwiazdami show TVN7. Czy można mówić o przyjaźni? A może są pierwsze konflikty? Zobaczcie, co zdradziła nam Sandra! Zobacz także:   Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie! Sandra z Violą i Mariettą podczas ramówki TVN!  

Adam z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
Adam odszedł z "Hotelu Paradise"? List od Oli wszystko zmienił?
Adam musi zdecydować, czy opuszcza "Hotel Paradise". Jaka będzie jego decyzja?

Poprzedni tydzień w "Hotelu Paradise" obfitował w wielkie emocje. Z programem pożegnały się aż dwie osoby. Podczas rajskiego rozdania odpadła Lexi oraz... Ola. Adam za każdym razem powtarzał, że jeśli jego partnerka opuści show, on również to zrobi. Klaudia El Dursi dała mu noc na to, aby przemyślał tę decyzję. Czy Adam faktycznie pożegnał się z "Hotelem Paradise"? Adam odszedł z "Hotelu Paradise"? W tamtym tygodniu Sandra - jako singielka - otrzymała trudne zadanie. Dziewczyna miała zdecydować, która z dziewczyn w piątek opuści program. Sandra długo biła się z myślami. Wybierała pomiędzy dwoma kandydatkami: Mariettą oraz Violą. Ku zaskoczeniu wszystkich nie zdecydowała się na żadną z nich. Sandra zdecydowała, że z programem pożegna się Ola . Był to wielki cios dla Adama. Chłopak od samego początku był w parze z Olą. Co więcej, często powtarzał, że gdy z programem pożegna się jego partnerka, on również opuści show. Gdy Sandra ogłosiła swoją decyzję, Adam chciał od razu odejść z "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi poprosiła go jednak, aby przemyślał to przez noc i dopiero na spokojnie ogłosił, co zrobi. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Adam opuści wyspę, a Ola wróci do programu? "Pewność siebie ją zjadła!" Następnego dnia chłopak otrzymał list od Oli. Dziewczyna poprosiła go, aby nie robił głupot. Bardzo cię proszę, nie odchodź z Hotelu Paradise i nie trać nadziei - napisała Ola.  Adam nie chciał zdradzić swoim kolegom, co było w liście, który otrzymał. To jeszcze bardzo rozgrzało ich ciekawość. Nikt nie wiedział, jaką decyzję podejmie chłopak. W końcu jednak w domu pojawiła się Klaudia El Dursi, która poprosiła go o jasną deklarację. Jak wiecie miałem tylko wieczór na to,...

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady!
Hotel Paradise: kto znajdzie się w finale show? Finał Hotelu Paradise - kiedy? Hotel Paradise - kto w finale? Kiedy emisja.

Przed nami największe emocje w "Hotelu Paradise" w TVN 7, ponieważ właśnie dziś rusza finałowy tydzień! Jak on będzie wyglądał? Kto znajdzie się w finale? Jaka jest główna nagroda? Poznajcie szczegóły i zasady. Komu kibicujecie najbardziej? Zobacz także: Czy uczestnicy "Hotel Paradise" bali się Klaudii El Dursi i jej zadań? Gwiazda zdradziła, jak ją traktowali! Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie zostało sześć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta, Blondino i Martyna oraz Ania i Matt. W wielkim finale, który zobaczymy 17 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN 7, zobaczymy jednak tylko dwie. Które? O tym będziemy przekonywać się stopniowo w tym tygodniu. Czy najsilniejsza okaże się przyjacielska relacja Martyny i Blondino, a może burzliwa relacja Ani i Mateusza? Silną parą wydają się również być Chris i Marietta oraz Adam i Viola, którzy są w show od samego początku. Z kolei Szymon, związany z Olą, zapowiedział, że będzie chciał namieszać! Czy uda mu się pokonać innych zawodników w grze o wielkie pieniądze? Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych. Pary, które przetrwają najdłużej, zostaną wystawione na wielką próbę lojalności i uczuć! Jak dokładnie będzie wyglądała walka o zwycięstwo? O tym przekonamy się w najbliższy piątek. Przypominamy - finał "Hotelu Paradise" już 17 kwietnia o godzinie 20. w TVN 7! Co z drugą edycją show? Na razie stacja nie podjęła decyzji w tej sprawie, wiadomo jednak, że kolejna odsłona została już nakręcona. Czekacie? My bardzo!         Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner