Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobne emocje w oczekiwaniu na maleństwo przeżywa Chris Ducci z pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Jego córeczka Blanka pojawi się na świecie już lada dzień. Uczestnik "Hotelu Paradise" pogratulował Wojtkowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a Wojtek ma dla kolegi z TVN7 propozycję nie do odrzucenia! Zobaczcie o czym dyskutowali przyszli tatusiowie!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pokazał wymowne zdjęcie uczestniczki "Hotelu Paradise"!

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Chris z "Hotelu Paradise" o rodzicielstwie

Kiedy Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" debiutowali na ekranie w ślubnym eksperymencie, premierę miał również pierwszy sezon "Hotelu Paradise" na TVN7. Obydwa programy okazały się ogromnych hitem stacji, a rodzące się w trakcie reality-show nowe gwiazdy wzajemnie wspierały się w social mediach. Nie jest tajemnicą, że Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lubią się z uczestnikami "Hotelu Paradise". Jeszcze podczas emisji edycji, w których brali udział publikowali pierwsze wspólne zdjęcia z wypadu do Warszawy. Wojtek zrobił również niespodziankę swojej żonie, zabierając ją na koncert Blondino.

Teraz, gdy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie pochwalili się radosną nowiną, że spodziewają się pierwszego dziecka, mają kolejny wspólny temat z Chrisem z "Hotelu Paradise", który również lada chwila zostanie ojcem! Dziecko Chrisa Ducci i jego ukochanej Moniki urodzi się już niedługo. Przyszły ojciec pogratulował więc Wojtkowi równie wielkiego szczęścia:

Stary! Gratulacje. Będziesz świetnym ojcem! ????❤️

Agnieszka podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że jest pod koniec czwartego miesiąca, więc pociechy ulubieńców ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jak i "Hotelu Paradise" będą w tym samym wieku:

Zobacz także

Dziękuję będę na pewno się starał, a jak czegoś nie będę ogarniał to wiesz że będę dzwonił hahaha - odpisał Chrisowi Wojtek

Uczestników obu programów czekają przepiękne chwile i wspaniały etap w życiu!

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezowała z przystojniakami z "Hotelu Paradise". Wojtek nie był zazdrosny?!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Jak na razie nie poznali jeszcze płci maleństwa. Agnieszka w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że to koniec czwartego miesiąca. Przyszły taka nie ukrywa radości:

Czekam z niecierpliwością na ten moment, aż pierwszy raz go wezmę na swoje ręce i będę mógł go zobaczyć. Ja już jestem dumny, a co dopiero będzie jak już będzie razem z nami na świecie? - napisał dumny tata

Chris Ducci zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise" oraz jego ukochana, Monika, również spodziewają się pierwszego dziecka. Lada dzień przyjdzie na świat ich córeczka, której wybrali imię Blanka.

Reklama

Wybierasz się na wesele? Idealny garnitur znajdziesz w sklepach Wólczanka, a kod rabatowy obniży jego cenę i pozwoli zaoszczędzić co nieco!

Instagram @chris.ducci
Reklama
Reklama
Reklama