Co ma ze sobą wspólnego "Ślub od pierwszego wejrzenia" i "Hotel Paradise"? Okazuje się, że coś więcej niż tę samą stację emitującą, ale przede wszystkim uczestników, którzy wzajemnie trzymają za siebie kciuki! Agnieszka i Wojtek mają już przyjaciół z pierwszej edycji miłosnego "Hotelu Paradise" ale wygląda na to, że grono tych znajomych powiększyło się o kolejną uczestniczkę! Zobaczcie, jak spędzają wieczory Agnieszka i Wojtek i za kogo z 3. edycji "Hotelu Paradise" trzymają kciuki.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol znów jest szczęśliwy! "W końcu udało się.. "

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kibicują Sarze z "Hotelu Paradise"?

Agnieszka i Wojtek od początku swojego występu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wytworzyli wokół siebie niezwykłą aurę życzliwości i otwartości. Traktowali siebie z szacunkiem i uwagą. To zdecydowanie wzmocniło ich związek i sprawiło, że są ze sobą do dzisiaj. W momencie gdy startowała czwarta edycja "Ślubu" pojawił się także pierwszy raz na ekranie "Hotel Paradise". Agnieszka i Wojtek zaprzyjaźnili się z ekipą pierwszej edycji i wygląda na to, że to grono się powiększa!

Na swoim Instagramie Wojtek i Agnieszka często pokazują swoją codzienność. Okazuje się, że oboje mają sentyment do stacji TVN 7, dzięki której właściwie się poznali. Wierni fani obu show doskonale wiedzą, że Wojtek i Agnieszka bardzo lubili się z uczestnikami "Hotelu Paradise 1". Wygląda na to, że wśród bohaterów trzeciej edycji również mają swoją ulubioną uczestniczkę. Wojtek na swoim Instastory pokazał, że wraz z Agnieszką oglądają program. Na uchwyconym przez niego kadrze widać Sarę, którą również oznaczyli w swojej relacji. Myślicie, że to właśnie jej kibicują i trzymają kciuki za wygraną?

wojciech_janik_official/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krzysztof i Sara zbliżyli się po programie?! Komentarz Sary mówi wiele

Zobacz także

Kogo z "Hotelu Paradise" znają Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Agnieszka i Wojtek pochwalili się na swoim Instagramie wieloma zdjęciami ze spotkań z uczestnikami "Hotelu Paradise", wśród nich byli Chris Ducci i Martyna Kondratowicz. W dodatku, gdy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali 1,5 roku razem, Wojtek postanowił spełnić jej marzenie i poznał ją z Blondino! Wojtek zabrał żonę na jego koncert, a Blondino specjalnie dla niej zaśpiewał "Sto lat" prosto ze sceny! Uczestnicy zrobili sobie później wspólne zdjęcie, a o tym spotkaniu Wojtek napisał tak:

Myślę że niespodzianka się udała dla Agi i zapamięta go na długo...

Wygląda na to, że Agnieszka i Wojtek wciąż oglądają "Hotel Paradise" i kibicują kolejnym uczestnikom. Myślicie, że poznają się na żywo również z Sarą? A może już dawno to zrobili?

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są ulubieńcami widzów. Mimo kryzysu, jaki ich spotkał po zakończeniu programu, wspaniale się porozumieli i są do dziś bardzo w sobie zakochani. Nie wykluczają ślubu kościelnego oraz założenia rodziny, jednak jak sami przyznali na wszystko jeszcze przyjdzie czas.

Instagram

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieszkają w Krakowie. Agnieszka porzuciła Łódź, w której wcześniej mieszkała, by budować swój związek. Takiej relacji jaką tworzą Agnieszka i Wojtek życzymy wszystkim uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

wojciech_janik_official
Reklama

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w tym roku świętowali już drugą rocznicę swojego związku. Po programie postanowili założyć wspólny kanał na Youtube, na którym dzielą się nowinkami ze swojego życia.

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama