Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dzięki swojej naturalności i otwartości bardzo szybko zyskali sympatię widzów. Szybko również nawiązali znajomości z bohaterami poprzednich edycji, ale wygląda na to, że grono ich przyjaciół ciągle się powiększa. Wojtek pochwalił się w sieci zdjęciami ze wspólnego weekendu z uczestnikami "Hotelu Paradise"! Z kim się przyjaźnią?

Reklama

Jednak pomimo, zapewnień, że to był wspaniały weekend, fanów pary zaniepokoił pewien szczegół... Chodzi o Agnieszkę. Fani mają wrażenie, że nie jest już tak szczęśliwa jak wcześniej. Mają rację, a może przesadzają? Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Poruszająca fotka Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! "Jeszcze bardziej tęsknię za Tobą..."

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyjaźnią się z uczestnikami "Hotelu Paradise"

Wojtek i Agnieszka spędzili ostatni weekend w Warszawie. Tam po raz pierwszy spotkali się ze swoimi nowymi znajomymi. Są to uczestnicy "Hotelu Paradise", Chris Ducci i Martyna Kondratowicz. Wcześniej dało się również zauważyć, że mają ze sobą kontakt, ponieważ często komentowali wzajemnie swoje zdjecia na Instagramie:

Niedziela w Warszawie i taka niespodzianka ???? Umawialiśmy się długo i w końcu się udało spotkać @chris.hotelparadise.official @martyna.kondratowicz dziękujemy za udane popołudnie i spędzony czas

Fanów jednak zaniepokoił fakt, że uśmiech Agnieszki nie jest już tak szeroki, jak dało się zauważyć podczas kręcenia programu "Ślub od pierwszego wejrzenia":

Zobacz także

- Wszyscy się uśmiechają szeroko tylko nie Twoja żona????
- Też to zauważyłam na każdym zdjęciu

Internauci sugerują, że to może być wynik niewybrednych komentarzy internatów, którzy dają sobie przyzwolenie na anonimowe ocenianie innych:

Uśmiechała się szeroko np na zdjęciach ze ślubu, niestety potem przyszedł czas na emisję programu i niewybredne komentarze ludzi

Myślicie, że to może być powód? Dla nas oba uśmiechy Agnieszki są piękne! Nie tylko ten szeroki ale również ten delikatny. Czy uważacie, że internauci przesadzają?

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze niedawno miała zupełnie inną fryzurę!

Anieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprzyjaźnili się z Martyną i Chrisem z "Hotelu Paradise". Spędzili ze sobą weekend w Warszawie.

Internauci zmartwili się, że Agnieszka od jakiegoś czasu nie uśmiecha się już tak szczerze, jak jeszcze niedawno. Czy przesadzają?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama