Wiktoria Kozar i Eliza Milewska w "Hotelu Paradise" były ze sobą najbliżej. Czy po powrocie do Polski ich drogi rozeszły się na zawsze? Wiktoria zdradziła, jak wyglądają dziś jej kontakty z Elizą i pozostałymi uczestnikami. Przyznała wprost, że "jest ciężko". Co konkretnie miała na myśli?

Reklama

"Hotel Paradise 5": Wiktoria i Eliza dalej się przyjaźnią?

Wiktoria Kozar i Eliza Milewska zaprzyjaźniły się na planie "Hotelu Paradise". Dziewczyny były nierozłączne niemalże przez cały program. Podczas finałowej "Pandory" uczestniczki jednak poróżniły się. Eliza miała pretensje do Wiktorii, że nie stanęła w jej obronie, kiedy miała okazję zająć stronę przy wszystkich uczestnikach. Po powrocie do Polski Wiktoria zapewniała, że wciąż ma dobry kontakt z Elizą.

Nie da się nie zauważyć, że aktualnie Eliza jest mocno skupiona na związku z Jay'em. Chłopak, którego poznała w "Hotelu Paradise" przeprowadził się do jej rodziców. Eliza i Jay zdecydowali się na założenie wspólnej działalności i mają zamiar robić o wiele więcej niż wspólnie nagrywać na Youtube. Ostatnio Eliza z "Hotelu Paradise" podzieliła się nowiną, że wraca na studia. Jednak czy wciąż ma czas, by pielęgnować relację ze swoją programową przyjaciółką? O ich relacjach wypowiedziała się Wiktoria Kozar. Zwyciężczyni 5. edycji "Hotelu Paradise" została zapytana przez fanów:

- Masz dalej kontakt z Elizą?
- Mam nadal od czasu do czasu. Ale ciężko jest na odległość ze wszystkimi trzymać i też niestety nie wszyscy z "Hotelu" chcą się trzymać ze wszystkimi, co też utrudnia, ale dajemy radę.

Instagram @wiktoria_kozar

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Adam wylądował w szpitalu! "Płakać mi się chce na samą myśl"

Reklama

Aby pozbyć się teorii spiskowych na temat relacji z Elizą, Wiktoria z "Hotelu Paradise" pokazała, jaką ma tapetę w telefonie. Pozuje na niej w towarzystwie Sevaga, z którym wygrała program oraz Elizy i Kuby:

Zobacz także

Moja tapeta nadal ta sama niezmieniona od programu.

Instagram @wiktoria_kozar
Instagram @klaudia_el_dursi
Reklama
Reklama
Reklama