Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na pomoc Chrisa z "Hotelu Paradise"
Instagram @chris.ducci @wojciech_janik_official
TV-Show

"Hotel Paradise": Chris do Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Będziesz świetnym ojcem"

Zarówno Chris z "Hotelu Paradise" jak i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin pierwszego dziecka. Wojtek złożył koledze propozycję nie od odrzucenia! O co chodzi?

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobne emocje w oczekiwaniu na maleństwo przeżywa Chris Ducci z pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Jego córeczka Blanka pojawi się na świecie już lada dzień. Uczestnik "Hotelu Paradise" pogratulował Wojtkowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a Wojtek ma dla kolegi z TVN7 propozycję nie do odrzucenia! Zobaczcie o czym dyskutowali przyszli tatusiowie! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pokazał wymowne zdjęcie uczestniczki "Hotelu Paradise"!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Chris z "Hotelu Paradise" o rodzicielstwie

Kiedy Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" debiutowali na ekranie w ślubnym eksperymencie, premierę miał również pierwszy sezon "Hotelu Paradise" na TVN7. Obydwa programy okazały się ogromnych hitem stacji, a rodzące się w trakcie reality-show nowe gwiazdy wzajemnie wspierały się w social mediach. Nie jest tajemnicą, że Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lubią się z uczestnikami "Hotelu Paradise". Jeszcze podczas emisji edycji, w których brali udział publikowali pierwsze wspólne zdjęcia z wypadu do Warszawy. Wojtek zrobił również niespodziankę swojej żonie, zabierając ją na koncert Blondino

Teraz, gdy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie pochwalili się radosną nowiną, że spodziewają się pierwszego dziecka, mają kolejny wspólny temat z Chrisem z "Hotelu Paradise", który również lada chwila zostanie ojcem! Dziecko Chrisa Ducci i jego ukochanej Moniki urodzi się już niedługo. Przyszły ojciec pogratulował więc Wojtkowi równie wielkiego szczęścia: 

Stary! Gratulacje. Będziesz świetnym ojcem! 👏❤️

Agnieszka podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że jest pod koniec czwartego miesiąca, więc pociechy ulubieńców ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jak i "Hotelu Paradise" będą w tym samym wieku: 

Dziękuję będę na pewno się starał, a jak czegoś nie będę ogarniał to wiesz że będę dzwonił hahaha - odpisał Chrisowi Wojtek 

Uczestników obu programów czekają przepiękne chwile i wspaniały etap w życiu! 

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezowała z przystojniakami z "Hotelu Paradise". Wojtek nie był zazdrosny?!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Jak na razie nie poznali jeszcze płci maleństwa. Agnieszka w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że to koniec czwartego miesiąca. Przyszły taka nie ukrywa radości: 

Czekam z niecierpliwością na ten moment, aż pierwszy raz go wezmę na swoje ręce i będę mógł go zobaczyć. Ja już jestem dumny, a co dopiero będzie jak już będzie razem z nami na świecie? - napisał dumny tata 

Chris Ducci zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise" oraz jego ukochana, Monika, również spodziewają się pierwszego dziecka. Lada dzień przyjdzie na świat ich córeczka, której wybrali imię Blanka. 

Wybierasz się na wesele? Idealny garnitur znajdziesz w sklepach Wólczanka, a kod rabatowy obniży jego cenę i pozwoli zaoszczędzić co nieco!

Chris Ducci z
Instagram @chris.ducci

Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia gratuluje Chrisowi z Hotelu Paradise narodzin córki
Instagram @chris.ducci @wojciech_janik_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gratuluje córki Chrisowi
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Chris z "Hotelu Paradise" przyjaźnią się. Chris pochwalił się zdjęciem z córką, a Wojtek zostawił mu wzruszający komentarz.

Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Chrisa z "Hotelu Paradise" sporo łączy! Programy telewizyjne, w których debiutowali były emitowane w tym samym czasie. Jeszcze w trakcie emisji nie ukrywali, że oglądają wzajemnie swoje formaty i kibicują nawiązywanym znajomościom. Teraz mają kolejny wspólny temat - ojcostwo. Chris z "Hotelu Paradise" właśnie powitał na świecie swoją córeczkę, z kolei Wojtek oczekuje narodzin swojego dziecka. Dumny przyszły tata zostawił komentarz pod zdjęciem przyjaciela z córką. Co napisał?  W Twoim życiu też pojawił się maleńki skarb? A może dopiero go oczekujesz? Wszystko, czego potrzebują nasi najmłodsi, znajdziesz w sklepach Smyk. Kod rabatowy obniży cenę Twoich zakupów. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris do Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Będziesz świetnym ojcem" Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gratuluje Chrisowi córki  W show biznesie panuje teraz prawdziwy baby boom. Tylko w ostatnim miesiącu sporo gwiazd pochwaliło się faktem, że ich rodzina się powiększyła. W gronie dumnych rodziców jest także Chris Ducci, zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Ukochana Chrisa, Monika urodziła przepiękną córeczkę:  Cześć 💕 Jestem Blanka 👶🏼🤗💗 Urodziłam się 30 Lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! 🙊🤭 Mówią że jestem lwem! 🙉♌🦁 Ale chyba nie jestem taka groźna? 🤗🤭 - napisał Chris przedstawiając małą Blankę Pod zdjęciem pojawiła się lawina gratulacji, wśród komentarzy znalazła się również wiadomość od Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia":  Gratulacje dla Ciebie i dla Moniki, będziecie cudownymi rodzicami ❤️ W odpowiedzi na ten komentarz internautka...

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazuje ciążowy brzuszek w białej sukience
Instagram @agnieszka_lyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o płci dziecka. Będzie syn czy córka? 
Fani ruszyli z gratulacjami! Przez małą nieuwagę Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła czy urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się pierwszego dziecka. Wiosną tego roku uczestnicy 4. edycji obchodzili już drugą rocznicę ślubu. W przeciągu tego czasu ich życie wywróciło się do góry nogami. Teraz przed Agnieszką i Wojtkiem kolejny piękny etap, rodzicielstwo:  - Chodź przed nami jeszcze parę miesięcy to już się nie mogę doczekać, aż ujrzę Naszego bobasa, Nasz cud... - pisał Wojtek na Instagramie - Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud - pisała Agnieszka  Przyszła mama właśnie zdradziła płeć dziecka? Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli synka czy córeczkę?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości? Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć dziecka?  Kiedy Agnieszka i Wojtek zdecydowali się pobrać przed kamerami " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", uczestniczka nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża. Tę decyzję podjęła niedługo po drugiej rocznicy ślubu . Ostatni miesiąc był dla ulubieńców widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo intensywny w zmiany. Agnieszka rozpoczęła od zmiany fryzury . Niedługo później okazało się, że zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską i przyjąć nazwisko Wojtka:  - Przyszedł czas, by zmienić nazwisko od dziś nazywam się Łyczakowska-Janik 🥰 - pisała na Instagramie  - Teraz to mi już nie ucieknie 😜 Można powiedzieć, że podpisałem Agę moim nazwiskiem i od teraz nosi dwa nazwiska Agnieszka Łyczakowska- Janik - żartował Wojtek Niedługo później okazało się, że największą zmianą dopiero zamierzają się podzielić. Agnieszka i...

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży
Instagram / agnieszka_lyczakowska
TV-Show
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się sesją ciążową i pokazała brzuszek!
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na narodziny pierwszego dziecka. Para zna już płeć?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka! Para zdecydowała się podzielić szczęśliwą nowiną w programie "Dzień dobry TVN", a ciążowy brzuszek jest już na tyle widoczny, że nie da się go ukryć pod stylizacją. Teraz Agnieszka pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej i zdradziła, że nie może się doczekać aż dziecko przyjdzie na świat.  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na narodziny pierwszego dziecka. Agnieszka i Wojtek ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  przechodzą w swoim życiu prawdziwą rewolucję! Niedawno odnowili przysięgę małżeńską , a Agnieszka Łyczakowska zdecydowała się zmienić nazwisko na podwójne. Uczestniczka kontrowersyjnego programu jakiś czas temu postawiła na ostre cięcie i już wtedy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sugerowali, że to może być zapowiedzią wielkich zmian w życiu. Teraz okazało się, że mieli rację! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży! Co mogę tu napisać?! Myśli kłębią mi się jak tornado… Przyszedł czas kiedy czujemy, że możemy podzielić się z Wami najradośniejszą dla nas nowiną. Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że "droga do tego cudu nie była prosta" teraz jest bardzo szczęśliwa i cieszy się z każdego dnia ciąży, nawet jeśli czasem musi zmierzyć się z charakterystycznymi dla tego stanu dolegliwościami: I chodź droga do tego cudu nie była prosta: -Jestem wdzięczna, że mogę cieszyć się z bycia w ciąży i z przeżywania „plusów i minusów” 9 miesięcy. Ogromnie cieszymy się, że nasz bobas jest zdrowy i nie możemy się doczekać kiedy...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner